Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.
Issued by Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 3 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 592152-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Education & Training
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”. Umowa realizowana będzie w ramach projektu predefiniowanego „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021–2028, w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, dla którego funkcję Operatora Programu pełni Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem projektu jest European Wergeland Centre (Norwegia). Zamawiający planuje zawrzeć umowy ramowe maksymalnie z 11 Wykonawcami, których oferty zostaną ocenione najwyżej na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale XIX SWZ spośród ofert niepodlegających odrzuceniu złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, a następnie udzielić zleceń wykonawczych na podstawie art. 314. ust 1 pkt 1 uPzp. Na usługi zlecane w ramach umów ramowych na świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” (zlecenia wykonawcze) Zamawiający zamierza przeznaczyć łącznie kwotę 1 000 000 zł brutto. Powyższa kwota dotyczy łącznie umów zawartych po przeprowadzeniu niniejszego postępowania oraz umów zawartych z wykonawcami wybranymi w postępowaniu nr DZP.261.8.2026. (Dotyczy ogłoszenia nr 282445-2026 o zamówieniu DZP.261.8.2026)
Lots Lot 1 — DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie (...)” - umowa ramowa.: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” – umowa ramowa. Umowa realizowana będzie w ramach projektu predefiniowanego „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021–2028, w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, dla którego funkcję Operatora Programu pełni Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem projektu jest European Wergeland Centre (Norwegia). Zamawiający planuje zawrzeć umowy ramowe maksymalnie z 11 Wykonawcami, których oferty zostaną ocenione najwyżej na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale XIX SWZ spośród ofert niepodlegających odrzuceniu złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, a następnie udzielić zleceń wykonawczych na podstawie art. 314 ust 1 pkt 1 uPzp.
Buyer: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 80400000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, going back to August 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Education & Training and Financial & Professional Services. There are 6 open Education & Training tenders in Poland. This one closes in 2 days.
More from this buyer
- Poland – Event services – Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance".· closes 12 Sept
- Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.· closes 4 Sept
Similar Education & Training tenders
- Poland – Technical training services – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON· closes 22 Sept
- Poland – Specialist training services – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.39.2026 Części 1-5· closes 3 Sept
- Poland – Specialist training services – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.40.2026 Części 1-6· closes 3 Sept
- Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.· closes 4 Sept
- Poland – Staff training services – Design and delivery of the specialised training course on effective negotiations for Return in International and Multicultural Context· closes 18 Sept
Documents
- TED-official-notice-592152-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this education & training opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Education & Training tenders
- RFP Up-front Design and Safeguard Arrangements of Nature-based Solutions (NbS)UNCDF · Bangladesh
- Ireland – Primary school construction work – Relining existing roof at Cork College FET Mallow CampusCork Education and Training Board · Ireland
- France – Recording systems and exploration devices – MISE A DISPOSITION (LOCATION) COMPRENANT INSTALLATION, MISE EN SERVICE, MAINTENANCE ET CONSOMMABLES DE POLYGRAPHES ET POLYSOMNOGRAPHES POUR LES SERVICES DU CENTRE HOSPITALIER SUD FRANCILIEN ET DU CENTRE HOSPITALIER D'ARPAJONCentre Hospitalier Sud Francilien · France
- PR 086/2026 for Procurement of Tissue Culture Laboratory Equipment and Materials for the University of JubaFAO · South Sudan
- Skills Needs, Curriculum Development & Training for Solar-Powered Cold StorageUNDP · Kenya
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →