Poland – Construction work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na roboty budowlane – BUDOWA LĄDOWISKA WYNIESIONEGO DLA ŚMIGŁOWCÓW RATUNKOWYCH LPR DLA WOJEWÓDZKIEGO WIELOSPECJALISTYCZNEGO CENTRUM ONKOLOGII I TRAUMATOLOGII IM. M. KOPERNIKA W ŁODZI.
Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 8 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 594031-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę całości Inwestycji zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia przewidzianym w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „BUDOWA LĄDOWISKA WYNIESIONEGO DLA ŚMIGŁOWCÓW RATUNKOWYCH LPR DLA WOJEWÓDZKIEGO WIELOSPECJALISTYCZNEGO CENTRUM ONKOLOGII I TRAUMATOLOGII IM. M. KOPERNIKA W ŁODZI”. W szczególności przedmiot niniejszej umowy obejmuje: Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych na podstawie Dokumentacji Projektowej oraz: a. Wykonanie branżowej dokumentacji powykonawczej b. Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań, pomiarów i odbiorów, jak również odbioru końcowego całości robót będących przedmiotem zamówienia, c. Sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu prac oraz uzyskanie pozwoleń wymaganych przepisami prawa niezbędnych dla wykonania obiektu i oddania go do użytkowania (o ile będzie wymagane), Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w następujących załącznikach: a) Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 2 do SWZ b) wzór umowy – Załącznik nr 9 do SWZ Zamawiający wymaga złożenia oferty na cały przedmiot zamówienia.
Lots Lot 1 — Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na roboty budowlane – BUDOWA LĄDOWISKA WYNIESIONEGO DLA ŚMIGŁOWCÓW RATUNKOWYCH LPR DLA WOJEWÓDZKIEGO WIELOSPECJALISTYCZNEGO CENTRUM ONKOLOGII I TRAUMATOLOGII IM. M. KOPERNIKA W ŁODZI.: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę całości Inwestycji zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia przewidzianym w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „BUDOWA LĄDOWISKA WYNIESIONEGO DLA ŚMIGŁOWCÓW RATUNKOWYCH LPR DLA WOJEWÓDZKIEGO WIELOSPECJALISTYCZNEGO CENTRUM ONKOLOGII I TRAUMATOLOGII IM. M. KOPERNIKA W ŁODZI”. W szczególności przedmiot niniejszej umowy obejmuje: Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych na podstawie Dokumentacji Projektowej oraz: a. Wykonanie branżowej dokumentacji powykonawczej b. Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań, pomiarów i odbiorów, jak również odbioru końcowego całości robót będących przedmiotem zamówienia, c. Sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu prac oraz uzyskanie pozwoleń wymaganych przepisami prawa niezbędnych dla wykonania obiektu i oddania go do użytkowania (o ile będzie wymagane), Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w następujących załącznikach: a) Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 2 do SWZ b) wzór umowy – Załącznik nr 9 do SWZ Zamawiający wymaga złożenia oferty na cały przedmiot zamówienia.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 15 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 2026 — 13 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Construction & Infrastructure and Agriculture & Food. There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 7 days.
More from this buyer
- Poland – Roof repair and maintenance work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na budowę zadaszenia nad schodami oraz przebudowę schodów wejściowych do budynku E i F Ośrodka Pediatrycznego im. dr. J. Korczaka w Łodzi przy al. Piłsudskiego 71· closes 15 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.132.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 1 Oct
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.114.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 15 Sept
- Poland – Dressings – NZP.271.131.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi· closes 9 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi· closes 8 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Installation services of video equipment – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS· closes 11 Sept
- Poland – Construction project management services – Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego”· closes 22 Sept
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Ocena liczebności i rozmieszczenia bobra europejskiego Castor fiber i wydry Lutra lutra w województwie dolnośląskim· closes 29 Sept
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.· closes 1 Oct
- Poland – Construction work – „Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto”· closes 13 Oct
Documents
- TED-official-notice-594031-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Procurement of Construction of Aggregation Center under GCP/BGD/075/EC Project to be delivered to Cox's Bazar, BangladeshFAO · Bangladesh
- complete supply and installation of a medium-size recirculating aquaponics system for common carp and strawberries.FAO · Lesotho
- Rough Cost Estimate of Additional Manhole in Various Areas of Municipal Corporation Patiala. Est Cost Rs. 37.19 lacs dtDepartment of Local Government · Director - Local Government · Municipal Corporation - Patiala · B and R · India
- Annual Contract for parking near Anardana chowk AC market and near tobha dhyana opposite tubewell near Kabadi market parking on yearly basis for one year Reserve Cost Rs. 2970700 lacs per year dtDepartment of Local Government · Director - Local Government · Municipal Corporation - Patiala · B and R · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →