Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska
Issued by Gmina Miejska Biała Podlaska · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 28 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 603331-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa obwodnicy miasta Biała Podlaska będzie wykonywana etapowo. W ramach etapu I planowana jest rozbudowa istniejącej al. Solidarności od skrzyżowania z DK 2 do km 2+140 oraz budowa nowego przebiegu drogi w kierunku istniejącego lotniska wojskowego. W ramach etapu II założono wykonanie przedłużenia al. Solidarności w kierunku południowym do drogi wojewódzkiej nr 812. Etap II będzie objęty odrębną procedurą administracyjną. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie wszystkich niezbędnych elementów służących sprawnemu i bezpiecznemu poruszaniu się wszystkich uczestników ruchu, wykonanie odpowiedniego systemu odwodnienia, oświetlenia oraz przebudowę kolidujących z inwestycją sieci uzbrojenia podziemnego i naziemnego. 2. Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, na podstawie umowy o dofinansowanie nr RFRD-54/2023 z dnia 19 lipca 2023 r. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg 45233161-5 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych 45233162-2 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych 45221100-3 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów 45221121-6 Roboty budowlane w zakresie budowy wiaduktów drogowych 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty: 1) przedmiary robót; 2) dokumentacja projektowa. 5. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą kosztorys ofertowy sporządzony metodą uproszczoną z zastosowaniem cen jednostkowych (przygotowany zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym część załącznika nr 1 do SWZ);
Lots Lot 1 — Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska.: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa obwodnicy miasta Biała Podlaska będzie wykonywana etapowo. W ramach etapu I planowana jest rozbudowa istniejącej al. Solidarności od skrzyżowania z DK 2 do km 2+140 oraz budowa nowego przebiegu drogi w kierunku istniejącego lotniska wojskowego. W ramach etapu II założono wykonanie przedłużenia al. Solidarności w kierunku południowym do drogi wojewódzkiej nr 812. Etap II będzie objęty odrębną procedurą administracyjną. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie wszystkich niezbędnych elementów służących sprawnemu i bezpiecznemu poruszaniu się wszystkich uczestników ruchu, wykonanie odpowiedniego systemu odwodnienia, oświetlenia oraz przebudowę kolidujących z inwestycją sieci uzbrojenia podziemnego i naziemnego. 2. Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, na podstawie umowy o dofinansowanie nr RFRD-54/2023 z dnia 19 lipca 2023 r. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg 45233161-5 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych 45233162-2 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych 45221100-3 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów 45221121-6 Roboty budowlane w zakresie budowy wiaduktów drogowych 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty: 1) przedmiary robót; 2) dokumentacja projektowa. 5. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą kosztorys ofertowy sporządzony metodą uproszczoną z zastosowaniem cen jednostkowych (przygotowany zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym część załącznika nr 1 do SWZ);
Buyer: Gmina Miejska Biała Podlaska
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45233120
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Gmina Miejska Biała Podlaska, going back to September 2026 — 2 of them still open. There are 236 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 24 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Energy and related services – Usługa bilansowania i obrotu energią elektryczną pomiędzy Punktami poboru członków Klastra Energii – Gliwice wraz z usługą sprzedaży brakującego wolumenu energii oraz odkupem nadwyżek energii elektrycznej powstałych po zbilansowaniu produkcji i zapotrzebowania na energię na wskazanych punktach poboru w okresie od 01.01.2027 do· closes 22 Sept
- Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – DFP.271.141.2026.AB - Budowa bunkrów terapeutycznych oraz doposażenie obszaru teleradioterapii - w systemie zaprojektuj, wybuduj i wyposaż, w budynku NSSU przy ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie.· closes 16 Sept
- Poland – Parking lot construction work – „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju - dokończenie robot”· closes 9 Oct
- Poland – Construction work – Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Górze w formule zaprojektuj i wybuduj· closes 6 Oct
- Poland – Engineering design services – Uzyskanie decyzji ZRID wraz z opracowaniem stosownych dokumentacji dla inwestycji „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Psary – Raciąż wraz z budową obwodnicy Drobina”· closes 9 Oct
Documents
- TED-official-notice-603331-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Construction of Training room and one no. storage room in CHP area and one no. storage room for C and I-II Division Behind first-aid center at RGTPP Khedar,Hisar- RESERVED FOR COOPERATIVE LC SOCIETYHaryana Board Corporation · HPGCL · RGTPP Hisar · India
- Construction of soild waste management yard at DCRTPP colony, HPGCL, Yamauna Nagar.Haryana Board Corporation · HPGCL · DCRTPP WYC Yamunanagar · India
- Construction of 3 CWSN Toilets ,8 no Boy toilets and 2 no Girl ToiletsHaryana Board Corporation · HSSPP Panchkula · India
- Building Work Boys Toilet Girls toilet CWSN Toilet Ambala2 Barara Ambala1 Frame StructureHaryana Board Corporation · HSSPP Panchkula · India
- RESTORATION OF F/W SUPPLY WORKS FOR DAMAGED PORTION OF 600MM. DIA. RESERVE MAIN PIPE LINE NEAR 73/1, PARUI PUCCA RD. WITH SOME ALLIED WORKS IN WD. NO. 128. (BR. XIV).KOLKATA MUNICIPAL CORPORATION · WATER SUPPLY · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →