Poland – Laboratory reagents – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 7 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 593072-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „FORMULARZ ASORTYMENTOWO - CENOWY”– Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7.
Lots Lot 1 — Dostawa odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.: Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33696500
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 10 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 2026 — 8 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Agriculture & Food and Construction & Infrastructure. There are 223 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 6 days.
More from this buyer
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.114.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 15 Sept
- Poland – Medical consumables – NZP.271.116.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 10 Sept
- Poland – Diagnostic kits – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro· closes 8 Sept
- Poland – Hospital facilities construction work – NZP.271.137.2026 Zadanie pn.„Instalacja transportu pneumatycznego próbówek oraz sprężonego powietrza wraz z niezbędnymi instalacjami zasilającymi do Punktu Pobrań”· closes 29 Sept
- Poland – Dressing packs – NZP.271.109.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na na dostawę materiałów opatrunkowych i obłożeń dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.· closes 10 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Vaccines – Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla osób z niewydolnością nerek, w tym dializowanych. Części: 1-3; znak postępowania· closes 10 Sept
- Poland – Patient-monitoring system – Zakup systemów monitorowania pacjentów na potrzeby wyposażenia modułów 3-5 CZSK oraz doposażenia Kliniki Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu USK w Poznaniu· closes 5 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów OPCAB· closes 18 Sept
- Poland – Antiseptics and disinfectants – Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie· closes 1 Oct
- Poland – Antiseptics and disinfectants – D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-593072-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" · Poland
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Przeglądy oraz serwisy pogwarancyjne urządzeń medycznychKatowickie Centrum Onkologii · Poland
- Spain – Systems analysis and programming services – Servicios de gestión y evolución de la plataforma de gestores de base de datos y servidores de aplicaciones del Servicio Gallego de Salud.Servicio Gallego de Salud · Spain
- Poland – Dressings – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIBWojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy · Poland
- Poland – Miscellaneous health services – Świadczenie usług medycznych z zakresu badań osób zatrzymanych przez Policję do celów prewencyjnych i procesowychKomenda Wojewódzka Policji w Opolu · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →