Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – DFP.271.141.2026.AB - Budowa bunkrów terapeutycznych oraz doposażenie obszaru teleradioterapii - w systemie zaprojektuj, wybuduj i wyposaż, w budynku NSSU przy ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie.
Issued by SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 15 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 7,36,62,300.66
- Reference
- 604557-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Przedmiotem zamówienia jest: Budowa bunkrów terapeutycznych oraz doposażenie obszaru teleradioterapii - w systemie zaprojektuj, wybuduj i wyposaż, w budynku NSSU przy ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Lots Lot 1 — DFP.271.141.2026.AB - Budowa bunkrów terapeutycznych oraz doposażenie obszaru teleradioterapii - w systemie zaprojektuj, wybuduj i wyposaż, w budynku NSSU przy ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie. (estimated 73662300.66): Przedmiotem zamówienia jest: Budowa bunkrów terapeutycznych oraz doposażenie obszaru teleradioterapii - w systemie zaprojektuj, wybuduj i wyposaż, w budynku NSSU przy ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie. Zamówienie realizowane jest w ramach Budżetu Państwa Fundusz Medyczny Subfundusz Infrastruktury Strategicznej Umowa nr DOI/FM/SIS/ONKO/2026/45/138 na udzielenie dotacji celowych na dofinansowanie realizacji programu inwestycyjnego pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych” z dnia 29.04.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Buyer: SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45200000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 7 notices from SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE, going back to August 2026 — 7 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, IT & Telecom and Construction & Infrastructure. There are 236 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 11 days.
More from this buyer
- Poland – Pharmaceutical products – (DFP.271.158.2026.AMW) Dostawa produktów leczniczych do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.· closes 2 Oct
- Poland – Data analysis services – Wdrożenie usługi doradczej w celu analizy działalności i optymalizacji pracy szpitala· closes 29 Sept
- Poland – X-ray devices – DFP.271.140.2026.AB - Aparatura RTG z wyposażeniem ujęta w programie inwestycyjnym pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych” dofinansowanego z Subfunduszu Infrastruktury Strategicznej Funduszu Medycznego – dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.· closes 12 Sept
- Poland – Servers – DFP.271.147.2026.AB - Dostawa 5 serwerów wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji, instalacją, konfiguracją oraz uruchomieniem w środowisku produkcyjnym Zamawiającego.· closes 29 Sept
- Poland – Medical consumables – DFP.271.154.2026.JB Dostawa materiałów dla hemodynamiki do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie· closes 25 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Energy and related services – Usługa bilansowania i obrotu energią elektryczną pomiędzy Punktami poboru członków Klastra Energii – Gliwice wraz z usługą sprzedaży brakującego wolumenu energii oraz odkupem nadwyżek energii elektrycznej powstałych po zbilansowaniu produkcji i zapotrzebowania na energię na wskazanych punktach poboru w okresie od 01.01.2027 do· closes 22 Sept
- Poland – Parking lot construction work – „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju - dokończenie robot”· closes 9 Oct
- Poland – Construction work – Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Górze w formule zaprojektuj i wybuduj· closes 6 Oct
- Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska· closes 29 Sept
- Poland – Engineering design services – Uzyskanie decyzji ZRID wraz z opracowaniem stosownych dokumentacji dla inwestycji „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Psary – Raciąż wraz z budową obwodnicy Drobina”· closes 9 Oct
Documents
- TED-official-notice-604557-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Construction of Training room and one no. storage room in CHP area and one no. storage room for C and I-II Division Behind first-aid center at RGTPP Khedar,Hisar- RESERVED FOR COOPERATIVE LC SOCIETYHaryana Board Corporation · HPGCL · RGTPP Hisar · India
- Construction of soild waste management yard at DCRTPP colony, HPGCL, Yamauna Nagar.Haryana Board Corporation · HPGCL · DCRTPP WYC Yamunanagar · India
- Construction of 3 CWSN Toilets ,8 no Boy toilets and 2 no Girl ToiletsHaryana Board Corporation · HSSPP Panchkula · India
- Building Work Boys Toilet Girls toilet CWSN Toilet Ambala2 Barara Ambala1 Frame StructureHaryana Board Corporation · HSSPP Panchkula · India
- RESTORATION OF F/W SUPPLY WORKS FOR DAMAGED PORTION OF 600MM. DIA. RESERVE MAIN PIPE LINE NEAR 73/1, PARUI PUCCA RD. WITH SOME ALLIED WORKS IN WD. NO. 128. (BR. XIV).KOLKATA MUNICIPAL CORPORATION · WATER SUPPLY · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →