Poland – Linear accelerators – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę akceleratora wraz z pracami adaptacyjnymi dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Issued by Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 21 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 611826-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Energy & Power
- Type
- goods
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akceleratora wraz z pracami adaptacyjnymi W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje: a) inwentaryzację pomieszczeń, konstrukcji, instalacji, urządzeń, wyposażenia technologicznego i środowiska IT w zakresie potrzebnym do prawidłowego zaprojektowania i wykonania zadania; b) opracowanie kompletnej, skoordynowanej wielobranżowej dokumentacji projektowej i powykonawczej, uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji i odbiorów oraz sprawowanie nadzoru autorskiego; c) wykonanie Prac Adaptacyjnych w bunkrze akceleratora i pomieszczeniach powiązanych, w tym robót budowlanych, konstrukcyjnych, wykończeniowych, elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, chłodniczych, teletechnicznych, przeciwpożarowych, BMS, SSP, LAN, CCTV, interkomu, instalacji sygnalizacyjnych i bezpieczeństwa radiologicznego, a także prac dotyczących drzwi bunkra; d) dostawę, wniesienie, posadowienie, montaż, podłączenie, konfigurację, uruchomienie, kalibrację i przekazanie do eksploatacji Akceleratora wraz z kompletnym wyposażeniem i oprogramowaniem; e) dostawę, instalację i uruchomienie oprogramowania, licencji, interfejsów, modułów i innych elementów wyraźnie wymaganych w OPZ dla integracji Akceleratora z istniejącymi Systemami i środowiskiem Zamawiającego; f) wykonanie testów integracyjnych, wydajnościowych, dozymetrycznych, odbiorczych i bezpieczeństwa, w tym testów współpracy Akceleratora z istniejącymi Systemami; g) przygotowanie projektu ochrony radiologicznej i obliczeń osłon, wykonanie pomiarów i testów, zapewnienie dokumentacji niezbędnej do uzyskania wymaganych zezwoleń oraz współpracę z właściwymi organami i uprawnionymi ekspertami; h) przeprowadzenie szkoleń personelu medycznego, fizyków medycznych, techników, administratorów i personelu technicznego, zgodnie z OPZ i zaakceptowanym planem szkoleń; i) zapewnienie gwarancji, rękojmi, serwisu, aktualizacji oprogramowania Akceleratora i komponentów dostarczonych w ramach Umowy, części zamiennych, wsparcia i dokumentacji w zakresie określonym w Umowie i ofercie; j) wykonanie wszystkich robót pomocniczych, naprawczych, odtworzeniowych, porządkowych i organizacyjnych niezbędnych do osiągnięcia kompletnego rezultatu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Programem Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zw. PFU) oraz „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji oraz serwisu i szkoleń” - Załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy.
Lots Lot 1 — Dostawa akceleratora wraz z pracami adaptacyjnymi dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Programem Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zw. PFU) oraz „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji oraz serwisu i szkoleń” - Załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 31643100
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 20 notices from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, going back to August 2026 — 18 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Construction & Infrastructure and Agriculture & Food. There are 132 open Energy & Power tenders in Poland. This one closes in 16 days.
More from this buyer
- Poland – Diagnostic kits – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro· closes 15 Sept
- Poland – Medical consumables – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 30 Sept
- Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.135.2026 Dostawa produktów leczniczych – import docelowy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.· closes 10 Sept
- Poland – Medical consumables – NZP.271.124.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.· closes 30 Sept
- Poland – Laboratory reagents – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników do badań cytometrycznych wraz z dostępem do narzędzi wspierających analizę wyników oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi· closes 8 Sept
Similar Energy & Power tenders
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY GŁUBCZYCE I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH· closes 23 Sept
- Poland – Solar installation – Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach – II etap, 13 budynków użyteczności publicznej.· closes 22 Sept
- Poland – Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting – „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki· closes 6 Oct
- Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS i UMSł w roku· closes 15 Oct
- Poland – Solar panels – Budowa odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Włodowice (II postępowanie)· closes 26 Sept
Documents
- TED-official-notice-611826-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this energy & power opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Energy & Power tenders
- Etudes d’exécutionMarchés Publics du Maroc (acheteur public) · Morocco
- Construction of Solar Based Deep Boring at Mandudih Panchyat under Pundi Project, CSR Scheme 2026-27 of Kuju Area.Central Coalfields Limited · Kuju · India
- Augmentation of Transformer Sub- Stations from Existing Capacity of 63 KVA to 100 KVA , 100 KVA to 250 KVA and 250 to 400 KVA Within the Jurisdiction of Electric Division Vijaypur , Jpdcl, Jammu on Turnkey Basis Scheme CodeDC-PDD · CE-M and RE Wing Jammu · Kathua · ED-Vijaypur · India
- Work including door-to-door (residential and commercial) garbage collection and segregation, road and drain cleaning and community sanitation premises cleaning in all villages of Gram Panchayat mamdoliPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-S.MADHOPUR · BDO-BOLI · India
- SITC of 8 Mtr Minimast with 4 Nos of 150W LED Flood light at Chandakkadavu residential area, Near Chandakadavuthaikkavu, ward 7, Kadungalloor GP in in Ernakulam District under MPLADS of 2025-26 of Sri. Hibi Eden MPKerala Electrical and Allied Engineering Co. Ltd · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →