Poland – Multi-dwelling buildings construction work – Budowa zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwa z usługami – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m²) z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą
Issued by SIM Wrocław Sp. z o.o. · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 1 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595284-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwóch budynków z lokalami usługowymi – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m² każdy) z garażami podziemnymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, na nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Stanisława Drabika 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, na działce nr 1/90, obręb 0026 Wojszyce, AR_8, realizowanych na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę nr 1600/2025 z dnia 25.07.2025 znak: WAZ-B3.6740.181.2025 r., wraz z zagospodarowaniem terenu, robotami towarzyszącymi oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i zasiedleniem na zasadach opisanych w Umowie. 3.2. Wymagany zakres Inwestycji to m.in. wykonanie pełnobranżowych robót budowlanych objętych dokumentacją projektową budowlaną, projektem technicznym i wykonawczym oraz rysunków szczegółów i detali dla Inwestycji, dla których Zamawiający uzyskał ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę, na które składają się w szczególności następujące roboty i prace: 3.2.1. budowa ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w tym budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze, dwóch garaży nadziemnych, infrastruktury towarzyszącej, dróg wewnętrznych, parkingów, dojść, instalacji i sieci; budynki wykończone w sposób wskazany w Dokumentacji Projektowej, mieszkania i lokale usługowe przeznaczone do wynajęcia,” 3.2.2. realizacja zagospodarowania terenu wraz z wykonaniem wycinki drzew i krzewów oraz wykonaniem nasadzeń kompensacyjnych oraz utrzymaniem ich żywotności w okresie wskazanym w OPZ 3.2.3. budowa i ewentualna przebudowa sieci i przyłączy na terenie pola inwestycyjnego, oraz w niezbędnym zakresie wykraczającym poza pole inwestycyjne zgodnie z Dokumentacją Projektową. 3.2.4. uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla wszystkich budynków i budowli pola inwestycyjnego objętego Zamówieniem 3.2.5. zasiedlenie wspólnie z Zamawiającym w zakresie wskazanym w TOM II SWZ 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa oraz załączniki do SWZ. 3.4. Podstawą przygotowania oferty jest Dokumentacja Projektowa- link podano w załączniku nr TOM II do SWZ Opis przedmiotu zamówienia 3.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym TOM III do SWZ (dalej jako „Projektowane postanowienia przyszłej Umowy”).
Lots Lot 1 — „Budowa zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwa z usługami – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m²) z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwóch budynków z lokalami usługowymi – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m² każdy) z garażami podziemnymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, na nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Stanisława Drabika 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, na działce nr 1/90, obręb 0026 Wojszyce, AR_8, realizowanych na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę nr 1600/2025 z dnia 25.07.2025 znak: WAZ-B3.6740.181.2025 r., wraz z zagospodarowaniem terenu, robotami towarzyszącymi oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i zasiedleniem na zasadach opisanych w Umowie. 3.2. Wymagany zakres Inwestycji to m.in. wykonanie pełnobranżowych robót budowlanych objętych dokumentacją projektową budowlaną, projektem technicznym i wykonawczym oraz rysunków szczegółów i detali dla Inwestycji, dla których Zamawiający uzyskał ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę, na które składają się w szczególności następujące roboty i prace: 3.2.1. budowa ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w tym budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze, dwóch garaży nadziemnych, infrastruktury towarzyszącej, dróg wewnętrznych, parkingów, dojść, instalacji i sieci; budynki wykończone w sposób wskazany w Dokumentacji Projektowej, mieszkania i lokale usługowe przeznaczone do wynajęcia,” 3.2.2. realizacja zagospodarowania terenu wraz z wykonaniem wycinki drzew i krzewów oraz wykonaniem nasadzeń kompensacyjnych oraz utrzymaniem ich żywotności w okresie wskazanym w OPZ 3.2.3. budowa i ewentualna przebudowa sieci i przyłączy na terenie pola inwestycyjnego, oraz w niezbędnym zakresie wykraczającym poza pole inwestycyjne zgodnie z Dokumentacją Projektową. 3.2.4. uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla wszystkich budynków i budowli pola inwestycyjnego objętego Zamówieniem 3.2.5. zasiedlenie wspólnie z Zamawiającym w zakresie wskazanym w TOM II SWZ 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa oraz załączniki do SWZ. 3.4. Podstawą przygotowania oferty jest Dokumentacja Projektowa- link podano w załączniku nr TOM II do SWZ Opis przedmiotu zamówienia 3.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym TOM III do SWZ (dalej jako „Projektowane postanowienia przyszłej Umowy”).
Buyer: SIM Wrocław Sp. z o.o.
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45211340
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 30 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Installation services of video equipment – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS· closes 11 Sept
- Poland – Construction project management services – Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego”· closes 22 Sept
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Ocena liczebności i rozmieszczenia bobra europejskiego Castor fiber i wydry Lutra lutra w województwie dolnośląskim· closes 29 Sept
- Poland – Overhaul and refurbishment work – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podwórcowej 11 we Wrocławiu.· closes 1 Oct
- Poland – River regulation and flood control works – "Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej i Kamiennego Potoku: Duszniki – Zdrój, Szczytna rz. Bystrzyca Dusznicka”· closes 9 Sept
Documents
- TED-official-notice-595284-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Filling and Tile work at House of Babbu Ram to Meshu Bhagat at w.no 1. Pyt. C.K.Pur Block Bhalwal Brahmana under Scheme CD PYT. for the yearRural Development and Panchayati Raj · Directorate of Rural Development Department JAMMU · Superintending Engineer REW Jammu · XEN REW JAMMU · India
- construction of DRSM/ crate Bund/Bags At NERU PURANA TULAILSoil and Water Conservation Department · Director soil and water conservation Department · Joint Director Kashmir · DSCO Baramulla · India
- Construction of Veterinary Dispensary at Milan-Di-Khui under UT Capex Budget 2026-27. (Ist Call)PWD · CE RandB Jammu · SE RandB North Jammu · EE RandB Khour · India
- Construction of Lane/Drains, Beautification and Protection Work in different Wards of MC Surankote District Poonch.(Under UT Capex Budget 2026-27 UDS)PWD · CE RandB Pir Panjal · SE RandB Poonch · EE RandB Surankote · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →