Poland – Medical consumables – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 609063-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 2. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 7 pakietów. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .
Lots Lot 1 — Pakiet nr 1: poz. 1 Elektroda inwazyjna sterylna jednorazowa monopolarna elektrochirurgiczna poz. 2 Elektroda inwazyjna sterylna jednorazowa monopolarna elektrochirurgiczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 2 — Pakiet nr 2: Klipsy tytanowe rozmiar ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 3 — Pakiet nr 3: Zestaw do EMR z możliwością zastosowania narzędzi endoskopowych o śr. 7Fr, zestaw zawiera 6 podwiązek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 4 — Pakiet nr 4: Samorozprężalny stent do okrężnicy, pokryty całkowicie lub częściowo Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 5 — Pakiet nr 5: poz.1 Marker endoskopowy ze specjalnie opracowaną, biokompatybilną poz.2 Ligator wielopodwiązkowy do mukozektomii z miękką, plecioną pętlą heksagonalną poz.3 Samorozprężalny stent do dróg żółciowych, całkowicie lub częściowo pokrywany poz.4 Samorozprężalny stent przełykowy, pokrywany całkowicie, do złośliwych i łagodnych zwężenia przełyku poz.5 Samorozprężalny stent do odźwiernika i dwunastnicy, częściowo pokryty, z jednym kołnierzem proksymalnym poz.6 Endoskopowa igła biopsyjna histologiczna do ultrasonografii endoskopowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 6 — Pakiet nr 6: poz.1 Stymulator bezelektrodowy VVI o wydłużonej żywotności poz.2 Stymulator bezelektrodowy o wydłużonej żywotności poz.3 Koszulka naczyniowa hydrofilna o długości 28cm Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 7 — Pakiet nr 7: Jednorazowy zestaw do procedur typu TaTME lub TAMIS Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33140000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 20 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 2026 — 18 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Construction & Infrastructure and Agriculture & Food. There are 499 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 24 days.
More from this buyer
- Poland – Linear accelerators – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę akceleratora wraz z pracami adaptacyjnymi dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.· closes 22 Sept
- Poland – Diagnostic kits – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro· closes 15 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.135.2026 Dostawa produktów leczniczych – import docelowy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.· closes 10 Sept
- Poland – Medical consumables – NZP.271.124.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 30 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi· closes 8 Sept
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Medical consumables – DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH 4· closes 22 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – „Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych, glukometrów, płynów kontrolnych oraz pasków do glukometrów do Apteki SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 7 Oct
- Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa pozostałych materiałów medycznych· closes 17 Sept
- Poland – Mammography devices – Dostawa Mammografu screeningowego dla DCOPiH we Wrocławiu wraz z koniecznym wyposażeniem dodatkowym, instalacją i uruchomieniem.· closes 14 Oct
- Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-609063-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- The Health System Strengthening Project, Mozambique - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Mozambique
- School of Medicine and Allied Health Science - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Gambia
- Establishment of Regional Oncology Centers in Arua and Mbale - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Uganda
- Procurement of Medical Equipment for Soeradji Tirtonegoro Hospital, Klaten Central Java ProvinceIslamic Development Bank (IsDB) · Indonesia
- Procurement of Additional Medical Equipment for 3 in 1 (Neurology, Cardiology, and Oncology) Hospital, Makassar, South SulawesiIslamic Development Bank (IsDB) · Indonesia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →