Croatia – Fuels – Nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda
Issued by Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 7 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 8,00,000
- Reference
- 594263-2026
- Location
- Croatia
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, , sukladno, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku. Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku. Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Lots Lot 1 — Nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda (estimated 800000): Predmet ovog postupka je nabava goriva za potrebe Hrvatskih voda, sukladno Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave su navedena pogonska goriva za motorna vozila sukladno okvirnim količinama određenim u Troškovniku. Ponuditelj je dužan ponuditi i isporučiti predmetnu robu na način da ista odgovara svemu navedenom u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku. Gospodarski subjekt dužan je ponuditi predmet nabave na način utvrđen ovom Dokumentacijom o nabavi, a kvalitete goriva koja odgovara kvaliteti tekućih naftnih goriva i drugim važećim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke Naručitelju, te isto treba biti sukladno svim zahtjevima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi, važećim zakonima, pravilnicima te pravilima struke.
Buyer: Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama
Buyer country: HRV
Procedure: open
CPV code: 09100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 4 notices from Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama, going back to August 2026 — 2 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Energy & Power and Facility Management & Cleaning. There are 9 open Energy & Power tenders in Croatia. This one closes in 6 days.
More from this buyer
Similar Energy & Power tenders
- Croatia – Electricity – Nabava električne energije na razdoblje od dvije godine· closes 15 Sept
- Croatia – Christmas tree lights – Nabava, montaža i demontaža dekorativnih elemenata blagdanske rasvjete· closes 29 Sept
- Croatia – Voltage transformers – Nabava, doprema i ugradnja energetskih transformatora 110/10,5(21) kV, 20 MVA za TS 110/10(20) kV - 30/10(20) kV PRIMOŠTEN· closes 8 Sept
- Croatia – Natural gas – Prirodni plin (po grupama)· closes 2 Oct
- Croatia – Lubricating oils and lubricating agents – MOTORNA I HIDRAULIČNA ULJA I OSTALA ZA SREDSTVA ZA PODMAZIVANJE· closes 26 Sept
Documents
- TED-official-notice-594263-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Demand Management and RenewablesThe Minister for the Cabinet Office acting through Crown Commercial Service · United Kingdom
- Providing fixing and installation of Solar Street Lights within Km. 17.500 to 21.00 Km.CE-NH · NHCIRCLE-NORTH-BBSR · India
- Environmental and Social Impact Assessment for D&T, substations and solar PVMinistry of Climate Resilience, The Environment and Renewable Energy · Grenada
- Owner’s Engineer for Pre- Construction and Construction of a Dual Circuit Transmission Network, Substation and Associated SystemMinistry of Climate Resilience, The Environment and Renewable Energy · Grenada
- Supply and Installation of Lighting transformers Earth Leakage Relay( ELR) and FLP Cable gland at Well Sites for compliance with DGMS Audit observation in ONGC CBM Asset BokaroOil and Natural Gas Corporation Limited · CBM ASSET BOKARO-ONGC · ENGINEERING SERVICES AND CIVIL - ONGC · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →