Poland – Road construction works – „Wykonanie drogi gminnej ul. Bugaj w Starachowicach”
Issued by Gmina Starachowice · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 9 Oct 2026, 23:59 UTC
- Value
- PLN 5,90,811.69
- Reference
- 599845-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie drogi gminnej ul. Bugaj w Starachowicach. Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, regulacja urządzeń sieci podziemnych, roboty wykończeniowe na działce ew. nr 20 obręb 0001. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Obiekty powstałe w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, w szczególności ułatwi poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową. Zamawiający nie wymaga, ale przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: wykonywanie robót drogowych.
Lots Lot 1 — „Wykonanie drogi gminnej ul. Bugaj w Starachowicach” (estimated 590811.69): Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie drogi gminnej ul. Bugaj w Starachowicach. Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, regulacja urządzeń sieci podziemnych, roboty wykończeniowe na działce ew. nr 20 obręb 0001. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Obiekty powstałe w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, w szczególności ułatwi poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową. Zamawiający nie wymaga, ale przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: wykonywanie robót drogowych.
Buyer: Gmina Starachowice
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45233120
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 3 notices from Gmina Starachowice, going back to August 2026 — 3 of them still open. They buy mostly in Construction & Infrastructure and Water & Environment. There are 233 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 36 days.
More from this buyer
- Poland – Road construction works – Budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach· closes 19 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK· closes 10 Sept
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work for sports facilities – BUDOWA HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ WRAZ Z PODZIEMNYM MIEJSCEM UKRYCIA „U2” PRZYSTOSOWANYM DO PEŁNIENIA ZAMIENNIE FUNKCJI GARAZU PODZIEMNNEGO W ZAWIERCIU· closes 19 Sept
- Poland – Construction management services – Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”· closes 2 Oct
- Poland – Cycle path construction work – „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 5.1 Niskoemisyjny transport miejski· closes 3 Oct
- Poland – Sewage-treatment plant construction work – Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu - Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej· closes 26 Sept
- Poland – Construction work for power plant – Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj: Projektowanie, dostawa i budowa :instalacji fotowoltaicznej pn. PV Skalin 1 o mocy zainstalowanej do 5,61MW;instalacji fotowoltaicznej pn.PV Gryfice 2 o mocy zainstalowanej do 9MW; Projektowanie, dostawa i budowa Magazynu Energii Elektrycznej pn.ME Skalin 1 o mocy zainstalowanej 4,472MW; ME Gr· closes 2 Oct
Documents
- TED-official-notice-599845-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- RBOSOL2026007: TENDER FOR PREMISES OF NEW VELAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026005: TENDER FOR PREMISES OF NEW BALE BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- RBOSOL2026006: TENDER FOR PREMISES OF NEW DAMANI NAGAR SOLAPUR BRANCH RBO SOLAPURState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
- NOTICE FOR REQUIREMENT OF PREMISES AT VASUNDHRA GHAZIABADState Bank of India · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →