Bulgaria – Health services – Осигуряване на медицински профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ - Бургас
Issued by ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - БУРГАС · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 16 Sept 2026, 23:59 UTC
- Value
- EUR 6,697
- Reference
- 609823-2026
- Location
- Bulgaria
- Sector
- Healthcare & Pharma
- Type
- services
Details
Предметът на настоящата обществена поръчка е за избор на изпълнител за осигуряване на профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ – Бургас. Видът на профилактичните медицински прегледи и изследвания е определен съгласно Приложение № 5 към чл. 8 от Наредба № 3/28.02.1987 г. за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците, чл. 9 от Наредба № 7/15.08.2005 г. за минималните изисквания за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при работа с видеодисплеи и предложение на обслужващата служба по трудова медицина. Профилактичните медицински прегледи се извършват за всички служители на териториалното поделение по списъчен състав, който към момента на изготвяне на техническата спецификация възлиза прогнозно на 150 служители, от които 134 жени и 16 мъже. Това е максималният брой служители подлежащи на профилактични медицински прегледи, като възложителят не се ангажира с посочване на точен брой служители, които ще бъдат прегледани.
Lots Lot 1 — Осигуряване на медицински профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ - Бургас (estimated 6697.00): Предметът на настоящата обществена поръчка е за избор на изпълнител за осигуряване на профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ – Бургас. Видът на профилактичните медицински прегледи и изследвания е определен съгласно Приложение № 5 към чл. 8 от Наредба № 3/28.02.1987 г. за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците, чл. 9 от Наредба № 7/15.08.2005 г. за минималните изисквания за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при работа с видеодисплеи и предложение на обслужващата служба по трудова медицина. Профилактичните медицински прегледи се извършват за всички работещи по списъчен състав (поименен списък) и план – график, утвърден от възложителя, който към момента на изготвяне на техническата спецификация възлиза прогнозно на 150 служители, от които 134 жени и 16 мъже. Посоченият брой лица е максималният брой работещи, подлежащи на профилактични медицински прегледи и изследвания, като Възложителя не се ангажира с посочване на точен брой служители, които ще бъдат прегледани.
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - БУРГАС
Buyer country: BGR
Procedure: open
CPV code: 85100000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 31 open Healthcare & Pharma tenders in Bulgaria. This one closes in 11 days.
Similar Healthcare & Pharma tenders
- Bulgaria – Pharmaceutical products – Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛНП "Свети Наум" ЕАД, гр. София· closes 6 Oct
- Bulgaria – Medical equipments – "Закупуване на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на ПСАГБАЛ "Света София" ЕАД"· closes 8 Oct
- Bulgaria – Medical equipments – Доставка, монтаж/инсталация, въвеждане в експлоатация, техническо обучение за работа и гаранционно обслужване на медицинска апаратура – Дигитален графично-скопичен рентгенов апарат· closes 6 Oct
- Bulgaria – Diagnostic devices – Доставка и внедряване на система за здравен мониторинг (телемедицина)· closes 2 Oct
- Bulgaria – Pharmaceutical products – „ДОСТАВКИ НА ЛЕКАРСТВЕНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА ”МБАЛ БЯЛА СЛАТИНА” ЕООД 2026-2028, по две обособени позиции“· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-609823-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Healthcare & Pharma tenders
- The Health System Strengthening Project, Mozambique - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Mozambique
- School of Medicine and Allied Health Science - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Gambia
- Establishment of Regional Oncology Centers in Arua and Mbale - GPNIslamic Development Bank (IsDB) · Uganda
- Procurement of Medical Equipment for Soeradji Tirtonegoro Hospital, Klaten Central Java ProvinceIslamic Development Bank (IsDB) · Indonesia
- Procurement of Additional Medical Equipment for 3 in 1 (Neurology, Cardiology, and Oncology) Hospital, Makassar, South SulawesiIslamic Development Bank (IsDB) · Indonesia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →