Poland – Medical consumables – NZP.271.124.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 598381-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 2. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 11 pakietów. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .
Lots Lot 1 — Pakiet nr 1: 1. Materiał embolizacyjny do embolizacji malformacji naczyniowych. 2. Wewnątrzczaszkowy stent naczyniowy 3. Balon przeznaczony do techniki remodelingu naczyń mózgowych 4. Stent modelujący przepływ w naczyniu z tętniakiem 5. Cewnik do aspiracji 6. System do trombektomii mechanicznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 2 — Pakiet nr 2: 1. Zastawka hemostatyczna 2. Prowadnik diagnostyczny 3. Zestaw do nakłucia tętnicy udowej 4. Urządzenie do kontroli przepływu 5. Linie wysokociśnieniowe 6. PODWÓJNE Y 7. STRZYKAWKI, Strzykawka (VACLOK) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 3 — Pakiet nr 3: 1. Elektroda do pomiaru saturacji tkankowej, mózgowej 2. Czujnik do parametrów hemodynamicznych z dostępu naczyniowego 3. Czujnik do parametrów hemodynamicznych w opcji nieinwazyjnej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 4 — Pakiet nr 4: 1 Jednorazowe, sterylne nożyczki laparoskopowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 5 — Pakiet nr 5: 1 Cewnik pooperacyjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 6 — Pakiet nr 6: 1 Przyrząd do przygotowywania i pobierania leków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 7 — Pakiet nr 7: 1 Linia do próbkowania gazu 2 Prowadnica do trudnych intubacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 8 — Pakiet nr 8: 1. Proteza samorozprężalna do protezowania zwężeń jelitowych - do okrężnicy , dwunastnicy 2. Proteza samorozprężalna do protezowania zwężeń jelitowych - do jelita grubego 3. Proteza samorozprężalna do stosowania w obrębie jelita , dwunastnicy 4. Proteza samorozprężalna przełykowa 5. Samorozprężalna proteza do dróg żółciowych 6. Samorozprężalna proteza do dróg żółciowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 9 — Pakiet nr 9: 1 Sterylny, jednorazowego użytku plaster do stabilizacji skrzydełkowych cewników naczyniowych 2 Jednorazowy plaster mocujący oraz stabilizujący cewnik do znieczulenia zewnątrzoponowego i do nerwów obwodowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 10 — Pakiet nr 10: 1 Wkłady do automatycznej strzykawki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Lot 11 — Pakiet nr 11: 1 Bezpieczny zestaw do punkcji diagnostycznej i terapeutycznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 33140000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 17 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 2026 — 15 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Construction & Infrastructure and Agriculture & Food. There are 313 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 27 days.
More from this buyer
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.135.2026 Dostawa produktów leczniczych – import docelowy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.· closes 10 Sept
- Poland – Dressings – NZP.271.131.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi· closes 9 Sept
- Poland – Roof repair and maintenance work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na budowę zadaszenia nad schodami oraz przebudowę schodów wejściowych do budynku E i F Ośrodka Pediatrycznego im. dr. J. Korczaka w Łodzi przy al. Piłsudskiego 71· closes 15 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.114.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 15 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.132.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 1 Oct
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni Mikrobiologii· closes 29 Sept
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki· closes 9 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych· closes 9 Sept
- Poland – Medical equipments – Dostawa zestawu laparoskopowego i lampy operacyjnej dwukopułowej· closes 1 Oct
- Poland – Antiseptics and disinfectants – „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”· closes 8 Sept
Documents
- TED-official-notice-598381-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Day to day cleaning repairing and maintenance of Staff Qtr Colony 1B 1C JMQ DMQ near hospital DAV Colony B type DMQ Lal Maidaan Workshop colony Rescue colony Residential Building of Bishrampur colony of Bishrampur Area for 2 yearsSouth Eastern Coalfields Limited · Bishrampur Area · India
- Procurement of services on 51 person on Outsourcing basis for General Hospital, Nilphamari F/YMinistry of Health and Family Welfare, Health Services Division, Directorate General of Health Services (DGHS), Nilphamari 250 bed District Hospital, Nilphamari · Bangladesh
- PROCUREMENT OF HOMOEOPATHIC MEDICINESNational Institute of Homeopathy · Maintenance-cum-Store Section - NIH · India
- Poland – Microbiological cultures – Dostawę materiałów dla potrzeb Pracowni MikrobiologiiŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu · Poland
- Poland – Medical consumables – Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszkiKrakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →