Poland – Event services – Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance".
Issued by Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 11 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 591322-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance" w dniu 9 i 10 listopada 2026 r. w formie stacjonarnej, z transmisją online wybranych części wydarzenia w dniach 9 - 10 listopada 2026 r. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Lots Lot 1 — Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance": Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance" w dniu 9 i 10 listopada 2026 r. w formie stacjonarnej, z transmisją online wybranych części wydarzenia w dniach 9 - 10 listopada 2026 r. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Umowa zostaje zawarta na okres 3 miesięcy, licząc od dnia jej podpisania przez ostatnią ze Stron. Zamawiający planuje, że wydarzenie odbędzie się w dniach 9 – 10 listopada 2026 r. w formie stacjonarnej, z transmisją online wybranych części wydarzenia w dniach 9 - 10 listopada 2026 r.
Buyer: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 79952000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, going back to August 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Education & Training and Financial & Professional Services. There are 46 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 10 days.
More from this buyer
- Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.· closes 4 Sept
- Poland – Adult and other education services – DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.· closes 4 Sept
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Exhibition, fair and congress organisation services – Opracowanie projektu wykonawczego, wykonanie, dostarczenie oraz montaż elementów wystaw stałych i czasowych, wraz opracowaniem i wdrożeniem kontentu multimedialnego, dostawą i montażem sprzętu audiowizualnego oraz dostawą i montażem kompleksowego oświetlenia w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku Muzeum Archeologicznego w Krakowie.· closes 5 Sept
- Poland – Advertising and marketing services – Organizacja i obsługa 4 (czterech) loterii audioteksowych na potrzeby Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji na okres 24 miesięcy· closes 11 Sept
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Powiatu Wodzisławskiego· closes 15 Sept
- Poland – Performance review services – Prowadzenie kontroli biletów w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku wraz z windykacją należności z tytułu nieuregulowanych opłat przewozowych i dodatkowych nałożonych w latach· closes 9 Sept
- Poland – Research services – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Ostoja Barcińsko-Gąsawska PLH040028 wraz z aktualizacją PZO· closes 2 Oct
Documents
- TED-official-notice-591322-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Mise en place d un LTA des consultants nationaux infirmiers en GuinéeUNDP · Guinea
- Contratación de servicios de acondicionamiento de locales, obras de adecuación y transporte para entrega oficinaILO · Colombia
- Belgium – Technical testing, analysis and consultancy services – Prestations de services acoustiquesSOWAER SA · Belgium
- Poland – Security services – Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w OpoluIzba Administracji Skarbowej w Opolu · Poland
- Bulgaria – Insurance services – Застраховки „Гражданска отговорност“, „Автокаско“ и „Злополука на местата в МПС“ на стопанисваните от ОП „Паркове и градски градини” служебни МПС“СТОЛИЧНА ОБЩИНА · Bulgaria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →