Poland – Credit granting services – Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych
Issued by Gmina Krokowa · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 30 Aug 2026
- Closes
- 24 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 584924-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Financial & Professional Services
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.12.2026 r.
Lots Lot 1 — Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.12.2026 r.
Buyer: Gmina Krokowa
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 66113000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
Gmina Krokowa has 1 open notice on FreeTender. There are 35 open Financial & Professional Services tenders in Poland. This one closes in 25 days.
Similar Financial & Professional Services tenders
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. F. Chopina w Rzeszowie
- Poland – Credit granting services – Wybór banku na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego do wysokości 17 447 714,53 zł (słownie: siedemnaście milionów czterysta czterdzieści siedem tysięcy siedemset czternaście złotych 53/100)
- Poland – Insurance services – Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
- Poland – Insurance services – Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Tczew
- Poland – Printing services – Świadczenie usługi druku podążającego wraz z najmem i kompleksową obsługą serwisową urządzeń i oprogramowania.
Documents
- TED-official-notice-584924-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this financial & professional services opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Financial & Professional Services tenders
- Preparation of DPR for Surveying And Investigation by Geophysical And geotechnical methods for Rehabilitation work to mitigate seepage problem at Matrikundia Dam Tehsil Rashmi Dist- Chittorgarh.WRD - CE AND AS · ACE-UDAIPUR-ZONE · SE-BHILWARA-WR CIRCLE · EE-WR DIVISION II-BHILWARA · India
- SUPPLY OF LABOURS FOR GEOLOGICAL SURVEY IN VIRUDHUNAGARWater Resources Department · CE WRD SGSWRDC Tharamani - Chennai · SE Ground Water circle - Madurai · EE Ground Water Division - Karaikudi · India
- Maintenance of communication service equipment and system operations management related to the Digitalization of criminal procedure in the FY2026, 1 setDigital Agency · Japan
- Market Assessment Request: Ref:RFI/CAI/001/2026- – Office Building Rental Rate in 6th of October CityUNHCR · Egypt
- Research & Insights DPSThe Minister for the Cabinet Office acting through Crown Commercial Service · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →