FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Professional services for the gas industry – Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)

Issued by Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
6 Sept 2026
Closes
6 Oct 2026, 23:59 UTC
Reference
608899-2026
Location
Poland
Sector
Energy & Power
Type
services

Details

Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)

Lots Lot 1 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 2 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki): 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 3 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 4 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 5 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 6 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak: 1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 7 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim: 1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 8 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 9 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 10 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 11 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy. Lot 12 — Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.

Buyer: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 76100000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 12 notices from Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., going back to August 202611 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Energy & Power and Agriculture & Food. There are 132 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 31 days.

More from this buyer

Similar Energy & Power tenders

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Energy & Power tenders

All Energy & Power tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →