Hungary – Road transport services – Különféle kőanyagok közúti szállítása
Issued by Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 610844-2026
- Location
- Hungary
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- services
Details
Vállalkozási keretszerződés különféle kőanyagok közúti szállítására nettó 900.000.000,- Ft keretösszeg erejéig. Megrendelő a szerződés hatálya alatt a teljes keretösszegből nettó 692.500.000,- Ft összegre lehívási kötelezettséget vállal. Várható mennyiség 220 100 tonna különféle kőanyagok közúti szállítása, amelyből várhatóan a vasúti zúzottkő 173.600 tonna (BASALTKER Kft. bányájából), útépítési dolomit 46.500 tonna (Kincses Kő Kft. bányájából). Ajánlatkérő a leszállítandó mennyiséget a tervezett célállomásokra vonatkozóan nem tudja pontosan meghatározni, tekintettel arra, hogy a szerződés időtartamára vonatkozóan előre nem tudja, hogy mely vasúti vonalakon végez munkálatokat, karbantartást, javítást. Ajánlatkérő jelen felhívásban a mennyiségi adatot tájékoztató jelleggel adta meg, a ténylegesen megrendelésre kerülő mennyiség nem prognosztizálható. GYSEV Zrt. a tulajdonában álló, ill. az általa üzemben tartott vasúti pályákon végzett munkálatokhoz szükséges különféle kőanyagok (vasúti zúzottkő, útépítési dolomit) belföldi közúti szállítását igényli, amelyek pontos feltételeit felmerülésük időpontjában az eseti megrendelésekben határozza meg. Ajánlatkérő az eseti megrendelésben határozza meg a kiinduló állomás helyét, a teljesítési helyét, illetve az elszállítandó kőanyag mennyiségét és az eseti megrendelések teljesítésének határidejét. Ajánlatkérő jogosult egyidejűleg több eseti megrendelés kibocsátására, ugyanakkor Ajánlatkérő vállalja, hogy 6000 tonna feletti megrendelések között átfedések nem lesznek, azaz csak a teljesítést követően kerül sor újabb megrendelésre. Ajánlatkérő vállalja, hogy egy eseti megrendelésben maximum 8000 tonna mennyiség szállítását kéri. Kiindulási állomás: - BASALTKER Kft. uzsai bányája: 8321 Uzsa, Külterület, Hrsz.: 0260/1. (GPS koordináták: északi szélesség 46.889722 º, keleti hosszúság17.341667 º) - Kincses Kő Kft. ugodi bányája: 8564 Ugod, Dióspuszta dolomit bánya; (GDP koordináták: északi szélesség 47.330235 º, keleti hosszúság 17.653359º) A kiindulási állomáson Uzsa vagy Ugod bányában a rakomány berakodásához szükséges gépek és feltételek biztosítottak, adott bánya végzi a berakodást. Szállítmány berakodására mindkét bányában munkanapokon 6-18 óra között van lehetőség. A bányák általi átadást követően a Nyertes Ajánlattevő köteles a bánya által kiállított szállítóleveleket aláírni, mellyel igazolja, hogy a kőanyag átvétele megtörtént. Nyertes Ajánlattevő köteles a jelen szerződés tárgyát képező árut – közúti korlátozások figyelembevételével – a közúton mért legrövidebb útvonalon szállítani. Nyertes Ajánlattevő köteles az árut a kijelölt teljesítési helyen lerakodni (tehergépjárműről lebillenteni). Teljesítés helye: a GYSEV Zrt. vonalhálózata, az eseti megrendelésekben meghatározott helyszínek, a tervezett célállomásokat a műszaki leírás tartalmazza. A részletes feladatmeghatározást, teljesítéssel kapcsolatos előírásokat a kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Lots Lot 1 — Különféle kőanyagok közúti szállítása: Vállalkozási keretszerződés különféle kőanyagok közúti szállítására nettó 900.000.000,- Ft keretösszeg erejéig. Megrendelő a szerződés hatálya alatt a teljes keretösszegből nettó 692.500.000,- Ft összegre lehívási kötelezettséget vállal. Várható mennyiség 220 100 tonna különféle kőanyagok közúti szállítása, amelyből várhatóan a vasúti zúzottkő 173.600 tonna (BASALTKER Kft. bányájából), útépítési dolomit 46.500 tonna (Kincses Kő Kft. bányájából). Ajánlatkérő a leszállítandó mennyiséget a tervezett célállomásokra vonatkozóan nem tudja pontosan meghatározni, tekintettel arra, hogy a szerződés időtartamára vonatkozóan előre nem tudja, hogy mely vasúti vonalakon végez munkálatokat, karbantartást, javítást. Ajánlatkérő jelen felhívásban a mennyiségi adatot tájékoztató jelleggel adta meg, a ténylegesen megrendelésre kerülő mennyiség nem prognosztizálható. GYSEV Zrt. a tulajdonában álló, ill. az általa üzemben tartott vasúti pályákon végzett munkálatokhoz szükséges különféle kőanyagok (vasúti zúzottkő, útépítési dolomit) belföldi közúti szállítását igényli, amelyek pontos feltételeit felmerülésük időpontjában az eseti megrendelésekben határozza meg. Ajánlatkérő az eseti megrendelésben határozza meg a kiinduló állomás helyét, a teljesítési helyét, illetve az elszállítandó kőanyag mennyiségét és az eseti megrendelések teljesítésének határidejét. Ajánlatkérő jogosult egyidejűleg több eseti megrendelés kibocsátására, ugyanakkor Ajánlatkérő vállalja, hogy 6000 tonna feletti megrendelések között átfedések nem lesznek, azaz csak a teljesítést követően kerül sor újabb megrendelésre. Ajánlatkérő vállalja, hogy egy eseti megrendelésben maximum 8000 tonna mennyiség szállítását kéri. Kiindulási állomás: - BASALTKER Kft. uzsai bányája: 8321 Uzsa, Külterület, Hrsz.: 0260/1. (GPS koordináták: északi szélesség 46.889722 º, keleti hosszúság17.341667 º) - Kincses Kő Kft. ugodi bányája: 8564 Ugod, Dióspuszta dolomit bánya; (GDP koordináták: északi szélesség 47.330235 º, keleti hosszúság 17.653359º) A kiindulási állomáson Uzsa vagy Ugod bányában a rakomány berakodásához szükséges gépek és feltételek biztosítottak, adott bánya végzi a berakodást. Szállítmány berakodására mindkét bányában munkanapokon 6-18 óra között van lehetőség. A bányák általi átadást követően a Nyertes Ajánlattevő köteles a bánya által kiállított szállítóleveleket aláírni, mellyel igazolja, hogy a kőanyag átvétele megtörtént. Nyertes Ajánlattevő köteles a jelen szerződés tárgyát képező árut – közúti korlátozások figyelembevételével – a közúton mért legrövidebb útvonalon szállítani. Nyertes Ajánlattevő köteles az árut a kijelölt teljesítési helyen lerakodni (tehergépjárműről lebillenteni). Teljesítés helye: a GYSEV Zrt. vonalhálózata, az eseti megrendelésekben meghatározott helyszínek, a tervezett célállomásokat a műszaki leírás tartalmazza. A részletes feladatmeghatározást, teljesítéssel kapcsolatos előírásokat a kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Buyer: Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Buyer country: HUN
Procedure: open
CPV code: 60100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 16 open Transport & Logistics tenders in Hungary. This one closes in 27 days.
More from this buyer
Similar Transport & Logistics tenders
- Hungary – Railway and tramway locomotives and rolling stock and associated parts – EÉVB EVM-120-ra átépítéséhez alkatrész· closes 21 Oct
- Hungary – Parts and accessories for vehicles and their engines – Scania gyártmányú autóbuszokhoz alkatrészek besz.· closes 13 Oct
- Hungary – Parts and accessories for vehicles and their engines – Cummins motorokhoz alkatrészek szállítása· closes 7 Oct
- Hungary – Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment – MTU Power Pack motor alkatrészek beszerzése· closes 15 Sept
- Hungary – Non-piloted aircraft – Pilóta nélküli légijárművek beszerzése (migráció)· closes 2 Oct
Documents
- TED-official-notice-610844-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- Disposal of Office Furniture, Motorcycles and an Assortment of Office Equipment by Public AuctionAmref Health Africa · Uganda
- Invitation for Bids for Supply and Delivery of Motor Vehicles at Legal AID BureauLegal Aid Bureau · Malawi
- Procurement of Motor Cycle Tyres.Blantyre City Council · Malawi
- Provision of Customs Clearance ServicesUNICEF · Nigeria
- Providing services of 10 Nos. Truck Mounted Anti-Smog Guns with Display of Environment Message to control dust pollution in Delhi by PWD during September 2026 to June 2027, September 2027 to June 2028 and September 2028 to June 2029 under C and ND-R.Public Works Department · CE/SE/M4-M41 · EE/M413 · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →