Bulgaria – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – „Текущ ремонт, профилактика и доставка на резервни части и консумативи на багер Katerpilar 432, за срок от 24 месеца за нуждите на ТП „ДЛС Дикчан“
Issued by ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ЛОВНО СТОПАНСТВО ДИКЧАН" · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 29 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 25,000
- Reference
- 599652-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Transport & Logistics
- Type
- services
Details
Предметът на обществената поръчка включва изпълнението на услуги, свързани с ремонт и доставка на резервни части и консумативи за багер Katerpilar 432, собственост на ТП „ДЛС Дикчан“, с.Сатовча със следните характеристики: -багер Katerpilar 432, година на производство 2006 г., дата на първоначална регистрация 22.03.2007 г.
Lots Lot 1 — „Текущ ремонт, профилактика и доставка на резервни части и консумативи на багер Katerpilar 432, за срок от 24 месеца за нуждите на ТП „ДЛС Дикчан“ (estimated 25000.00): Предметът на обществената поръчка включва изпълнението на услуги, свързани с ремонт и доставка на резервни части и консумативи за багер Katerpilar 432, собственост на ТП „ДЛС Дикчан“, с.Сатовча със следните характеристики: -багер Katerpilar 432, година на производство 2006 г., дата на първоначална регистрация 22.03.2007 г.
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ЛОВНО СТОПАНСТВО ДИКЧАН"
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 50100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 12 open Transport & Logistics tenders in Bulgaria. This one closes in 26 days.
Similar Transport & Logistics tenders
- Bulgaria – Motor vehicles – „Доставка на 1 брой фабрично нов, неупотребяван товарен автомобил с висока проходимост тип пикап за нуждите на Община Брезово“· closes 2 Oct
- Bulgaria – Public-service buses – „Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси ”· closes 1 Oct
- Bulgaria – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – " Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/, включващо основен, текущ, ремонт и профилактика на МПС , доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на ТП " ДГС Сандански" за срок от 24 месеца"· closes 30 Sept
- Bulgaria – Motor vehicles – „Доставка чрез закупуване на нови неупотребявани моторни превозни средства за нуждите на БНР по обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Доставка на автомобил категория М1, Клас AС комби (4+1 места) - 1 брой“; Обособена позиция № 2: „Доставка на лек автомобил категория М1, Клас АB хечбек (4+1 места) - 4 броя“· closes 30 Sept
- Bulgaria – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Техническо обслужване на МПС включващо: Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, собственост на ТП „ДГС Малко Търново“ и доставка на резервни части и аксесоари по заявка на Възложителя за срок от 24 месеца· closes 1 Oct
Documents
- TED-official-notice-599652-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this transport & logistics opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Transport & Logistics tenders
- Request for Quotation for the Supply of Vehicle for U.S. Embassy Phnom PenhSTATE, DEPARTMENT OF · STATE, DEPARTMENT OF · U.S. EMBASSY PHNOM PENH · Cambodia
- Cabin Pressure Indicator (CPI) Repairs - 18 MXG AFREPDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE AIR FORCE · PACIFIC AIR FORCES · FA5270 18 CONS PK · Japan
- Emergency Lighting and Siren Systems — Optoelectrical Devices/Assoc HardwaDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · USMC · MARCORP I&L · MARINE CORPS INSTALLATIONS COMMAND · MCIPAC · COMMANDING OFFICER · Japan
- Semiconductor Devic — Semiconductor Devices and Associated HardwareDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
- Ejector Assembly — Power and Hand PumpsDEPT OF DEFENSE · DEPT OF THE NAVY · NAVSUP · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT · NAVSUP WSS MECHANICSBURG · NAVSUP WEAPON SYSTEMS SUPPORT MECH · United States
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →