Poland – Installation services of video equipment – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS
Issued by Gmina Miasta Gdyni · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 10 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595396-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- services
Details
Zamówienie jest współfinansowane ze środków: Infrastruktura zrównoważonej mobilności miejskiej w Gdyni FENX. 03.01-IP.02-0031/24 w ramach działania FENX.03.01 „Transport miejski” priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacji miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS”. Zakres zamówienia obejmuje modernizację infrastruktury systemu monitoringu wizyjnego na terenie miasta Gdyni, w szczególności w zakresie punktów kamerowych, infrastruktury transmisyjnej, systemu radiowego oraz elementów aktywnych systemu. Modernizacja obejmuje dostosowanie istniejącej infrastruktury do pracy w technologii IP, w tym wymianę urządzeń końcowych, przebudowę torów transmisyjnych oraz integrację z infrastrukturą teleinformatyczną miasta, w szczególności z systemem ITS. Na obszarze objętym zadaniem występuje istniejąca infrastruktura teletechniczna, w tym elementy sieci radiowej i kablowej, która może zostać wykorzystana w procesie modernizacji. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do oznakowania urządzeń oraz infrastruktury zakupionej i zainstalowanej w ramach projektu zgodnie z wymogami dotyczącymi informowania o dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej oraz wymaganiami projektu.
Lots Lot 1 — Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS: Zamówienie jest współfinansowane ze środków: Infrastruktura zrównoważonej mobilności miejskiej w Gdyni FENX. 03.01-IP.02-0031/24 w ramach działania FENX.03.01 „Transport miejski” priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
Buyer: Gmina Miasta Gdyni
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 51314000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 9 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction project management services – Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego”· closes 22 Sept
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Ocena liczebności i rozmieszczenia bobra europejskiego Castor fiber i wydry Lutra lutra w województwie dolnośląskim· closes 29 Sept
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.· closes 1 Oct
- Poland – River regulation and flood control works – "Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki – Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka”· closes 9 Sept
- Poland – Construction work – „Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto”· closes 13 Oct
Documents
- TED-official-notice-595396-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Filling and Tile work at House of Babbu Ram to Meshu Bhagat at w.no 1. Pyt. C.K.Pur Block Bhalwal Brahmana under Scheme CD PYT. for the yearRural Development and Panchayati Raj · Directorate of Rural Development Department JAMMU · Superintending Engineer REW Jammu · XEN REW JAMMU · India
- construction of DRSM/ crate Bund/Bags At NERU PURANA TULAILSoil and Water Conservation Department · Director soil and water conservation Department · Joint Director Kashmir · DSCO Baramulla · India
- Construction of Veterinary Dispensary at Milan-Di-Khui under UT Capex Budget 2026-27. (Ist Call)PWD · CE RandB Jammu · SE RandB North Jammu · EE RandB Khour · India
- Construction of Lane/Drains, Beautification and Protection Work in different Wards of MC Surankote District Poonch.(Under UT Capex Budget 2026-27 UDS)PWD · CE RandB Pir Panjal · SE RandB Poonch · EE RandB Surankote · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →