Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Komprachcice
Issued by Gmina Komprachcice · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 7 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 610195-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz koszy ulicznych, wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów wskazanych w opisie zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24
Lots Lot 1 — Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Komprachcice: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Komprachcice. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. 3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. 3.4. Zamawiający zachęca potencjalnych Wykonawców do zapoznania się ze specyfiką Gminy Komprachcice, typem zabudowy, układem komunikacyjnym, lokalizacją i dostępnością miejsc, na których ustawione są pojemniki do zbierania odpadów komunalnych. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24
Buyer: Gmina Komprachcice
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90500000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 215 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 32 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Lubaczów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych· closes 15 Sept
- Poland – Cleaning services – Zakup usługi sprzątania dla Centrali ARiMR na lata 2027· closes 18 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jasienica w sezonie· closes 6 Oct
- Poland – Refuse and waste related services – Usunięcie i zagospodarowanie zgodnie z przepisami odpadów niebezpiecznych nielegalnie zmagazynowanych w Sosnowcu.· closes 24 Sept
- Poland – Household-refuse disposal services – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA BYTOM· closes 16 Sept
Documents
- TED-official-notice-610195-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Procurement of Metallic Waste Bins for Civic Centre OfficesBlantyre City Council · Malawi
- External Water Reticulation and Connection – Rehabilitation Works at Queen Elizabeth Central HospitalQueen Elizabeth Central Hospital · Malawi
- Construction and Rehabilitation of Community Water Supply System in Ghor Provinces of Afghanistan.UNICEF · Afghanistan
- Regarding sanitation arrangements in Goga Mhadi Mela and Mela GughalSaharanpur Municipal Corporation Saharanpur UP · India
- Providing services of 10 Nos. Truck Mounted Anti-Smog Guns with Display of Environment Message to control dust pollution in Delhi by PWD during September 2026 to June 2027, September 2027 to June 2028 and September 2028 to June 2029 under C and ND-R.Public Works Department · CE/SE/M4-M41 · EE/M413 · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →