FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.114.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
2 Sept 2026
Closes
14 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
593397-2026
Location
Poland
Sector
Healthcare & Pharma
Type
goods

Details

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 2. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 22 pakiety Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .

Lots Lot 1 — Pakiet nr 1: Poz.1. Tocilizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20 mg/ml 1 fiol. 4 ml Poz.2. Tocilizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20 mg/ml 1 fiol. 10 ml Poz.3. Tocilizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20 mg/ml 1 fiol. 20 ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 2 — Pakiet nr 2: Trametinibum tabletki powlekane 0,5 mg Trametinibum tabletki powlekane 2 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 3 — Pakiet nr 3: Nintedanibum refundowany w programach B.87.; B.135. kapsułki miękkie 100 mg Nintedanibum refundowany w programach B.87.; B.135. kapsułki miękkie 150 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 4 — Pakiet nr 4: Abemaciclibum tabletki powlekane 100 mg z możliwością przeliczenia na inne dawki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 5 — Pakiet nr 5: Tofacitinibum tabl. powlekane 5 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 6 — Pakiet nr 6: Ribociclibum tabl. powlekane 200 mg 42 szt. Ribociclibum tabl. powlekane 200 mg 63 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 7 — Pakiet nr 7: Midostaurinum Kapsułki miękkie 25 mg 56 kaps. Midostaurinum Kapsułki miękkie 25 mg 112 kaps. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 8 — Pakiet nr 8: Dabrafenibum kapsułki twarde 50 mg 28 szt. Dabrafenibum kapsułki twarde 50 mg 120 szt. . Dabrafenibum kapsułki twarde 75 mg 28 szt. Dabrafenibum kapsułki twarde 75 mg 120 szt. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 9 — Pakiet nr 9: Dimethylis fumaras kapsułki dojelitowe, twarde 120 mg Dimethylis fumaras kapsułki dojelitowe, twarde 240 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 10 — Pakiet nr 10: Eliglustatum kapsułki 84 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 11 — Pakiet nr 11: Azacitidinum Tabletki powlekane 300 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 12 — Pakiet nr 12: Olaparibum Tabletki powlekane 100 mg Olaparibum Tabletki powlekane 150 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 13 — Pakiet nr 13: Eculizumabum refundowany w programie B.96 koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 300 mg (10 mg/ml) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 14 — Pakiet nr 14: Osimertinibum tabletki powlekane 80 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 15 — Pakiet nr 15: Ponatinibum tabletki powlekane 15 mg Ponatinibum tabletki powlekane 45 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 16 — Pakiet nr 16: Golimumabum roztwór do wstrzykiwań 50 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 17 — Pakiet nr 17: Cannabidiolum roztwór doustny 100 mg/ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 18 — Pakiet nr 18: Ripretinibum Tabletki 50 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 19 — Pakiet nr 19: Mepolizumabum Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu 100 mg 1 wstrzykiwacz 1 ml Mepolizumabum Roztwór do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 100 mg 1 amp.-strzyk. 1 ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 20 — Pakiet nr 20: Alirocumabum Roztwór do wstrzykiwań 150 mg Alirocumabum Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu 300 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 21 — Pakiet nr 21: Evolocumabum Roztwór do wstrzykiwań 140 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 22 — Pakiet nr 22: Anifrolumabum Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 300 mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.

Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 33600000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 10 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 20268 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Agriculture & Food and Construction & Infrastructure. There are 223 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 13 days.

More from this buyer

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Healthcare & Pharma tenders

All Healthcare & Pharma tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →