Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028
Issued by POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 6 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 612136-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029. Zamówienie składa się z dwóch niżej wymienionych części: • Część 1: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Przytyk, Wolanów, Zakrzew, Kowala, Wierzbica, Iłża oraz ulic leżących w ciągach dróg powiatowych na terenie miast: Iłża i Przytyk, • Część 2: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Pionki, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Gózd, Skaryszew oraz ulic leżących w ciągu dróg powiatowych na terenie miast: Jedlnia-Letnisko, Pionki i Skaryszew. 2. Zestawienie rodzaju usług oraz planowanych ilości do wykonania w jednym sezonie zimowym w ramach zamówienia podane jest w Formularzach kosztorysów ofertowych (Formularz nr 2.1 i nr 2.2), które stanowią załączniki do niniejszej SWZ. 3. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Lots Lot 1 — Część 1: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Przytyk, Wolanów, Zakrzew, Kowala, Wierzbica, Iłża oraz ulic leżących w ciągach dróg powiatowych na terenie miast: Iłża i Przytyk: Przedmiotem Części 1 zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie gmin: Przytyk, Wolanów, Zakrzew, Kowala, Wierzbica, Iłża oraz ulic leżących w ciągach dróg powiatowych na terenie miast: Iłża i Przytyk. Zestawienie rodzaju usług oraz planowanych ilości do wykonania w jednym sezonie zimowym w ramach zamówienia podane jest w Formularzu kosztorysu ofertowego (Formularz nr 2.1 ), który stanowi załącznik do SWZ. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ. Lot 2 — Część 2: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Pionki, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Gózd, Skaryszew oraz ulic leżących w ciągu dróg powiatowych na terenie miast: Jedlnia-Letnisko, Pionki i Skaryszew: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie gmin: Pionki, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Gózd, Skaryszew oraz ulic leżących w ciągu dróg powiatowych na terenie miast: Jedlnia-Letnisko, Pionki i Skaryszew. Zestawienie rodzaju usług oraz planowanych ilości do wykonania w jednym sezonie zimowym w ramach zamówienia podane jest w Formularzu kosztorysu ofertowego (Formularz nr 2.2), który stanowi załącznik do SWZ. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Buyer: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90620000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 215 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 30 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Household-refuse disposal services – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA BYTOM· closes 16 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Usunięcie i zagospodarowanie zgodnie z przepisami odpadów niebezpiecznych nielegalnie zmagazynowanych w Sosnowcu.· closes 24 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg, ulic i terenów gminnych na terenie miasta i gminy Skawina· closes 12 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK· closes 15 Sept
- Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Sprzątanie pomieszczeń w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1 w Warszawie· closes 14 Oct
Documents
- TED-official-notice-612136-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Work including door-to-door (residential and commercial) garbage collection and segregation, road and drain cleaning and community sanitation premises cleaning in all villages of Gram Panchayat kodiyaiPanchayati Raj Department · Secretary and Commissioner · CEO-S.MADHOPUR · BDO-BOLI · India
- Poland – Household-refuse disposal services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy MurówGmina Murów · Poland
- Croatia – Natural risks or hazards protection services – Usluga preventivne, redovne i izvanredne obrana od poplava i leda na branjenom području br. 1: područje maloga sliva Biđ-BosutHrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama · Croatia
- France – Leak-testing services – PRESTATIONS D'INSPECTION VISUELLE, DE CONTROLE D'ETANCHEITE ET D'ESSAI DE COMPACTAGECommunauté d'agglomération Val Parisis · France
- Croatia – Natural risks or hazards protection services – Usluga preventivne, redovne i izvanredne obrane od poplava i leda na branjenom području br. 14: središnji dio područja maloga sliva »Zagrebačko prisavlje«Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodama · Croatia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →