Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).
Issued by Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 67,97,081.17
- Reference
- 593991-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup). na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału na części: Specyfika przedmiotu zamówienia stanowi nierozłączną całość, którą Zamawiający wymaga tzn. dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych oraz analizatora modułowego biochemiczno-immunochemicznego wraz z backup'em biochemicznym.
Lots Lot 1 — Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup). (estimated 6797081.17): Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup). Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Buyer: Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33600000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka", going back to August 2026 — 5 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Healthcare & Pharma and Manufacturing & Supply. There are 278 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 27 days.
More from this buyer
- Poland – Construction work – ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.· closes 11 Sept
- Poland – Medical gases – ZP/CZD/102/26 Dostawa gazów ciekłych i sprężonych wraz z dzierżawą butli, zbiorników tlenowych i zbiornika ciekłego azotu· closes 6 Oct
- Poland – Construction work – ZP/CZD/077/26 Modernizacja i doposażenie infrastruktury w IPCZD – Modernizacja i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby Oddziału Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii w IPCZD w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach Funduszu Medycznego.· closes 9 Sept
- Poland – Construction work – ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.· closes 8 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.134.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 15 Sept
- Poland – Medical equipments – Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych, Oddz. Ginekologicznego, OAiIT, SOR· closes 29 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...), w podziale na 14 części.· closes 5 Sept
- Poland – Vaccines – Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla osób z niewydolnością nerek, w tym dializowanych. Części: 1-3; znak postępowania· closes 10 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-593991-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Extension of existing Alternative Education Rolling Select ListSuffolk County Council · United Kingdom
- Gofal Plant Ynys Mon, Isle of Anglesey Childcare ProvisionsIsle of Anglesey County Council · United Kingdom
- Mobile Diagnostic and Treatment Units Dynamic Purchasing SystemCountess of Chester Hospital NHS Foundation Trust · United Kingdom
- Personal Protective EquipmentRegional Business Services Organisation, Procurement and Logistics Service · United Kingdom
- Extension of existing Dynamic Purchasing System (DPS) for Care and Support Services for people with Learning Disabilities.London Borough of Enfield · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →