Poland – Motor vehicles – Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach
Issued by Ochotnicza Straż Pożarna w Dawidach · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 13,41,463.41
- Reference
- 604250-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- goods
Details
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej straży Pożarnej w Dawidach. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów: - o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r., poz.1047, z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. - Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. Poz. 594) W dniu odbioru faktycznego należy przedstawić właściwe zaświadczenie o przeprowadzonych badaniach technicznych dla pojazdów specjalnych Szacunkowe warunki zamówienia, określone zostały w Załączniku 1 do SWZ – „Wymagania techniczne dla średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach” Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Lots Lot 1 — Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach (estimated 1341463.41): Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej straży Pożarnej w Dawidach. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów: - o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r., poz.1047, z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. - Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. Poz. 594) W dniu odbioru faktycznego należy przedstawić właściwe zaświadczenie o przeprowadzonych badaniach technicznych dla pojazdów specjalnych Szacunkowe warunki zamówienia, określone zostały w Załączniku 1 do SWZ – „Wymagania techniczne dla średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach” Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Buyer: Ochotnicza Straż Pożarna w Dawidach
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 34100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 113 open Transport & Logistics tenders in Poland. This one closes in 28 days.
Similar Transport & Logistics tenders
- Poland – Firefighting vehicles – „Zwiększenie odporności na zmiany klimatu poprzez doposażenie w sprzęt strażacki jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Rokiciny”· closes 22 Sept
- Poland – Special-purpose motor vehicles – Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej· closes 12 Sept
- Poland – Public road transport services – świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach· closes 9 Oct
- Poland – Rolling stock – Dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowych przewozów pasażerskich w ruchu aglomeracyjnym· closes 12 Sept
- Poland – Firefighting vehicles – Dostawa ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych (GCBA).· closes 2 Oct
Documents
- TED-official-notice-604250-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- CE/D/VPM/OTE NO.06/26-27-Hiring of Petrol/Diesel driven vehicle for EE/Civil/RO/VillupuramTNEB Limited · TANGEDCO · CE-Distribution-Villupuram - TANGEDCO · India
- France – Fleet management, repair and maintenance services – Accord-cadre à bons de commande mono-attributaire pour la gestion d'un service de location et de maintenance des vélos à assistance électriqueMauges Communauté · France
- Poland – Rolling stock – Dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowych przewozów pasażerskich w ruchu aglomeracyjnymWojewództwo Zachodniopomorskie - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie · Poland
- Latvia – Motor vehicle insurance services – Gulbenes novada pašvaldībai piederošo sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) un brīvprātīgās atbildības (KASKO) apdrošināšanaGulbenes novada pašvaldība · Latvia
- Poland – Public road transport services – świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w KatowicachPrzedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →