Bulgaria – Dosage kits – Доставка на Напълно интегрирани инфузионни комплекти за прецизно контролирани терапии с дистанционно наблюдение, за лечебната дейност на Отделение по медицинска онкология в "КОЦ-Шумен" ЕООД
Issued by КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - ШУМЕН ЕООД · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 17 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 3,06,773.33
- Reference
- 609090-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- goods
Details
Предметът на поръчката е периодична доставка по предварителна заявка на Напълно интегрирани инфузионни комплекти за прецизно контролирани терапии с дистанционно наблюдение, за лечебната дейност на Отделение по медицинска онкология в "КОЦ-Шумен" ЕООД, съвместими с наличните в отделението ПКА инфузионни помпи Rythmic TM Evolution, Производител - Микрел Медикал Дивайсис СА. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията по настоящата обществена поръчка. Общата прогнозна стойност на поръчката без включени опции е 230 080.00 € без ДДС, за период от 12 месеца. Общата стойност на поръчката с включени опции е в размер 306 773.33 € без включен ДДС. В прогнозна стойност на поръчката с включени опции е включена опция за удължаване на срока на договора с до 4 (четири) месеца.
Lots Lot 1 — Доставка на Напълно интегрирани инфузионни комплекти за прецизно контролирани терапии с дистанционно наблюдение, за лечебната дейност на Отделение по медицинска онкология в "КОЦ-Шумен" ЕООД (estimated 306773.33): Предметът на поръчката е периодична доставка по предварителна заявка на Напълно интегрирани инфузионни комплекти за прецизно контролирани терапии с дистанционно наблюдение, за лечебната дейност на Отделение по медицинска онкология в "КОЦ-Шумен" ЕООД, съвместими с наличните в отделението ПКА инфузионни помпи Rythmic TM Evolution, Производител - Микрел Медикал Дивайсис СА. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията по настоящата обществена поръчка. Общата прогнозна стойност на поръчката без включени опции е 230 080.00 € без ДДС, за период от 12 месеца. Общата стойност на поръчката с включени опции е в размер 306 773.33 € без включен ДДС. В прогнозна стойност на поръчката с включени опции е включена опция за удължаване на срока на договора с до 4 (четири) месеца.
Buyer: КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - ШУМЕН ЕООД
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 33141626
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 31 open Healthcare & Pharma tenders in Bulgaria. This one closes in 12 days.
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Bulgaria – Health services – Осигуряване на медицински профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ - Бургас· closes 17 Sept
- Bulgaria – Pharmaceutical products – Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛНП "Свети Наум" ЕАД, гр. София· closes 6 Oct
- Bulgaria – Medical equipments – Доставка, монтаж/инсталация, въвеждане в експлоатация, техническо обучение за работа и гаранционно обслужване на медицинска апаратура – Дигитален графично-скопичен рентгенов апарат· closes 6 Oct
- Bulgaria – Diagnostic devices – Доставка и внедряване на система за здравен мониторинг (телемедицина)· closes 2 Oct
- Bulgaria – Pharmaceutical products – „ДОСТАВКИ НА ЛЕКАРСТВЕНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА ”МБАЛ БЯЛА СЛАТИНА” ЕООД 2026-2028, по две обособени позиции“· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-609090-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- Romania – Angiography supplies – MATERIALE ENDOVASCULARE PENTRU NEURORADIOLOGIA INTERVENTIONALASPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR · Romania
- Poland – Medical consumables – DOSTAWA PROTEZ NACZYNIOWYCHWojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu · Poland
- Spain – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – 2026-0-18 SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE EQUIPOS DE ALTA TECNOLOGÍA MARCA GENERAL ELECTRIC PARA EL HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRESERVICIO MADRILEÑO DE SALUD-HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRE · Spain
- Poland – Surgical sutures – Cykliczne dostawy materiałów szewnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli · Poland
- Bulgaria – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – „Доставка на антитела за обезпечаване на проект USMOT, ФНИ ННП Вихрен - 2024"МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ" · Bulgaria
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →