DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "9 Kalem Tamir, Onarım ve Bakım Malzemesi" Satın Alınacaktır
Issued by Devlet Malzeme Ofisi (DMO) · via DMO — Turkish State Supply Office tenders
- Published
- 30 Aug 2026
- Closes
- 10 Sept 2026, 09:00 UTC
- Reference
- 2026/1652977
- Location
- Türkiye
- Sector
- IT & Telecom
Details
Devlet Malzeme Ofisi (DMO) is tendering: DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "9 Kalem Tamir, Onarım ve Bakım Malzemesi" Satın Alınacaktır Tender registration number (İKN) 2026/1652977. Request tracking number BSL43DTVPT5. Bids close on 10 September 2026 09:00 UTC. Published by DMO, the Turkish State Supply Office, which procures on behalf of public institutions.
İhale Adı DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "9 Kalem Tamir, Onarım ve Bakım Malzemesi" Satın Alınacaktır
Talep Takip Numarası BSL43DTVPT5
İhale Kayıt Numarası(İKN) 2026/1652977
İlan Tarihi 31.08.2026 - 10.09.2026
İhale Tarihi / Saati
10.09.2026 / 14: 00
Son Teklif Verme Tarihi / Saati
10.09.2026 / 12: 00
İhale Sonucu
Devam Etmektedir
Önemli Uyarılar *Teklif dosyaları en geç ihale günü saat 12.00'ye kadar teslim edilecektir. Saat 12'den sonra getirilen teklifler teslim alınmayacaktır. * Ayrıca ihaleler ile ilgili zeyilname taleplerinde bulunulacak olan firmalarımızın ihale dokümanının yatırıldığına dair dekontu dilekçe eklerinde bildirmesi gerekmektedir. Doküman yatırılmadan gönderilen taleplerle ilgili işlem yapılmayacaktır. * İhale konusu alımla ilgili teknik şartnamesine cevaplar verilecektir. * İhale evrak bedelini yatıran firma temsilcilerinin ilanda yer alan tedarikçi formunu doldurup 0 232 478 49 42 nolu faksla veya [contact details removed] adresine mail ile tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir. Sistemimize firma kaydının yapılması için önemlidir. * Teklif Mektubu, Geçici Teminat, İhale Evrak Bedeli makbuzu kopya dosyada olmamak şartıyla iki takım olarak (biri kopya dosya diğeri asıl dosya olacaktır) Bölge Müdürlüğümüze teslim edilmekle birlikte ayrıca PDF formatında ve taranmış tek doküman olacak şekilde 1 (bir) USB bellek içerisinde de Bölge Müdürlüğümüze tevdi edilecektir. * 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10. maddesi ile "Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ" kapsamında, veri sorumlusu sıfatıyla DMO tarafından hazırlanan “Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Tedarikçiler İçin Aydınlatma Metni”, www.dmo.gov.tr/KVKK adresinde yer almaktadır.
Bilgilendirme Notu Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir. DMO ihalesine ilk defa katılıyorsanız; dmo.gov.tr ->üyelik -> tedarikçi ön kayıt alanından kayıt oluşturunuz.
İhale Sorumlusu
Adı ve Soyadı Gamze ŞAHİN ATA Unvan Merkezi Satınalma Uzmanı Birimi I Nolu Müdürlük (İzmir) Satınalma Bürosu (İzmir) Telefon 02324781385-141 E-mail [contact details removed] Adres DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Naldöken Mah. İnönü Cad. No:67 Bornova/İZMİR
Context for bidders
We hold 12 notices from Devlet Malzeme Ofisi (DMO), going back to August 2026 — 12 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom, Agriculture & Food and Healthcare & Pharma. There are 22 open IT & Telecom tenders in Türkiye. This one closes in 4 days.
More from this buyer
- TC Ordu Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü İhtiyacı "3 Kısım 36 Set KBB ve Plastik Cerrahi Setleri KBB Poliklinik Seti ve Göz Cerrahi Seti" Satın Alınacaktır
- DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın Alınacaktır· closes 14 Sept
- Sakarya Akyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İhtiyacı "2021 ve Üzeri Model 1 Adet Hafif Ticari Araç 01.01.2027 Tarihinden Başlamak Üzere Şoför ve Akaryakıt Hariç 12 Ay Süreli Olarak" Kiralanacaktır· closes 30 Sept
- DMO Bursa Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Çanakkale 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı “850 Çift İş Ayakkabısı” Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
- TC Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Meteorolojik Veri İşlem Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "70 Adet Tip-1 Tümleşik Bilgisayar ve 650 Adet Tip-2 Tümleşik Bilgisayar" Satın Alınacaktır· closes 11 Sept
Similar IT & Telecom tenders
- Consultancy Services for Procurement of Software Development, Update, and Maintenance Support Services for the Infectious Disease Surveillance and Early Warning System (İzci) Web and Mobile Application· closes 7 Sept
- New Generation Firewall
- Guarantee Extension for HPE brand Server
- DMO Bursa Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Çanakkale 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı “850 Çift İş Ayakkabısı” Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
- TC Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Meteorolojik Veri İşlem Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "70 Adet Tip-1 Tümleşik Bilgisayar ve 650 Adet Tip-2 Tümleşik Bilgisayar" Satın Alınacaktır· closes 11 Sept
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this it & telecom opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More IT & Telecom tenders
- Consultant to Establish IGAD Food Systems DashboardIntergovernmental Authority on Development · Djibouti
- Consultant to develop regional IGAD Soil Information SystemIntergovernmental Authority on Development · Djibouti
- Material Flow System (MFS) Pilot — IT and Telecom - Network: Digital Network Products (Hardware and Perpetual License Software)DEPT OF DEFENSE · DEFENSE LOGISTICS AGENCY · DCSO · DCSO PHILADELPHIA · DCSO PHILADELPHIA · United States
- IDS5 Software Licensing — IT and Telecom - Platform Products: Database, Mainframe, Middleware (HW, Perpetual License Software)DEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE AIR FORCE · AIR FORCE MATERIEL COMMAND · AIR FORCE LIFE CYCLE MANAGEMENT CENTER · DIGITAL · FA2330 ARSPC MGNT SYSTMS AFLCMC/HBA · United States
- Pin-Rivet — 573 each, NSNDEPT OF DEFENSE · DEFENSE LOGISTICS AGENCY · DLA AVIATION · DLA AV RICHMOND · DLA AVIATION · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →