Poland – Cleaning services – Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027
Issued by Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 17 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 610479-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi sprzątania biur na lata 2027-2029 - usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35, na którą składają się: 1.1. sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (traktów komunikacyjnych, wejść, pomieszczeń sanitarnych, kuchni - zwanych dalej: „pomieszczeniami”) o łącznej powierzchni nie większej niż 18 112,8 m2 usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 – budynek Vienna Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 14 327,39 m2 i ul. Poleczki 35 - budynek Amsterdam Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 1 913,30 m2 oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (archiwa, magazyny, pomieszczenia techniczne itp.) o łącznej powierzchni nie większej niż 1 872,11 m2. 1.2. obsługa nie więcej niż 20 sal konferencyjnych (zwanych dalej: „salami”), usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35. 2. Usługa sprzątania polegać będzie na utrzymywaniu porządku i czystości w zajmowanych przez Zamawiającego pomieszczeniach, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi sprzątania pomieszczeń, określa Załącznik nr 2 do ppu. 3. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi obsługi sal konferencyjnych określa Załącznik Nr 2 do ppu. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez cały okres wykonywania usługi: 4.1. sprzątania - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 18 osób świadczących pracę w czasie serwisu dziennego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. a) do ppu do realizacji zadań określonych w Załączniku nr 2 w tabeli część I, II, III, IV i V z wyłączeniem czynności wskazanych w części I tabeli w pozycji 15, 17, 18, 19 i 20. 4.2. sprzątania - na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 7 osób świadczących pracę w czasie serwisu popołudniowego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. b) do ppu. 4.3. obsługi sal konferencyjnych - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 2 osoby świadczące pracę, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. c) do ppu. 5. Wykonawca ma prawo spełnienia obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji wyżej wymienionych usług przy udziale Podwykonawcy. 6. Szczegółowe wymagania w odniesieniu do przedmiotu zamówienia, w tym warunków i zasad jego realizacji zostały opisane przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do ppu.
Lots Lot 1 — Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027 – 2029.: Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi sprzątania biur na lata 2027-2029 - usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35, na którą składają się: 1.1. sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (traktów komunikacyjnych, wejść, pomieszczeń sanitarnych, kuchni - zwanych dalej: „pomieszczeniami”) o łącznej powierzchni nie większej niż 18 112,8 m2 usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 – budynek Vienna Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 14 327,39 m2 i ul. Poleczki 35 - budynek Amsterdam Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 1 913,30 m2 oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (archiwa, magazyny, pomieszczenia techniczne itp.) o łącznej powierzchni nie większej niż 1 872,11 m2. 1.2. obsługa nie więcej niż 20 sal konferencyjnych (zwanych dalej: „salami”), usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35. 2. Usługa sprzątania polegać będzie na utrzymywaniu porządku i czystości w zajmowanych przez Zamawiającego pomieszczeniach, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi sprzątania pomieszczeń, określa Załącznik nr 2 do ppu. 3. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi obsługi sal konferencyjnych określa Załącznik Nr 2 do p.p.u. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez cały okres wykonywania usługi: 4.1. sprzątania - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 18 osób świadczących pracę w czasie serwisu dziennego, o których mowa w Załączniku nr2 kt 12 lit. a) do ppu do realizacji zadań określonych w Załączniku nr 2w tabeli część I, II, III, IV i V z wyłączeniem czynności wskazanych w części I tabeli w pozycji 15, 17, 18, 19 i 20. 4.2. sprzątania - na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 7 osób świadczących pracę w czasie serwisu popołudniowego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. b) do ppu. 4.3. obsługi sal konferencyjnych - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 2 osoby świadczące pracę, o których mowa w Załączniku nr 2pkt 12 lit. c) do ppu. 5. Wykonawca ma prawo spełnienia obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji wyżej wymienionych usług przy udziale Podwykonawcy. 6. Szczegółowe wymagania w odniesieniu do przedmiotu zamówienia, w tym warunków i zasad jego realizacji zostały opisane przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do ppu.
Buyer: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90910000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 6 notices from Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, going back to August 2026 — 6 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom and Water & Environment. There are 215 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 12 days.
More from this buyer
- Poland – Data supply services – Usługa przeglądu wysokorozdzielczych danych satelitarnych, wspomagająca aktualizację bazy LPIS poprzez identyfikację zmian na działkach referencyjnych· closes 19 Sept
- Poland – Network equipment – Zakup, dystrybucja i wymiana 32 przełączników agregujących i 192 przełączników dostępowych w Oddziałach Regionalnych ARiMR· closes 29 Sept
- Poland – Cleaning services – Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027· closes 12 Sept
- Poland – Mobile-telephone services – Zakup usług głosowych (GSM) wraz z niezbędnymi urządzeniami na okres 36 miesięcy· closes 9 Sept
- Poland – System and support services – Zakup usług informatycznych w zakresie wsparcia technicznego dla elementów infrastruktury IT oraz oprogramowania systemowego i narzędziowego wykorzystywanego przez ARiMR (UWT_2_części) w okresie do· closes 30 Sept
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK· closes 15 Sept
- Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa· closes 10 Sept
- Poland – Household-refuse disposal services – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA BYTOM· closes 16 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Usunięcie i zagospodarowanie zgodnie z przepisami odpadów niebezpiecznych nielegalnie zmagazynowanych w Sosnowcu.· closes 24 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg gminnych, wewnętrznych i powiatowych na terenie Gminy Masłów w sezonach zimowych 2026/2027 i· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-610479-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- القيام بأعمال صيانة المحركات الكهربائية بوحدة تحلية مياه البحر في أملج.الهيئة السعودية للمياه · Saudi Arabia
- Installation of 200 Nos 100x38 mm dia Deep Tube Well (Lalmai 72 Nos + Nangalkot 128 Nos) with 1.00 HP Capacity Submersible Pump in Cumilla District under Project for Safe Water Supply Throughout the Country (PSWSC) of DPHE FYMinistry of Local Government, Rural Development and Co-operatives, Local Government Division, Department of Public Health Engineering (DPHE), Office of the Executive Engineer, DPHE,Comilla · Bangladesh
- Installation of (Badalgachi 64 Nos.+ Mohadebpur 24 Nos.) Shallow Tara Tubewell (75 mm dia) & (Badalgachi 10 Nos.+ Mohadebpur 56 Nos.+ Sapahar 48 Nos+ Dhamoirhat 64 Nos+ Porsha 48 Nos.+ Niamatpur 64 Nos.) Tubewell with Submersible Pump (75 mm dia) in Naogaon District under Safe Water Supply Through Out the Country Project During FY-2026-27 (Package No:PSWSC-2873)Ministry of Local Government, Rural Development and Co-operatives, Local Government Division, Department of Public Health Engineering (DPHE), Office of the Executive Engineer ,DPHE, Naogaon · Bangladesh
- Services for Cleaning Minor Repairs of the Drainage System Ditches in Informal Settlements Neighbors affected in Municipal DistrictsMaputo Municipal Council
- Tucson Regional Hazardous Waste Removal and DisposalDEPT OF DEFENSE · DEFENSE LOGISTICS AGENCY · DLA DISPOSITION SERVICES · DLA DISPOSTION SERVICE - EBS · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →