Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/110/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH – 2 PAKIETY
Issued by Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 67,40,520
- Reference
- 612356-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych w podziale na 2 pakiety na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Lots Lot 1 — PAKIET 1 - Ravulizumabum (estimated 6740520): Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Ravulizumabum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 300 mg/3ml. Produkt leczniczy do zastosowania w programie lekowym B.95. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1 i 5.1. do SWZ. Lot 2 — PAKIET 2 - Vosoritidum (estimated 2824564.5): Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Vosoritidum 0,4 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań x 10 zestawów. Lek do stosowania w programie lekowym B.166 2. Vosoritidum 0,56 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań x 10 zestawów. Lek do stosowania w programie lekowym B.166 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1 i 5.2. do SWZ.
Buyer: Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33600000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 6 notices from Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka", going back to August 2026 — 6 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure, Healthcare & Pharma and Manufacturing & Supply. There are 499 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 30 days.
More from this buyer
- Poland – Medical gases – ZP/CZD/102/26 Dostawa gazów ciekłych i sprężonych wraz z dzierżawą butli, zbiorników tlenowych i zbiornika ciekłego azotu· closes 6 Oct
- Poland – Pharmaceutical products – ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).· closes 29 Sept
- Poland – Construction work – ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.· closes 11 Sept
- Poland – Construction work – ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.· closes 8 Sept
- Poland – Construction work – ZP/CZD/077/26 Modernizacja i doposażenie infrastruktury w IPCZD – Modernizacja i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby Oddziału Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii w IPCZD w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach Funduszu Medycznego.· closes 9 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 15 Sept
- Poland – Medical consumables – 77/PN/ZP/D/2026 – Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatora Rotem Sigma oraz dostawa materiałów zużywalnych do automatycznych analizatorów parametrów krytycznych pracujących w systemie ciągłym wraz z dzierżawą tych aparatów· closes 6 Oct
- Poland – Medical consumables – DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH 4· closes 22 Sept
- Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa pozostałych materiałów medycznych· closes 17 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – „Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych, glukometrów, płynów kontrolnych oraz pasków do glukometrów do Apteki SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 7 Oct
Documents
- TED-official-notice-612356-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Romania – Angiography supplies – MATERIALE ENDOVASCULARE PENTRU NEURORADIOLOGIA INTERVENTIONALASPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR · Romania
- Poland – Medical consumables – DOSTAWA PROTEZ NACZYNIOWYCHWojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu · Poland
- Spain – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – 2026-0-18 SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE EQUIPOS DE ALTA TECNOLOGÍA MARCA GENERAL ELECTRIC PARA EL HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRESERVICIO MADRILEÑO DE SALUD-HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRE · Spain
- Poland – Surgical sutures – Cykliczne dostawy materiałów szewnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli · Poland
- Bulgaria – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – „Доставка на антитела за обезпечаване на проект USMOT, ФНИ ННП Вихрен - 2024"МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ" · Bulgaria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →