Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – Poznań – kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu
Issued by AQUANET S.A. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 14 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 605473-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu, w podziale na: Zakres Aquanet S.A. (Etap I – II) a) Sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o średnicy: - DN400 mm, długość ok 300 m, - DN300 mm, długość ok 1500 m, - DN200 mm, długość 3400 m. Łącznie ok 5200 m. b) Przyłącza kanalizacji sanitarnej ok 389 szt. c) Sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej o średnicy: - DN200 mm, długość 430 m. d) Sieć wodociągowa o średnicy: - DN100, długość ok 370 m. e) Przyłącza wodociągowe ok 30 szt. f) Przepompownia (tłocznia) ścieków (1 kpl.) o wydajności 120,25 m3/h. g) Nasadzenia rekompensacyjne wraz z 3 letnią pielęgnacją zieleni. Zakres Miasta Luboń a) Droga o długości ok 820 m w tym: - budowa jezdni o szerokości 5,0 m, - obustronne chodniki, - zjazdy, - plac do zawracania, - 26 miejsc postojowych. b) Sieć kanalizacji deszczowej o średnicy Ø315mm, Ø400mm, Ø500mm, Ø630mm, Ø800mm, Ø1000mm, długość łączna ok 824 m c) Przykanaliki o średnicy Ø160mm, Ø200mm, długość łączna ok 144 m d) Studnie o średnicy Ø 1000mm, Ø 1200mm, Ø 1500mm, Ø 2000mm, - 32 szt. e) Wpusty uliczne Ø 500mm – ilość 41 szt. , f) Separator – 2 szt. g) Kanał technologiczny o długości ok 817 m w tym: - rury Ø110/6,3mm + Ø3x40/3,7mm+ Ø10/8mm, - studnie telekomunikacyjne 10 szt. h) Kolizje telekomunikacyjne – 2 szt. i) Kolizje energetyczne – 6 szt. j) Przebudowa przepustu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Lots Lot 1 — Poznań – kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu: Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu, w podziale na: Zakres Aquanet S.A. (Etap I – II) a) Sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o średnicy: - DN400 mm, długość ok 300 m, - DN300 mm, długość ok 1500 m, - DN200 mm, długość 3400 m. Łącznie ok 5200 m. b) Przyłącza kanalizacji sanitarnej ok 389 szt. c) Sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej o średnicy: - DN200 mm, długość 430 m. d) Sieć wodociągowa o średnicy: - DN100, długość ok 370 m. e) Przyłącza wodociągowe ok 30 szt. f) Przepompownia (tłocznia) ścieków (1 kpl.) o wydajności 120,25 m3/h. g) Nasadzenia rekompensacyjne wraz z 3 letnią pielęgnacją zieleni. Zakres Miasta Luboń a) Droga o długości ok 820 m w tym: - budowa jezdni o szerokości 5,0 m, - obustronne chodniki, - zjazdy, - plac do zawracania, - 26 miejsc postojowych. b) Sieć kanalizacji deszczowej o średnicy Ø315mm, Ø400mm, Ø500mm, Ø630mm, Ø800mm, Ø1000mm, długość łączna ok 824 m c) Przykanaliki o średnicy Ø160mm, Ø200mm, długość łączna ok 144 m d) Studnie o średnicy Ø 1000mm, Ø 1200mm, Ø 1500mm, Ø 2000mm, - 32 szt. e) Wpusty uliczne Ø 500mm – ilość 41 szt. , f) Separator – 2 szt. g) Kanał technologiczny o długości ok 817 m w tym: - rury Ø110/6,3mm + Ø3x40/3,7mm+ Ø10/8mm, - studnie telekomunikacyjne 10 szt. h) Kolizje telekomunikacyjne – 2 szt. i) Kolizje energetyczne – 6 szt. j) Przebudowa przepustu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Buyer: AQUANET S.A.
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45200000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 5 notices from AQUANET S.A., going back to August 2026 — 5 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Energy & Power and Transport & Logistics. There are 236 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 40 days.
More from this buyer
- Poland – Drilling and exploration work – Wykonanie 6 studni zastępczych na terenie Ujęcia Wody Mosina-Krajkowo wraz z wyposażeniem AKPiA oraz likwidacja 6 zużytych studni.· closes 10 Oct
- Poland – Transformers – Dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST na terenie GPZ COŚ wraz z robotami budowlanymi i instalacyjnymi.· closes 3 Oct
- Poland – Construction work for water and sewage pipelines – Budowa sieci wodociągowej w ul. Kalinowej i Opolskiej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Opolskiej i 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu· closes 1 Oct
- Poland – Specialist vehicles – Dostawa 2 sztuk pojazdów specjalistycznych - kamerowozów do wykonywania inspekcji CCTV sieci kanalizacyjnej w przedziale średnic od DN150 mm do DN1500 mm wraz z akcesoriami do inspekcji przyłączy.· closes 12 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Energy and related services – Usługa bilansowania i obrotu energią elektryczną pomiędzy Punktami poboru członków Klastra Energii – Gliwice wraz z usługą sprzedaży brakującego wolumenu energii oraz odkupem nadwyżek energii elektrycznej powstałych po zbilansowaniu produkcji i zapotrzebowania na energię na wskazanych punktach poboru w okresie od 01.01.2027 do· closes 22 Sept
- Poland – Parking lot construction work – „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju - dokończenie robot”· closes 9 Oct
- Poland – Construction work – Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Górze w formule zaprojektuj i wybuduj· closes 6 Oct
- Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska· closes 29 Sept
- Poland – Engineering design services for the construction of civil engineering works – Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy łącznic kolejowych w obszarze węzła kolejowego w Ełku w ramach projektu pn.: „Usprawnienie węzła kolejowego na stacji Ełk – dokumentacja projektowa”· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-605473-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Supply AND Installation Commissioning of 99 Nos. Solar Street Light at 99 Different Places Legislative area Gazipur U.P.Department of MSME And Export Promotion · UP Small Industries Corporation Ltd · India
- Work regarding the installation of 69 solar LED street lights (30-watt) in the proposed Nagar/Gram Panchayats across the development blocks of Milak, Swar, Saidnagar, Shahbad, Bilaspur, Chamraua, and Rampur Nagar, DISTRICT-RAMPUR (MLA-NIDHI)U.P. State Construction and Infrastructure Development Corporation Ltd. · Unit Moradabad · India
- Used Water Management Project in Badhni Bazar Nagar Panchayat Distt. SiddharthnagarU P Jal Nigam (HQ), Lucknow · Chief Engineer (Gorakhpur) · SE, CC, Basti · EE, 1st Construction Division, Basti · India
- Reboring of 35 HP tube well capacity at Bankhandi Nath along with construction of pump house, electrical connection, laying of rising main line and other related works.Directorate of Local Bodies UP · Bareilly Municipal Corporation · India
- Used Water Management Project in Shoharatgarh Nagar Panchayat Distt. SiddharthnagarU P Jal Nigam (HQ), Lucknow · Chief Engineer (Gorakhpur) · SE, CC, Basti · EE, 1st Construction Division, Basti · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →