Poland – Supervision of building work – Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktami pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. I Ujście – węzeł Budzyń (z węzłem)”, „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. II węzeł Budzyń (bez węzła) – Oborniki (Par
Issued by Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 1 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 594576-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi w zakresie nadzoru nad projektowaniem, zarządzania i kontroli oraz nadzoru nad realizacją umów zawartych w wyniku postępowań o udzielenie zamówień publicznych, których przedmiotem są: „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. I Ujście – węzeł Budzyń (z węzłem)” oraz „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. II węzeł Budzyń (bez węzła) – Oborniki (Parkowo)”. na warunkach określonych w Umowie z Konsultantem oraz zgodnie z Warunkami Kontraktowymi dla zadań inwestycyjnych. Usługa obejmuje pełnienie przez Konsultanta obowiązków zgodnie z Umową, w oparciu o OWK i SWK, w szczególności: - pełnienie nadzoru nad projektowaniem, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikacja wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów, - zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia Ostatecznego Świadectwa Płatności, - prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpracę w tym zakresie z Zamawiającym, w tym m.in. z Dyrektorem Oddziału, Kierownikiem Projektu i stanowiskiem ds. komunikacji w Oddziale GDDKiA, - wypełnianie obowiązków wynikających z procedur zawartych w obowiązujących wymaganiach/wytycznych dotyczących inwestycji współfinansowanych ze środków UE oraz aktualnych procedur beneficjenta Projektów dla FEnIKS (lub procedur, które znajdą zastosowanie w kolejnej perspektywie UE), - świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych oraz udział w Przeglądach gwarancyjnych i nadzorowania usunięcia ewentualnych usterek/wad stwierdzonych w przeglądach gwarancyjnych, w ramach zawartego Kontraktu, - wspieranie Zamawiającego jako lojalny i sumienny doradca we wszystkich czynnościach związanych z realizacją Projektu, - sprawowanie nadzoru nad pracami projektowymi i robotami w zakresie Zadań dodatkowych, niezbędnych do wykonania Projektu wynikłymi w trakcie realizacji Kontraktu - udzielonych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, - stałe monitorowanie, prowadzenie i rozstrzyganie spraw związanych z właściwym wykonaniem przez poszczególnych Wykonawców, dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych na styku sąsiadujących Kontraktów oraz ścisłą współpracę z Zespołami Konsultanta sprawującymi nadzór nad inwestycjami sąsiadującymi - w wyniku której Konsultant będzie miał obowiązek wypracować zasady i sposób właściwego wykonania dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych. W razie potrzeby Konsultanta wiodącego prowadzącego sprawę koordynacji na styku Projektów wyznaczy Zamawiający.
Lots Lot 1 — Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktami pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. I Ujście – węzeł Budzyń (z węzłem)”, „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. II węzeł Budzyń (bez węzła) – Oborniki (Parkowo)”: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi w zakresie nadzoru nad projektowaniem, zarządzania i kontroli oraz nadzoru nad realizacją umów zawartych w wyniku postępowań o udzielenie zamówień publicznych, których przedmiotem są: „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. I Ujście – węzeł Budzyń (z węzłem)” oraz „Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S11 Piła-Poznań, odc. Ujście – Oborniki, odc. II węzeł Budzyń (bez węzła) – Oborniki (Parkowo)”. na warunkach określonych w Umowie z Konsultantem oraz zgodnie z Warunkami Kontraktowymi dla zadań inwestycyjnych. Usługa obejmuje pełnienie przez Konsultanta obowiązków zgodnie z Umową, w oparciu o OWK i SWK, w szczególności: - pełnienie nadzoru nad projektowaniem, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikacja wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów, - zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia Ostatecznego Świadectwa Płatności, - prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpracę w tym zakresie z Zamawiającym, w tym m.in. z Dyrektorem Oddziału, Kierownikiem Projektu i stanowiskiem ds. komunikacji w Oddziale GDDKiA, - wypełnianie obowiązków wynikających z procedur zawartych w obowiązujących wymaganiach/wytycznych dotyczących inwestycji współfinansowanych ze środków UE oraz aktualnych procedur beneficjenta Projektów dla FEnIKS (lub procedur, które znajdą zastosowanie w kolejnej perspektywie UE), - świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych oraz udział w Przeglądach gwarancyjnych i nadzorowania usunięcia ewentualnych usterek/wad stwierdzonych w przeglądach gwarancyjnych, w ramach zawartego Kontraktu, - wspieranie Zamawiającego jako lojalny i sumienny doradca we wszystkich czynnościach związanych z realizacją Projektu, - sprawowanie nadzoru nad pracami projektowymi i robotami w zakresie Zadań dodatkowych, niezbędnych do wykonania Projektu wynikłymi w trakcie realizacji Kontraktu - udzielonych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, - stałe monitorowanie, prowadzenie i rozstrzyganie spraw związanych z właściwym wykonaniem przez poszczególnych Wykonawców, dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych na styku sąsiadujących Kontraktów oraz ścisłą współpracę z Zespołami Konsultanta sprawującymi nadzór nad inwestycjami sąsiadującymi - w wyniku której Konsultant będzie miał obowiązek wypracować zasady i sposób właściwego wykonania dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych. W razie potrzeby Konsultanta wiodącego prowadzącego sprawę koordynacji na styku Projektów wyznaczy Zamawiający.
Buyer: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 71247000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 15 notices from Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, going back to August 2026 — 14 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Water & Environment and Transport & Logistics. There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 30 days.
More from this buyer
- Poland – Building-cleaning services – Usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń w budynkach Rejonu w Kępnie, Obwodu Drogowego w Kępnie i Obwodu Drogowego w Ostrzeszowie.· closes 2 Oct
- Poland – Construction work – ROZBUDOWA DROGI EKSPRESOWEJ S1 ODC. MYSŁOWICE – LĘDZINY (JEZDNIA LEWA I PRAWA)· closes 24 Sept
- Poland – Noise pollution protection services – Sporządzenie strategicznych map hałasu V edycji dla dróg krajowych o ruchu powyżej 3 000 000 pojazdów rocznie w województwie śląskim.· closes 26 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Usługi w zakresie napraw i przeglądów między przebiegowych samochodów służbowych Rejonu w Kępnie.· closes 1 Oct
- Poland – Cleaning services – Sprzątanie pomieszczeń i terenu zewnętrznego w siedzibach: Rejonu i Obwodu Utrzymania Autostrady w Ożarowicach, Obwodu Drogowego w Szczekocinach oraz Obwodu Drogowego w Wojkowicach Kościelnych, a także odśnieżania, usuwanie nawisów śnieżnych i sopli z dachów i zadaszeń budynków.· closes 2 Oct
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Pipes – Dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby realizacji zadania „Przebudowa gazociągu DN400 relacji Sędziszów - Tarnów”· closes 8 Sept
- Poland – Architectural services for buildings – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie Osiedla Karolówka w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy· closes 10 Sept
- Poland – Multi-dwelling buildings construction work – Budowa zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwa z usługami – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m²) z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą· closes 2 Oct
- Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska· closes 8 Sept
- Poland – Roof repair and maintenance work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na budowę zadaszenia nad schodami oraz przebudowę schodów wejściowych do budynku E i F Ośrodka Pediatrycznego im. dr. J. Korczaka w Łodzi przy al. Piłsudskiego 71· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-594576-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Conservation and Restoration of Vjecna Vatra BuildingUNDP · Global / multi-country
- Repair and Reinforcing of Damaged Houses & Construction of New Core Houses with Sanitary BlocksUNOPS · Afghanistan
- New construction of a multi-apartment residential building in Staryi SambirIOM · Ukraine
- Supply, Installation and commissioning of Solar Energy Systems for six selected Health Facilities including staff quarters in TongaUNICEF · Tonga
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →