Poland – Training services – Usługa szkoleniowa w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 60 cykli kursów zawodowych oraz 11 cykli szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu
Issued by OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OPOLU · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 14 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 1,06,000
- Reference
- 599266-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Education & Training
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia przez wykonawcę 60 cykli kursów zawodowych (w tym 38 cykle w ramach opcji) oraz 11 cykli szkoleń komputerowych (w tym 4 cykli w ramach opcji) dla osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu
Lots Lot 1 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Opolu (w tym Oddział Zewnętrzny w Opolu, Oddział Zewnętrzny w Turawie), Zakładzie Karnym w Kłodzku: (estimated 106000.00): Kurs zawodowy Opiekun osób starszych, w tym 2 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 3 kursy objęte opcją Lot 2 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Opolu: (estimated 30400.00): Kurs zawodowy Fryzjer męski, w tym 1 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 0 kursów objętych opcją Lot 3 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w AŚ w Opolu, Oddział Zewnętrzny w Grodkowie Zakładu Karnego w Brzegu, AŚ w Dzierżoniowie, AŚ we Wrocławiu, ZK nr 2 we Wrocławiu, ZK nr 1 we Wrocławiu, ZK w Kłodzku, ZK w Wołowie, AŚ w Jeleniej Górze, ZK w Zarębie, ZK w Głogowie, ZK w Głubczycach. (estimated 408000.00): Kurs zawodowy Technolog robót wykończeniowych, w tym 6 kursów w zakresie zamówienia podstawowego i 10 kursów objętych opcją Lot 4 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Oddziale Zewnętrznym w Turawie Aresztu Śledczego w Opolu, Zakładzie Karnym w Zarębie (estimated 52000.00): Kurs zawodowy Ogrodnik, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 1 kurs objęty opcją Lot 5 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Strzelinie, Zakładzie Karnym w Wołowie, Zakładzie Karnym w Głogowie (estimated 90000.00): Kurs zawodowy Brukarz, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 2 kursy objęty opcją Lot 6 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu (estimated 21200.00): Kurs zawodowy Kucharz , w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 0 kursów objętych opcją Lot 7 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Głogowie: (estimated 51000.00): Kurs zawodowy Glazurnik, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 1 kurs objęty opcją Lot 8 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Nysie (w tym w oddziale Zewnętrznym w Prudniku), Zakładzie Karnym w Głubczycach, Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Kłodzku, Zakładzie Karnym w Strzelinie, Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Wołowie, Zakładzie Karnym w Zarębie (estimated 267300.00): Kurs zawodowy Operator wózka jezdniowego, w tym 4 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 7 kursów objętych opcją Lot 9 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu.: (estimated 50000.00): Kurs zawodowy Operator obrabiarek sterowanych numerycznie, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 1 kurs objęty opcją Lot 10 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu, Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Wołowie, Areszcie Śledczym we Wrocławiu, Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, Zakładzie Karnym w Kłodzku (estimated 188703.00): Kurs zawodowy Pomocnik elektryka, w tym 2 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 7 kursów objętych opcją Lot 11 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu, Zakładzie Karnym w Zarębie, Zakładzie Karnym w Nysie (w tym w Oddziale Zewnętrznym w Grodkowie), Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu: (estimated 316000.00): Kurs zawodowy Spawacz MAG 135 , w tym 2 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 6 kursów objętych opcją Lot 12 — zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Oddziale Zewnętrznym w Turawie Aresztu Śledczego w Opolu, Zakładzie Karnym w Nysie , Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu (estimated 65379.60): Szkolenie komputerowe , w tym 7 kursów w zakresie zamówienia podstawowego i 4 kursy objęte opcją
Buyer: OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OPOLU
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 80500000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 5 open Education & Training tenders in Poland. This one closes in 12 days.
Similar Education & Training tenders
- Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.· closes 4 Sept
- Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.· closes 4 Sept
- Poland – Technical training services – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON· closes 22 Sept
- Poland – Staff training services – Design and delivery of the specialised training course on effective negotiations for Return in International and Multicultural Context· closes 18 Sept
Documents
- TED-official-notice-599266-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this education & training opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Education & Training tenders
- Balance work of C/o New School Building i.e Library and Examination Hall in R/o GSSS Palampur Distt. Kangra (HP)PWD · India
- Annual Framework for Procurement of Sports Equipment and Attires for pre-service training of new recruits of SSI and National School Games.Ministry of Education and Skills Development, Office of Secretary · Bhutan
- Replacement of old fans in various hall of residences and other student accommodation for compatibility with Anti Suicide Rod in IIT KanpurIndian Institute of Technology Kanpur · Institute Works Department - IITK · IWD Electrical Division - IITK · India
- Ireland – Parts of sound and video equipment – The Supply, Delivery, Installation and Commissioning of a Creative Media Video Centre to the Cork College of FETCork Education and Training Board · Ireland
- Ireland – Vocational college construction work – GRETB - Architectural Services for new modular build at GRETB, Boyle VTOS Centre, Lower Marian Road, Boyle, Co Roscommon, F52Galway Roscommon Education and Training Board_92189 · Ireland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →