Poland – Stadium construction work – Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim
Issued by Gmina Grodzisk Mazowiecki · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 11 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 601574-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim. W ramach przedmiotu zamówienia wykonane zostaną następujące podstawowe roboty budowlane: 1/ Wyburzenie istniejącej i budowa nowej zadaszonej trybuny, w tym m.in.: -wyburzenie istniejącej trybuny, -wykonanie żelbetowej konstrukcji trybuny, -montaż siedzisk i barierek na trybunie, -wykonanie stalowej konstrukcji i pokrycia dachu, -budowa przyłączy: kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wodociągowe, -wyposażenie pomieszczeń, w tym m.in. meble, komputery 2/ Budowa infrastruktury sportowej, w tym m.in.: -realizacja robót wykończeniowych wewnętrznych i zewnętrznych, -montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, w tym m.in.: : wod-kan, c.o. z pompami ciepła, wentylacja mechaniczna, kan. deszczowa ze zbiornikiem retencyjnym, inst. hydrantowa, klimatyzacja, -montaż instalacji i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych, w tym m.in.: panele fotowoltaiczne z magazynami energii, -budowa budynku kas biletowych i depozytów, -realizacja robót drogowych, -wykonanie infrastruktury technicznej, -zagospodarowania terenu, w tym m.in.: ogrodzenie, zieleń Podstawowe parametry przedmiotu zamówienia: A/ Trybuna: -pow. zabudowy: 1 548,14 m2 -pow. użytkowa: 1 466,81 m2 -kubatura: 9 198 m3 -liczba kondygnacji: zmienna od 1 do -liczba miejsc na trybunie: 2 014 B/ Budynek kas i depozytów: -pow. zabudowy: 40,77 m2 -pow. użytkowa: 28,53 m2 -kubatura: 122 m3 -liczba kondygnacji: 1 Przedmiot zamówienia obejmuje również dokonanie uzgodnień, uzyskanie wszelkich opinii i decyzji oraz wykonanie wszelkich niezbędnych prac umożliwiających użytkowanie obiektu, w tym uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu. Szczegółowy zakres robót objętych umową określony jest w dokumentacji projektowej.
Lots Lot 1 — Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sportowej stadionu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim. W ramach przedmiotu zamówienia wykonane zostaną następujące podstawowe roboty budowlane: 1/ Wyburzenie istniejącej i budowa nowej zadaszonej trybuny, w tym m.in.: -wyburzenie istniejącej trybuny, -wykonanie żelbetowej konstrukcji trybuny, -montaż siedzisk i barierek na trybunie, -wykonanie stalowej konstrukcji i pokrycia dachu, -budowa przyłączy: kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wodociągowe, -wyposażenie pomieszczeń, w tym m.in. meble, komputery 2/ Budowa infrastruktury sportowej, w tym m.in.: -realizacja robót wykończeniowych wewnętrznych i zewnętrznych, -montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, w tym m.in.: : wod-kan, c.o. z pompami ciepła, wentylacja mechaniczna, kan. deszczowa ze zbiornikiem retencyjnym, inst. hydrantowa, klimatyzacja, -montaż instalacji i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych, w tym m.in.: panele fotowoltaiczne z magazynami energii, -budowa budynku kas biletowych i depozytów, -realizacja robót drogowych, -wykonanie infrastruktury technicznej, -zagospodarowania terenu, w tym m.in.: ogrodzenie, zieleń Podstawowe parametry przedmiotu zamówienia: A/ Trybuna: -pow. zabudowy: 1 548,14 m2 -pow. użytkowa: 1 466,81 m2 -kubatura: 9 198 m3 -liczba kondygnacji: zmienna od 1 do -liczba miejsc na trybunie: 2 014 B/ Budynek kas i depozytów: -pow. zabudowy: 40,77 m2 -pow. użytkowa: 28,53 m2 -kubatura: 122 m3 -liczba kondygnacji: 1 Przedmiot zamówienia obejmuje również dokonanie uzgodnień, uzyskanie wszelkich opinii i decyzji oraz wykonanie wszelkich niezbędnych prac umożliwiających użytkowanie obiektu, w tym uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu. Szczegółowy zakres robót objętych umową określony jest w dokumentacji projektowej.
Buyer: Gmina Grodzisk Mazowiecki
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45212224
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 2 notices from Gmina Grodzisk Mazowiecki, going back to August 2026 — 2 of them still open. There are 233 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 8 days.
More from this buyer
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work for sports facilities – BUDOWA HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ WRAZ Z PODZIEMNYM MIEJSCEM UKRYCIA „U2” PRZYSTOSOWANYM DO PEŁNIENIA ZAMIENNIE FUNKCJI GARAZU PODZIEMNNEGO W ZAWIERCIU· closes 19 Sept
- Poland – Construction management services – Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”· closes 2 Oct
- Poland – Sewage-treatment plant construction work – Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej· closes 26 Sept
- Poland – Construction work for power plant – Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj: Projektowanie, dostawa i budowa :instalacji fotowoltaicznej pn. PV Skalin 1 o mocy zainstalowanej do 5,61MW;instalacji fotowoltaicznej pn.PV Gryfice 2 o mocy zainstalowanej do 9MW; Projektowanie, dostawa i budowa Magazynu Energii Elektrycznej pn.ME Skalin 1 o mocy zainstalowanej 4,472MW; ME Gr· closes 2 Oct
- Poland – Other electrical installation work – Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn. „Inwestycja w ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz rozwój opieki jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Poznaniu”· closes 3 Oct
Documents
- TED-official-notice-601574-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- RBOSOL2026007: TENDER FOR PREMISES OF NEW VELAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026005: TENDER FOR PREMISES OF NEW BALE BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026006: TENDER FOR PREMISES OF NEW DAMANI NAGAR SOLAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →