DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın Alınacaktır
Issued by Devlet Malzeme Ofisi (DMO) · via DMO — Turkish State Supply Office tenders
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 09:00 UTC
- Reference
- 2026/1668356
- Location
- Türkiye
- Sector
- Agriculture & Food
Details
Devlet Malzeme Ofisi (DMO) is tendering: DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın Alınacaktır Tender registration number (İKN) 2026/1668356. Request tracking number BSA43BZSETE. Bids close on 14 September 2026 09:00 UTC. Published by DMO, the Turkish State Supply Office, which procures on behalf of public institutions.
İhale Adı DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın Alınacaktır
Talep Takip Numarası BSA43BZSETE
İhale Kayıt Numarası(İKN) 2026/1668356
İlan Tarihi 03.09.2026 - 14.09.2026
İhale Tarihi / Saati
14.09.2026 / 14: 00
Son Teklif Verme Tarihi / Saati
14.09.2026 / 12: 00
İhale Sonucu
Devam Etmektedir
Önemli Uyarılar Teklif dosyaları en geç ihale günü saat 12.00'ye kadar teslim edilecektir. Saat 12'den sonra getirilen teklifler teslim alınmayacaktır. Ayrıca ihaleler ile ilgili zeyilname taleplerinde bulunulacak olan firmalarımızın ihale dokümanının yatırıldığına dair dekontu dilekçe eklerinde bildirmesi gerekmektedir. Doküman yatırılmadan gönderilen taleplerle ilgili işlem yapılmayacaktır.
Bilgilendirme Notu Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir. DMO ihalesine ilk defa katılıyorsanız; dmo.gov.tr ->üyelik -> tedarikçi ön kayıt alanından kayıt oluşturunuz.
İhale Sorumlusu
Adı ve Soyadı Burak SARI Unvan Uzman Birimi I Nolu Koordinatörlük (Erzurum) Satış Bürosu (Erzurum) Telefon 0 442 233 16 06/2561 E-mail [contact details removed] Adres
Lalapaşa Mahallesi Fuar Yolu Caddesi No: 13
ERZURUM
Context for bidders
We hold 12 notices from Devlet Malzeme Ofisi (DMO), going back to August 2026 — 12 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom, Agriculture & Food and Healthcare & Pharma. There are 3 open Agriculture & Food tenders in Türkiye. This one closes in 9 days.
More from this buyer
- TC Ordu Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü İhtiyacı "3 Kısım 36 Set KBB ve Plastik Cerrahi Setleri KBB Poliklinik Seti ve Göz Cerrahi Seti" Satın Alınacaktır
- Sakarya Akyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İhtiyacı "2021 ve Üzeri Model 1 Adet Hafif Ticari Araç 01.01.2027 Tarihinden Başlamak Üzere Şoför ve Akaryakıt Hariç 12 Ay Süreli Olarak" Kiralanacaktır· closes 30 Sept
- DMO Bursa Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Çanakkale 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı “850 Çift İş Ayakkabısı” Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
- DMO İzmir Bölge Müdürlüğü Tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "9 Kalem Tamir, Onarım ve Bakım Malzemesi" Satın Alınacaktır· closes 10 Sept
- TC Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Meteorolojik Veri İşlem Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "70 Adet Tip-1 Tümleşik Bilgisayar ve 650 Adet Tip-2 Tümleşik Bilgisayar" Satın Alınacaktır· closes 11 Sept
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this agriculture & food opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Agriculture & Food tenders
- FRAMEWORK AGREEMENT TENDER FOR SUPPLY AND DELIVERY OF LAYERS BIRDS, CAGES, AND ASSORTED POULTRY ACCESSORIES FOR THE YEARST. JOHN’S TEACHERS’ TRAINING COLLEGE, KILIMAMBOGO · Kenya
- Renting warehouse in Geita RegionTANZANIA FERTILIZER COMPANY · Tanzania
- Supply of Certified Sesame SeedAGRICULTURAL SEEDS AGENCY · Tanzania
- Supply and Installation of gas systemNATIONAL SUGAR INSTITUTE · Tanzania
- to rent a canteen buildingMCDGWSG - RUAHA COMMUNITY DEVELOPMENT TRAINING INSTITUTE · Tanzania
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →