Poland – Dressings – NZP.271.131.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi
Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595843-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 2 pakiety. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy załącznik nr 7 i 7A do niniejszej SWZ.
Lots Lot 1 — Pakiet nr 1: Dostawa materiałów opatrunkowych wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, wyszczególnionych ilościowo i asortymentowo oraz szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 2 — Pakiet nr 2: Kombinezon ochronny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33141110
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 15 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 2026 — 13 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Construction & Infrastructure and Agriculture & Food. There are 278 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 7 days.
More from this buyer
- Poland – Roof repair and maintenance work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na budowę zadaszenia nad schodami oraz przebudowę schodów wejściowych do budynku E i F Ośrodka Pediatrycznego im. dr. J. Korczaka w Łodzi przy al. Piłsudskiego 71· closes 15 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.132.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 1 Oct
- Poland – Laboratory reagents – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi· closes 8 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.114.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 15 Sept
- Poland – Construction work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na roboty budowlane – BUDOWA LĄDOWISKA WYNIESIONEGO DLA ŚMIGŁOWCÓW RATUNKOWYCH LPR DLA WOJEWÓDZKIEGO WIELOSPECJALISTYCZNEGO CENTRUM ONKOLOGII I TRAUMATOLOGII IM. M. KOPERNIKA W ŁODZI.· closes 9 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Medical consumables – Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...), w podziale na 14 części.· closes 5 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).· closes 29 Sept
- Poland – Vaccines – Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla osób z niewydolnością nerek, w tym dializowanych. Części: 1-3; znak postępowania· closes 10 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia· closes 29 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Dostawy przeciwciał, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz „hybrydyzacji in situ” (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów.· closes 30 Sept
Documents
- TED-official-notice-595843-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Feasibility Study for Local Production of Ready-to-Use Therapeutic Food (RUTF) and Supplementary Food (RUSF) in AfghanistanUNICEF · Afghanistan
- Supply, Installation, Testing and Commissioning of Solar PV Systems at KHC Facilities (Saudi Maternity Hospital, Blood Bank and Training Room), Kassala State…UNOPS · Sudan
- Laboratory Supplies for Q1IOM · Philippines
- France – Pharmaceutical products – FOURNITURE DE PRODUITS RADIO-PHARMACEUTIQUES POUR LE CHU DE NIMESCentre Hospitalier Universitaire de Nîmes · France
- Poland – Ultrasonic unit – Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →