TC Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "300 Adet Dizüstü Bilgisayar ve 300 Adet Tümleşik Bilgisayar" Satın Alınacaktır
Issued by Devlet Malzeme Ofisi (DMO) · via DMO — Turkish State Supply Office tenders
- Published
- 13 Aug 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 09:00 UTC
- Reference
- 2026/1540171
- Location
- Türkiye
- Sector
- IT & Telecom
Details
Devlet Malzeme Ofisi (DMO) is tendering: TC Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "300 Adet Dizüstü Bilgisayar ve 300 Adet Tümleşik Bilgisayar" Satın Alınacaktır Tender registration number (İKN) 2026/1540171. Request tracking number BS54DDSNSVE. Bids close on 08 September 2026 09:00 UTC. Published by DMO, the Turkish State Supply Office, which procures on behalf of public institutions.
Bu ihale ilanı için 1. zeyilname yayınlanmıştır. Lütfen zeyilname belgesini inceleyiniz.
İhale Adı TC Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "300 Adet Dizüstü Bilgisayar ve 300 Adet Tümleşik Bilgisayar" Satın Alınacaktır
Talep Takip Numarası BS54DDSNSVE
İhale Kayıt Numarası(İKN) 2026/1540171
İlan Tarihi 14.08.2026 - 08.09.2026
İhale Tarihi / Saati
08.09.2026 / 14: 00
Son Teklif Verme Tarihi / Saati
08.09.2026 / 12: 00
İhale Sonucu
Devam Etmektedir
Önemli Uyarılar Teklif dosyaları en geç ihale günü saat 12.00'ye kadar teslim edilecektir. Saat12'den sonra getirilen teklifler teslim alınmayacaktır. Ayrıca ihaleler ile ilgili zeyilname taleplerinde bulunulacak olan firmalarımızın ihale dokümanının yatırıldığına dair dekontu dilekçe eklerinde bildirmesi gerekmektedir. Doküman yatırılmadan gönderilen taleplerle ilgili işlem yapılmayacaktır.
Bilgilendirme Notu Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir. DMO ihalesine ilk defa katılıyorsanız; dmo.gov.tr ->üyelik -> tedarikçi ön kayıt alanından kayıt oluşturunuz.
İhale Sorumlusu
Adı ve Soyadı Simge ÜSTÜNEL Unvan Merkezi Satınalma Uzmanı Birimi III Nolu Satınalma Daire Başkanlığı I Nolu İhale Şube Müdürlüğü (III Nolu) Telefon 0312 410 3534 E-mail [contact details removed] Adres
DMO Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No: 18 Çankaya/ANKARA
Context for bidders
We hold 12 notices from Devlet Malzeme Ofisi (DMO), going back to August 2026 — 12 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom, Agriculture & Food and Healthcare & Pharma. There are 22 open IT & Telecom tenders in Türkiye. This one closes in 2 days.
More from this buyer
- TC Ordu Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü İhtiyacı "3 Kısım 36 Set KBB ve Plastik Cerrahi Setleri KBB Poliklinik Seti ve Göz Cerrahi Seti" Satın Alınacaktır
- DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın Alınacaktır· closes 14 Sept
- Sakarya Akyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İhtiyacı "2021 ve Üzeri Model 1 Adet Hafif Ticari Araç 01.01.2027 Tarihinden Başlamak Üzere Şoför ve Akaryakıt Hariç 12 Ay Süreli Olarak" Kiralanacaktır· closes 30 Sept
- DMO Bursa Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Çanakkale 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı “850 Çift İş Ayakkabısı” Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
- DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "9 Kalem Tamir, Onarım ve Bakım Malzemesi" Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
Similar IT & Telecom tenders
- Consultancy Services for Procurement of Software Development, Update, and Maintenance Support Services for the Infectious Disease Surveillance and Early Warning System (İzci) Web and Mobile Application· closes 7 Sept
- New Generation Firewall
- Guarantee Extension for HPE brand Server
- DMO Bursa Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Çanakkale 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı “850 Çift İş Ayakkabısı” Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
- DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "9 Kalem Tamir, Onarım ve Bakım Malzemesi" Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Request for Proposal (RFP) - BEC2026-013 Supply of 120 KVA UPS Systems Enhancement & Associated Electrical ComponentsIslamic Development Bank (IsDB) · Saudi Arabia
- Supply and Delivery of Laptops and Related Accessories Tender no. Amref/04/09/2026/014Amref Health Africa · Kenya
- Provision of ICT Security Software LicencesAccountant General Department · Malawi
- Procurement of Laptops SeptemberPublic Procurement and Disposal of Assets Authority · Malawi
- Procurement of Computer AccessoriesMinistry of Finance, Internal Resource Division, National Board of Revenue, Taxes Zone-6, Chattogram · Bangladesh
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →