Poland – Flatbed and Tipper trucks – Dostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek
Issued by Lasy Państwowe Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 11 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 604720-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- goods
Details
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą dwóch używanych samochodów ciężarowych – wywrotek w konfiguracji napędu 6x6 do siedziby Zamawiającego. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: CPV: 34134000-5 — Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 3) Zamawiający dokona odbioru przedmiotu dostawy w siedzibie Zamawiającego, tj. w mieście Wrocław (kod pocztowy: 51-171) przy ul. P. Czajkowskiego 11/13. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia do wskazanego miejsca oraz do przeprowadzenia testów próbnych na własny koszt. 4) Szczegółowe wymagania oraz parametry techniczne przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 5) Pozostałe informacje zawarte są w Rozdziale 3 SWZ.
Lots Lot 1 — Dostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą dwóch używanych samochodów ciężarowych – wywrotek w konfiguracji napędu 6x6 do siedziby Zamawiającego. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: CPV: 34134000-5 — Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 3) Zamawiający dokona odbioru przedmiotu dostawy w siedzibie Zamawiającego, tj. w mieście Wrocław (kod pocztowy: 51-171) przy ul. P. Czajkowskiego 11/13. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia do wskazanego miejsca oraz do przeprowadzenia testów próbnych na własny koszt. 4) Szczegółowe wymagania oraz parametry techniczne przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 5) Pozostałe informacje zawarte są w Rozdziale 3 SWZ.
Buyer: Lasy Państwowe Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 34134000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 113 open Transport & Logistics tenders in Poland. This one closes in 7 days.
Similar Transport & Logistics tenders
- Poland – Motor vehicles – Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach· closes 3 Oct
- Poland – Firefighting vehicles – Dostawa ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych (GCBA).· closes 2 Oct
- Poland – Public road transport services – świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach· closes 9 Oct
- Poland – Rolling stock – Dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowych przewozów pasażerskich w ruchu aglomeracyjnym· closes 12 Sept
- Poland – Firefighting vehicles – „Zwiększenie odporności na zmiany klimatu poprzez doposażenie w sprzęt strażacki jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Rokiciny”· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-604720-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- توريد صمامات لقطاع 6 وكيلو 3 والقطاعات20251231SAUDI IRRIGATION ORGANIZATION (S · Saudi Arabia
- Collection of vehicle parking contractHAUDD · Directorate of Urban Local Bodies Jammu · India
- CE/D/VPM/OTE NO.06/26-27-Hiring of Petrol/Diesel driven vehicle for EE/Civil/RO/VillupuramTNEB Limited · TANGEDCO · CE-Distribution-Villupuram - TANGEDCO · India
- France – Fleet management, repair and maintenance services – Accord-cadre à bons de commande mono-attributaire pour la gestion d'un service de location et de maintenance des vélos à assistance électriqueMauges Communauté · France
- Poland – Rolling stock – Dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowych przewozów pasażerskich w ruchu aglomeracyjnymWojewództwo Zachodniopomorskie - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →