Poland – Construction work – Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa budynku ... przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich”
Issued by "TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 30 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 2,96,40,190.02
- Reference
- 606808-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Pełna nazwa nadana zamówieniu: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, wewnętrzną i zewnętrzną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce nr 40/10, obręb nr 4.0002_AR_08-Osiedle Wschód przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich”. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa realizacja zamierzenia budowlanego tj. zaprojektowanie, nadzór autorski i wykonanie robót budowlanych dla zadania budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, wewnętrzną i zewnętrzną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na działce nr 40/10, obręb nr 4.0002_AR_08-Osiedle Wschód przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich. Zamawiający planuje sfinansować niniejsze zamówienie ze środków funduszu dopłat, wobec czego zadanie musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 8 grudnia 2006 r. o finansowym wsparciu niektórych przedsięwzięć mieszkaniowych (Dz.U. z 2026 r. poz. 511 tj.), w tym m.in. wskaźnik EP<52 kWh/m2*rok. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2026 r. poz. 524 t.j. ze zm.). Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie budynku mieszkalnego w technologii prefabrykowanych ścian żelbetonowych trójwarstwowych. Obiekt wielorodzinny o 8 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej, przeznaczonej na garaże oraz komórki dla mieszkańców. UWAGA: Zamawiający do realizacji zamierzenia inwestycyjnego wybrał technologię prefabrykowanych ścian żelbetonowych z uwzględnieniem wykonania ścian zewnętrznych prefabrykowanych trójwarstwowych. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający szczegółowo opisuje przedmiot zamówienia za pomocą SWZ oraz załączników do SWZ tj.: - PFU - Programu Funkcjonalno-Użytkowego, - Dokumentach merytorycznych, - Projekcie umowy.
Lots Lot 1 — Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa budynku ... przy ul. Jeżynowej w Ząbkowicach Śląskich” (estimated 29640190.02): Opis szczegółowy postępowania zawarto w SWZ. WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ TYLKO JEDNĄ OFERTĘ. ZAMAWIAJĄCY NIE DOPUSZCZA SKŁADANIA OFERT CZĘŚCIOWYCH. ZAMAWIAJĄCY NIE DOPUSZCZA SKŁADANIA OFERT WARIANTOWYCH.
Buyer: "TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 261 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 25 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – Poznań – kanalizacja sanitarna w rejonie ul. Kotowo w Poznaniu oraz ul. Niezłomnych w Luboniu oraz budowa ulicy Niezłomnych w Luboniu· closes 15 Oct
- Poland – Energy and related services – Usługa bilansowania i obrotu energią elektryczną pomiędzy Punktami poboru członków Klastra Energii – Gliwice wraz z usługą sprzedaży brakującego wolumenu energii oraz odkupem nadwyżek energii elektrycznej powstałych po zbilansowaniu produkcji i zapotrzebowania na energię na wskazanych punktach poboru w okresie od 01.01.2027 do· closes 22 Sept
- Poland – Construction work – Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Górze w formule zaprojektuj i wybuduj· closes 6 Oct
- Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska· closes 29 Sept
- Poland – Hospital facilities construction work – Projekt i przebudowa pomieszczeń szpitala na potrzeby utworzenia Centrum Spersonalizowanej Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w lokalizacji Ceglana 35· closes 25 Sept
Documents
- TED-official-notice-606808-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Environmental engineering consultancy services – Opracowanie raportów na potrzeby przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko, dla Przedsięwzięcia pn. Budowa i eksploatacja pierwszej w Polsce Elektrowni Jądrowej, o mocy elektrycznej do 3750 MWe, na obszarze gminy ChoczewoPolskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o. · Poland
- Poland – Cycle path construction work – Rozwój mobilności miejskiej na terenie powiatu nowodworskiego: Budowa ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy NasielskGMINA NASIELSK · Poland
- Sweden – Architectural, construction, engineering and inspection services – Ramavtal besiktning elnätsanläggningarC4 Elnät AB · Sweden
- Germany – Carpentry installation work – BAU - VOB - LV27 Schreinerarbeiten Mobile Trennwand - Schule HUMBBS Bau- und Betriebsservice GmbH · Germany
- Germany – Building-cleaning services – Unterhalts- und GrundreinigungsleistungenStadt Lübben (Spreewald)/Lubin (Blota) · Germany
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →