FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Surgical implants – Zakup i dostawa implantów do zabiegów chirurgii kręgosłupa

Issued by Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
5 Sept 2026
Closes
14 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
606489-2026
Location
Poland
Sector
Healthcare & Pharma
Type
goods

Details

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ (tj. formularz asortymentowo - cenowy i parametry techniczne).

Lots Lot 1 — 1. Zakup i dostawa PROTEZ TRZONÓW KRĘGOSŁUPA: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa PROTEZ TRZONÓW KRĘGOSŁUPA, zgodnie z zestawieniem w zał. nr 1 i 1a do SWZ. A/ Proteza trzonu odcinka szyjnego kręgosłupa, B/ Proteza trzonu odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Depozyt składający się z 2 zestawów odpowiednio dla punktu A/ oraz B/. Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 10 osób. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty. Lot 2 — 2. Zakup i dostawa IMPLANTÓW DO CHIRURGII KRĘGOSŁUPA: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa IMPLANTÓW DO CHIRURGII KRĘGOSŁUPA: A/ Implant PLIF do przestrzeni międzykręgowej, B/ Klatka międzytrzonowa szyjna z PEEK napylonego czystym tytanem, C/ Płyta szyjna, D/ Tytanowy system do jedno- i wielosegmentowej stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa oraz stabilizacji potyliczno-szyjnej, E/ Urazowy system do jedno- i wielosegmentowej stabilizacji odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, F/ Przezskórny system do jedno- i wielosegmentowej stabilizacji odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Zestawy w kontenerach wraz z filtrami wielorazowymi do 5000 cykli sterylizacyjnych. Depozyt zawierający: 2 zestawy dla A/, 4 zestawy dla B/, 2 zestawy dla C/, 1 zestaw dla D/, 2 zestawy dla E/ oraz 2 zestawy dla F/. Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 10 osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty. Lot 3 — 3. Zakup i dostawa FREZÓW DO WIERTARKI KRĘGOSŁUPOWEJ SZYBKOOBROTOWEJ: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa FREZÓW DO WIERTARKI KRĘGOSŁUPOWEJ SZYBKOOBROTOWEJ. A/ frez wielokrotnego użytku do wiertarki kręgosłupowej szybkoobrotowej kompatybilny z kątnicami kręgosłupowymi. Wypożyczenie szybkoobrotowej wiertarki kręgosłupowej na czas trwania umowy. Depozyt zawierający 3 frezy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty. Lot 4 — 4. Zakup i dostawa ZESTAWÓW DO STABILIZACJI ZĘBA OBROTNIKA: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ZESTAWÓW DO STABILIZACJI ZĘBA OBROTNIKA. A/ Śruba do zespolenia zęba obrotnika wykonana z tytanu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Depozyt zawierający 1 zestaw. Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 10 osób. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty.

Buyer: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 33184100

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 3 notices from Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie, going back to August 20261 of them still open. There are 403 open Healthcare & Pharma tenders in Poland. This one closes in 10 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this healthcare & pharma opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Healthcare & Pharma tenders

All Healthcare & Pharma tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →