Poland – Construction work – Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej.
Issued by Miasto Bydgoszcz · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 10 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 594014-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja, która wraz z zestawieniem stanowi załącznik do SWZ. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres robót określonych w dokumentacji projektowej oraz nieokreślonych w dokumentacji projektowej, ale zgodnych z przedmiotem zamówienia. W przedmiotowym przypadku będzie to dotyczyło wykonania robót związanych z przebudową pomieszczeń wraz z robotami wykończeniowymi, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, rozbudową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych (m.in. elektrycznej, teletechnicznej, wod.-kan., c.o., c.t., wentylacji, klimatyzacji, deszczowej, p.poż., hydrantowej), robót zewnętrznych drogowych. 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Dla chętnych Wykonawców Zamawiający umożliwia udział w spotkaniu w celu obejrzenia miejsca planowanej inwestycji: w dniu 10.07.2026 r. o godz. 11.00. Miejsce spotkania przy wejściu do budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy. 4. Przedsięwzięcie współfinansowane z pożyczki inwestycyjnej, ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji B3.4.1. „Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast”.
Lots Lot 1 — Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja, która wraz z zestawieniem stanowi załącznik do SWZ. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres robót określonych w dokumentacji projektowej oraz nieokreślonych w dokumentacji projektowej, ale zgodnych z przedmiotem zamówienia. W przedmiotowym przypadku będzie to dotyczyło wykonania robót związanych z przebudową pomieszczeń wraz z robotami wykończeniowymi, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, rozbudową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych (m.in. elektrycznej, teletechnicznej, wod.-kan., c.o., c.t., wentylacji, klimatyzacji, deszczowej, p.poż., hydrantowej), robót zewnętrznych drogowych. 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Dla chętnych Wykonawców Zamawiający umożliwia udział w spotkaniu w celu obejrzenia miejsca planowanej inwestycji: w dniu 10.07.2026 r. o godz. 11.00. Miejsce spotkania przy wejściu do budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy. 4. Przedsięwzięcie współfinansowane z pożyczki inwestycyjnej, ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji B3.4.1. „Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast”. 3. Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia: Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 uPzp. 4. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Buyer: Miasto Bydgoszcz
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Miasto Bydgoszcz, going back to August 2026 — 3 of them still open. There are 182 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 9 days.
More from this buyer
- Poland – Construction work – Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy· closes 8 Sept
- Poland – Architectural, construction, engineering and inspection services – Wykonanie aktualizacji dokumentacji projektowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Kombatantów 2 w Bydgoszczy.· closes 1 Oct
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Pipes – Dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby realizacji zadania „Przebudowa gazociągu DN400 relacji Sędziszów - Tarnów”· closes 8 Sept
- Poland – Architectural services for buildings – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie Osiedla Karolówka w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy· closes 10 Sept
- Poland – Multi-dwelling buildings construction work – Budowa zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych (w tym dwa z usługami – handel o powierzchni sprzedaży do 700 m²) z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą· closes 2 Oct
- Poland – Road construction works – Budowa I etapu wschodniej obwodnicy miasta Biała Podlaska· closes 8 Sept
- Poland – Roof repair and maintenance work – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na budowę zadaszenia nad schodami oraz przebudowę schodów wejściowych do budynku E i F Ośrodka Pediatrycznego im. dr. J. Korczaka w Łodzi przy al. Piłsudskiego 71· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-594014-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- Conservation and Restoration of Vjecna Vatra BuildingUNDP · Global / multi-country
- Repair and Reinforcing of Damaged Houses & Construction of New Core Houses with Sanitary BlocksUNOPS · Afghanistan
- New construction of a multi-apartment residential building in Staryi SambirIOM · Ukraine
- Supply, Installation and commissioning of Solar Energy Systems for six selected Health Facilities including staff quarters in TongaUNICEF · Tonga
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →