Poland – Specialist training services – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.39.2026 Części 1-5
Issued by Ministerstwo Zdrowia · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 4 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 602415-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Education & Training
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2017 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez fizjoterapeutów (Dz.U. z 2023 r. poz. 1647), oraz ustawą z dnia 25 września 2015 r. o zawodzie fizjoterapeuty (Dz.U. z 2023 r. poz. 1213), w ramach projektu nr FERS.01.13-IP.07-0002/24 pn. „Szkolenie specjalizacyjne dla osób wykonujących zawód fizjoterapeuty i farmaceuty” w ramach Działania FERS.01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, zwanego dalej ,,Projektem’’. Każdy Wykonawca może złożyć tylko 1 (jedną) ofertę w ramach jednej dowolnie wybranej części zamówienia spośród określonych. Złożenie więcej niż 1 (jednej) oferty w ramach jednej części zamówienia będzie skutkowało ich odrzuceniem. Złożenie oferty na więcej, niż 1 (jedną) część zamówienia będzie skutkowało ich odrzuceniem.
Lots Lot 1 — Część 1: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa DOLNOŚLĄSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 5 UCZESTNIKÓW szkolenia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. Lot 2 — Część 2: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa DOLNOŚLĄSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 30 UCZESTNIKÓW szkolenia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. Lot 3 — Część 3: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa ŁÓDZKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 10 UCZESTNIKÓW szkolenia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. Lot 4 — Część 4: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa MAŁOPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 20 UCZESTNIKÓW szkolenia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. Lot 5 — Część 5: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa MAŁOPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 25 UCZESTNIKÓW szkolenia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ.
Buyer: Ministerstwo Zdrowia
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 80510000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 11 notices from Ministerstwo Zdrowia, going back to August 2026 — 8 of them still open. They buy mostly in Healthcare & Pharma, Education & Training and Financial & Professional Services. There are 7 open Education & Training tenders in Poland. This one closes in 1 day.
More from this buyer
- Poland – Specialist training services – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.40.2026 Części 1-6· closes 5 Sept
- Poland – Vaccines – Szczepionka przeciwko ospie wietrznej dla osób z grup ryzyka. Części: 1-3· closes 8 Sept
- Poland – Research and development services and related consultancy services – Usługi eksperckie w zakresie zadań realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Krajowego Planu Przeciwdziałania Przestępstwom Przeciwko Wolności Seksualnej i Obyczajności na Szkodę Małoletnich na lata 2023-2026; znak postępowania· closes 29 Sept
- Poland – Vaccines – Szczepionka BCG przeciw gruźlicy do szczepień obowiązkowych noworodków w 1 dobie życia - szczep Moreau inj. limf. ã Części: 1÷4· closes 5 Sept
- Poland – Vaccines – Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla osób z niewydolnością nerek, w tym dializowanych. Części: 1-3; znak postępowania· closes 10 Sept
Similar Education & Training tenders
- Submit Applications for FASPE Journalism Fellowship Program· closes 4 Jan
- Poland – Safety training services – Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla zarządców dróg z zakresu organizacji ruchu na drogach samorządowych na terenie 16 województw.· closes 18 Sept
- Poland – Specialist training services – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.40.2026 Części 1-6· closes 5 Sept
- Poland – Training services – Usługa szkoleniowa w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 60 cykli kursów zawodowych oraz 11 cykli szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu· closes 15 Sept
- Poland – Technical training services – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON· closes 22 Sept
Documents
- TED-official-notice-602415-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this education & training opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Education & Training tenders
- Ireland – Primary school construction work – Climate Action Works Presentation Primary School TraleePresentation Primary School · Ireland
- France – Personnel-training services – Conception et déploiement d'un dispositif régional de prévention des violences sexistes et sexuellesREGION CENTRE VAL DE LOIRE · France
- Switzerland – Primary school construction work – BKP 370 Bühnentechnik Schulraum, Mehrzweckhalle und Generationenplatz PüntenGemeinde Stallikon (MMT AG) · Switzerland
- France – Various school services – Prestations éducatives et pédagogiques pour l'orientation et la découverte de l'industrie auprès des publics scolaires (animations pédagogiques, formations de prescripteurs, créations et diffusions de contenus pédagogiques, organisations d'immersion en entreprise pour les élèves ...)OPCO 2i - Direction Appui aux branches et action prospective · France
- CA18418 - Furze Down School - Managed IT Services ProvisionFurze Down School · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →