Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Gminie Jaworzyna Śląska
Issued by GMINA JAWORZYNA ŚLĄSKA · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 3 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 592637-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych na terenie Gminy Jaworzyna Śląska, oraz ich zagospodarowaniu. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe, czyli takie, w których znajduje się, co najmniej jeden lokal, w którym zamieszkuje co najmniej jeden mieszkaniec oraz wszystkie nieruchomości niezamieszkałe, na których wytwarzane są odpady komunalne, położone w Gminie Jaworzyna Śląska. 3. Zamawiający szacuje na podstawie złożonych deklaracji, że w Gminie Jaworzyna Śląska: zamieszkuje ok. 8 299 mieszkańców, znajduje się około 1 975 nieruchomości zamieszkałych, z czego 1 804 nieruchomości to nieruchomości jednorodzinne, znajduje się około 174 nieruchomości niezamieszkałe, w ramach świadczonej usługi, w okresie 12 miesięcy, z Gminy Jaworzyna Śląska zostanie odebranych i przekazanych do zagospodarowania łącznie 5 192,64 Mg odpadów komunalnych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz będzie stanowił Załącznik nr 2 do zawartej Umowy.
Lots Lot 1 — Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Gminie Jaworzyna Śląska: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych na terenie Gminy Jaworzyna Śląska, oraz ich zagospodarowaniu. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe, czyli takie, w których znajduje się, co najmniej jeden lokal, w którym zamieszkuje co najmniej jeden mieszkaniec oraz wszystkie nieruchomości niezamieszkałe, na których wytwarzane są odpady komunalne, położone w Gminie Jaworzyna Śląska. 3. Zamawiający szacuje na podstawie złożonych deklaracji, że w Gminie Jaworzyna Śląska: zamieszkuje ok. 8 299 mieszkańców, znajduje się około 1 975 nieruchomości zamieszkałych, z czego 1 804 nieruchomości to nieruchomości jednorodzinne, znajduje się około 174 nieruchomości niezamieszkałe, w ramach świadczonej usługi, w okresie 12 miesięcy, z Gminy Jaworzyna Śląska zostanie odebranych i przekazanych do zagospodarowania łącznie 5 192,64 Mg odpadów komunalnych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz będzie stanowił Załącznik nr 2 do zawartej Umowy.
Buyer: GMINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90500000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 87 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 2 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości na terenie Gminy Wąchock oraz z PSZOK od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2028 r.”· closes 2 Oct
- Poland – Snow-clearing services – Utrzymanie zimowe jezdni dróg miasta Gdyni z podziałem na sektory 1-4 – 4 części.· closes 29 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie· closes 29 Sept
- Poland – Cleaning services – Usługa sprzątania w budynkach wykorzystywanych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.· closes 5 Sept
- Poland – Cleaning services – Usługi sprzątania dla RZGW Warszawa i jednostek podległych· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-592637-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Germany – Snow-clearing services – HL - Winterdienst - 2026-ff_AM Scharbeutz_Los 1 + 2Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Nord · Germany
- Germany – Building-cleaning services – Gebäudereinigung in der Grundschule Furtweg, Furtweg 56, 22523 Hamburg ab demBVC Behörde für Finanzen und Bezirke · Germany
- Finland – Refuse transport services – Upphandling av avfallstransporter under periodenFinströms kommun · Finland
- Germany – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Überwachung kommunaler Kläranlagen von 2027 bis 2030 in den Amtsbezirken der Wasserwirtschaftsämtern Ansbach, Bad Kissingen, Hof, Ingolstadt, Kempten, Landshut, Rosenheim, WeidenFreistaat Bayern, vertreten durch die im Vertrag genannte Behörde, vertreten durch das LfU · Germany
- Provision of services for the implementation of the Cape Town Mayor s ChalUNDP · South Africa
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →