Poland – Cleaning services – Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027
Issued by Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 11 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595541-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi sprzątania biur na lata 2027-2029 - usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35, na którą składają się: 1.1. sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (traktów komunikacyjnych, wejść, pomieszczeń sanitarnych, kuchni - zwanych dalej: „pomieszczeniami”) o łącznej powierzchni nie większej niż 18 112,8 m2 usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 – budynek Vienna Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 14 327,39 m2 i ul. Poleczki 35 - budynek Amsterdam Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 1 913,30 m2 oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (archiwa, magazyny, pomieszczenia techniczne itp.) o łącznej powierzchni nie większej niż 1 872,11 m2. 1.2. obsługa nie więcej niż 20 sal konferencyjnych (zwanych dalej: „salami”), usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35. 2. Usługa sprzątania polegać będzie na utrzymywaniu porządku i czystości w zajmowanych przez Zamawiającego pomieszczeniach, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi sprzątania pomieszczeń, określa Załącznik nr 2 do ppu. 3. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi obsługi sal konferencyjnych określa Załącznik Nr 2 do ppu. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez cały okres wykonywania usługi: 4.1. sprzątania - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 18 osób świadczących pracę w czasie serwisu dziennego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. a) do ppu do realizacji zadań określonych w Załączniku nr 2 w tabeli część I, II, III, IV i V z wyłączeniem czynności wskazanych w części I tabeli w pozycji 15, 17, 18, 19 i 20. 4.2. sprzątania - na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 7 osób świadczących pracę w czasie serwisu popołudniowego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. b) do ppu. 4.3. obsługi sal konferencyjnych - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 2 osoby świadczące pracę, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. c) do ppu. 5. Wykonawca ma prawo spełnienia obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji wyżej wymienionych usług przy udziale Podwykonawcy. 6. Szczegółowe wymagania w odniesieniu do przedmiotu zamówienia, w tym warunków i zasad jego realizacji zostały opisane przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do ppu.
Lots Lot 1 — Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027 – 2029.: Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi sprzątania biur na lata 2027-2029 - usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35, na którą składają się: 1.1. sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (traktów komunikacyjnych, wejść, pomieszczeń sanitarnych, kuchni - zwanych dalej: „pomieszczeniami”) o łącznej powierzchni nie większej niż 18 112,8 m2 usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 – budynek Vienna Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 14 327,39 m2 i ul. Poleczki 35 - budynek Amsterdam Office o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych nie większej niż 1 913,30 m2 oraz pomieszczeń o innym przeznaczeniu (archiwa, magazyny, pomieszczenia techniczne itp.) o łącznej powierzchni nie większej niż 1 872,11 m2. 1.2. obsługa nie więcej niż 20 sal konferencyjnych (zwanych dalej: „salami”), usytuowanych w budynkach w Warszawie przy ul. Poleczki 33 i ul. Poleczki 35. 2. Usługa sprzątania polegać będzie na utrzymywaniu porządku i czystości w zajmowanych przez Zamawiającego pomieszczeniach, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi sprzątania pomieszczeń, określa Załącznik nr 2 do ppu. 3. Szczegółowy opis obowiązków Wykonawcy w ramach świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi obsługi sal konferencyjnych określa Załącznik Nr 2 do p.p.u. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez cały okres wykonywania usługi: 4.1. sprzątania - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 18 osób świadczących pracę w czasie serwisu dziennego, o których mowa w Załączniku nr2 kt 12 lit. a) do ppu do realizacji zadań określonych w Załączniku nr 2w tabeli część I, II, III, IV i V z wyłączeniem czynności wskazanych w części I tabeli w pozycji 15, 17, 18, 19 i 20. 4.2. sprzątania - na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 7 osób świadczących pracę w czasie serwisu popołudniowego, o których mowa w Załączniku nr 2 pkt 12 lit. b) do ppu. 4.3. obsługi sal konferencyjnych - na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy – min. 2 osoby świadczące pracę, o których mowa w Załączniku nr 2pkt 12 lit. c) do ppu. 5. Wykonawca ma prawo spełnienia obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji wyżej wymienionych usług przy udziale Podwykonawcy. 6. Szczegółowe wymagania w odniesieniu do przedmiotu zamówienia, w tym warunków i zasad jego realizacji zostały opisane przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do ppu.
Buyer: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90910000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, going back to August 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in IT & Telecom and Water & Environment. There are 118 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 10 days.
More from this buyer
- Poland – System and support services – Zakup usług informatycznych w zakresie wsparcia technicznego dla elementów infrastruktury IT oraz oprogramowania systemowego i narzędziowego wykorzystywanego przez ARiMR (UWT_2_części) w okresie do· closes 30 Sept
- Poland – Mobile-telephone services – Zakup usług głosowych (GSM) wraz z niezbędnymi urządzeniami na okres 36 miesięcy· closes 9 Sept
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Gminie Jaworzyna Śląska· closes 4 Sept
- Poland – Cleaning services – USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE ORAZ TERENÓW PRZYLEGŁYCH DO BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE· closes 19 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Utrzymanie zimowe jezdni dróg miasta Gdyni z podziałem na sektory 1-4 – 4 części.· closes 29 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Usługa sukcesywnego odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem 20 01 10 – Odzież i 20 01 11 – Tekstylia.· closes 2 Oct
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wrzesińskiego w sezonie· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-595541-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Katikati Wastewater Outfall Harbour Section Replacement – Early Contractor InvolvementNew Zealand Government · New Zealand
- Annual Operation and Maintenance of STP, P7 and Septage Treatment Plant and all SPS under WATCO Sub-Division, PuriWATCO Bhubaneswar · India
- Pembangunan Drainase Kota Malang (Construction of Malang Urban Drainage System)River Basin Organization for Brantas
- Fourniture de conduites pour les branchements promotionnels.JIRO RANO MALAGASY · Madagascar
- TRAVAUX DE REALISATION DES OUVRAGES DE DRAINAGE PHASE 3 (COLLECTEURS, CANIVEAUX, CHAUSSEES DRAINANTES) DANS LES VILLES DE MARADI, ZINDER ET DIFFAProjet Intégré de Développement Urbain et de Résilience Multisectorielle · Niger
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →