Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska
Issued by Gmina Miejska Biała Podlaska · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 7 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595344-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa obwodnicy miasta Biała Podlaska będzie wykonywana etapowo. W ramach etapu I planowana jest rozbudowa istniejącej al. Solidarności od skrzyżowania z DK 2 do km 2+140 oraz budowa nowego przebiegu drogi w kierunku istniejącego lotniska wojskowego. W ramach etapu II założono wykonanie przedłużenia al. Solidarności w kierunku południowym do drogi wojewódzkiej nr 812. Etap II będzie objęty odrębną procedurą administracyjną. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie wszystkich niezbędnych elementów służących sprawnemu i bezpiecznemu poruszaniu się wszystkich uczestników ruchu, wykonanie odpowiedniego systemu odwodnienia, oświetlenia oraz przebudowę kolidujących z inwestycją sieci uzbrojenia podziemnego i naziemnego. 2. Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, na podstawie umowy o dofinansowanie nr RFRD-54/2023 z dnia 19 lipca 2023 r. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg 45233161-5 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych 45233162-2 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych 45221100-3 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów 45221121-6 Roboty budowlane w zakresie budowy wiaduktów drogowych 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty: 1) przedmiary robót; 2) dokumentacja projektowa. 5. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą kosztorys ofertowy sporządzony metodą uproszczoną z zastosowaniem cen jednostkowych (przygotowany zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym część załącznika nr 1 do SWZ);
Lots Lot 1 — Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska.: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa obwodnicy miasta Biała Podlaska będzie wykonywana etapowo. W ramach etapu I planowana jest rozbudowa istniejącej al. Solidarności od skrzyżowania z DK 2 do km 2+140 oraz budowa nowego przebiegu drogi w kierunku istniejącego lotniska wojskowego. W ramach etapu II założono wykonanie przedłużenia al. Solidarności w kierunku południowym do drogi wojewódzkiej nr 812. Etap II będzie objęty odrębną procedurą administracyjną. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie wszystkich niezbędnych elementów służących sprawnemu i bezpiecznemu poruszaniu się wszystkich uczestników ruchu, wykonanie odpowiedniego systemu odwodnienia, oświetlenia oraz przebudowę kolidujących z inwestycją sieci uzbrojenia podziemnego i naziemnego. 2. Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, na podstawie umowy o dofinansowanie nr RFRD-54/2023 z dnia 19 lipca 2023 r. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg 45233161-5 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych 45233162-2 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych 45221100-3 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów 45221121-6 Roboty budowlane w zakresie budowy wiaduktów drogowych 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty: 1) przedmiary robót; 2) dokumentacja projektowa. 5. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą kosztorys ofertowy sporządzony metodą uproszczoną z zastosowaniem cen jednostkowych (przygotowany zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym część załącznika nr 1 do SWZ);
Buyer: Gmina Miejska Biała Podlaska
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45233120
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 6 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Pipes – Dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby realizacji zadania „Przebudowa gazociągu DN400 relacji Sędziszów - Tarnów”· closes 8 Sept
- Poland – Architectural services for buildings – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie Osiedla Karolówka w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy· closes 10 Sept
- Poland – Multi-dwelling buildings construction work – Budowa zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwa z usługami – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m²) z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą· closes 2 Oct
- Poland – Roof repair and maintenance work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na budowę zadaszenia nad schodami oraz przebudowę schodów wejściowych do budynku E i F Ośrodka Pediatrycznego im. dr. J. Korczaka w Łodzi przy al. Piłsudskiego 71· closes 15 Sept
- Poland – Installation services of video equipment – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS· closes 11 Sept
Documents
- TED-official-notice-595344-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Providing grill fencing over the existing dwarf wall around the excavated site and newly developed garden area near the parking at Bibi-Ka-Maqbara, Aurangabad.Archaeological Survey of India · O/o SA-ASI-Aurangabad Circle-Aurangabad · India
- Construction of shed for the patient waiting area in front of Emergency IPD building at AIIMS PatnaAll India Institute of Medical Sciences-Patna · eProcurement Cell - AIIMS Patna · India
- Engineering, Procurement and Construction of Residential Flat (Type-Iv) Including All Civil, Structural, Mechanical, Electrical, Plumbing, Fire Fighting, Horticulture, Landscaping and All Associated WorksAll India Institute of Medical Sciences-Mangalagiri-Andhra Pradesh · Procurement Cell - AIIMS Mangalagiri · India
- Procurement of Consultancy Services for Design, Drawing, Preparation of BOQ (Bill of Quantities) and Tender Document for 10-Storied (G+9) Head Office Building and Top Supervision for G+2 Stories of Proposed Office Building at Nalka, Sirajganj. 28.18.0000.000.051.38.0001.26/Head Office DesignGeneral Manager, Planning and Development Division · Bangladesh
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →