Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tłuchowo w 2027r.
Issued by GMINA TŁUCHOWO · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 5 Sept 2026
- Closes
- 9 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 602500-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych zmieszanych oraz gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Tłuchowo oraz odbierania i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Tłuchowie przy ul. Leśnej. Szacunkowa liczba mieszkańców na terenie gminy Tłuchowo wynosi 3 657 osoby, w tym 77 osób w 4 budynkach wielolokalowych powyżej 10 lokali, 77 osoby w 5 budynkach wielolokalowych powyżej 3 lokali oraz 3 503 osób w 1 221 budynkach jednorodzinnych. Zamawiający posiada PSZOK wyposażony w kontenery/pojemniki, pojemniki do zbiórki popiołu, które Wykonawca zobowiązany będzie rozstawić we wskazanych punktach na terenie gminy Tłuchowo. Ponadto wszystkie nieruchomości zamieszkałe są wyposażone w pojemniki do zbiórki odpadów zmieszanych. Każda nieruchomość zamieszkała jest wyposażona w pojemnik do zbiórki odpadów niesegregowanych. Wykonawca zapewni bez wnoszenia dodatkowych opłat worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na czas realizacji przedmiotowego zamówienia. Na terenie gminy Tłuchowo obowiązuje ulga za posiadanie kompostownika i kompostowanie w nim bioodpadów. Zgodnie ze złożonymi deklaracjami wszyscy mieszkańcy korzystają z ulgi i nie będą przekazywać bioodpadów do odbioru. W związku z powyższym nie ma potrzeby dostarczenia worków na bioodpady. Pełen opis przedmiotu zamówienia mieści się w załączniku Nr 3 do SWZ.
Lots Lot 1 — Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tłuchowo w 2027r.: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych zmieszanych oraz gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Tłuchowo oraz odbierania i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Tłuchowie przy ul. Leśnej. Szacunkowa liczba mieszkańców na terenie gminy Tłuchowo wynosi 3 657 osoby, w tym 77 osób w 4 budynkach wielolokalowych powyżej 10 lokali, 77 osoby w 5 budynkach wielolokalowych powyżej 3 lokali oraz 3 503 osób w 1 221 budynkach jednorodzinnych. Zamawiający posiada PSZOK wyposażony w kontenery/pojemniki, pojemniki do zbiórki popiołu, które Wykonawca zobowiązany będzie rozstawić we wskazanych punktach na terenie gminy Tłuchowo. Ponadto wszystkie nieruchomości zamieszkałe są wyposażone w pojemniki do zbiórki odpadów zmieszanych. Każda nieruchomość zamieszkała jest wyposażona w pojemnik do zbiórki odpadów niesegregowanych. Wykonawca zapewni bez wnoszenia dodatkowych opłat worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na czas realizacji przedmiotowego zamówienia. Na terenie gminy Tłuchowo obowiązuje ulga za posiadanie kompostownika i kompostowanie w nim bioodpadów. Zgodnie ze złożonymi deklaracjami wszyscy mieszkańcy korzystają z ulgi i nie będą przekazywać bioodpadów do odbioru. W związku z powyższym nie ma potrzeby dostarczenia worków na bioodpady. Pełen opis przedmiotu zamówienia mieści się w załączniku Nr 3 do SWZ.
Buyer: GMINA TŁUCHOWO
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90000000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 169 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 35 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Miasta Łodzi w sektorach: Bałuty i Śródmieście w okresie od 01.02.2027 r. do 31.01.2029 r· closes 25 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne wytworzonych w sektorze II Suwałk· closes 6 Oct
- Poland – Accommodation, building and window cleaning services – Usługi utrzymania czystości w obiektach szpitala· closes 11 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Oświęcim w instalacji komunalnej, w okresie od dnia 01 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2028 r.· closes 10 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Rzgów· closes 18 Sept
Documents
- TED-official-notice-602500-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Annual Rate Contract for Maintenance of existing water supply line for fresh water and waste water Drainage lines in shafts at The Ashok Hotel, New DelhiIndia Tourism Development Corporation Ltd. · The Ashok - ITDC · India
- lushing and Deepening of borewell and Well water distribution Pipeline for Borewell at Valiyampalayam in Ward No -5, East Zone.MAWS · Coimbatore City Municipal Corporation · India
- Lithuania – Office cleaning services – Valymo paslaugų ir teritoijų priežiūros paslaugosAB Lietuvos radijo ir televizijos centras · Lithuania
- Belgium – Cleaning services – Marché de services d'entretien des espaces communs d'immeubles à appartementsLa Dinantaise · Belgium
- Germany – Plumbing and sanitary works – Sanitär MBA - MBG, Neubau Martin-Behaim-GymnasiumWBG KOMMUNAL GmbH · Germany
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →