Poland – Road construction works – ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 424 NA ODCINKU GWOŹDZICE–ODROWĄŻ–GOGOLIN I DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 415 NA ODCINKU GWOŹDZICE–ROGÓW OPOLSKI. ZADANIE 2: ROZBUDOWA DW 424 OD KM 0+000,00 DO KM 1+680,00 ORAZ ROZBUDOWA DW 415 NA ODCINKU ROGÓW OPOLSKI–GWOŹDZICE OD KM 5+732,26 DO KM 7+908,71
Issued by Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 3 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 597529-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Construction & Infrastructure
- Type
- works
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 424 na odcinku Gwoździce–Odrowąż–Gogolin i drogi wojewódzkiej nr 415 na odcinku Gwoździce–Rogów Opolski – zadanie 2: rozbudowa DW 424 od km 0+000,00 do km 1+680,00 oraz rozbudowa DW 415 na odcinku Rogów Opolski–Gwoździce od km 5+732,26 do km 7+908,71 zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 45111000-8 – roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45233120-6 – roboty w zakresie budowy dróg; 45231300-8 – roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania; ścieków; 45233290-8 – instalowanie znaków drogowych, 45221110-6 – roboty budowlane w zakresie mostów; 45221120-9 – roboty budowlane w zakresie wiaduktów. 2. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zadania jest rozbudowa DW 415 na odcinku Rogów Opolski - Gwoździce jak również na rozbudowa DW424 na odcinku od Gwoździc aż do rzeki Odry. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności (rozbudowa drogi DW 424 i DW 415): 1) rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 415 polegającej na wykonaniu jezdni wraz z poboczami lub odcinkowo drogami dla pieszych i drogami dla pieszych i rowerów, 2) rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 424 polegającej na wykonaniu jezdni wraz z poboczami, 3) budowę nowego skrzyżowania wyżej wymienionych dróg wojewódzkich, 4) przebudowę dróg sąsiadujących z inwestycją m.in.: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Parkową, ul. Zuga, ul. Stawową, ul. Boczną i innymi, 5) wykonanie przejść dla pieszych, 6) budowę i przebudowę zjazdów, 7) budowę/przebudowę przepustów drogowych wraz z rowami, 8) wykonanie robót ziemnych związanych z robotami drogowymi i branżowymi, 9) elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym wyniesienie projektu organizacji ruchu docelowego, 10) budowę/przebudowę odwodnienia (kanalizacji deszczowej wraz z wylotami) oraz systemu rowów i drenaży, 11) przebudowę kolizyjnych sieci uzbrojenia terenu (elektroenergetycznych, teletechnicznych, sanitarnych, wodociągowych, gazowych), 12) przebudowę oświetlania drogowego, 13) wycinkę zieleni. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
Lots Lot 1 — ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 424 NA ODCINKU GWOŹDZICE–ODROWĄŻ–GOGOLIN I DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 415 NA ODCINKU GWOŹDZICE–ROGÓW OPOLSKI. ZADANIE 2: ROZBUDOWA DW 424 OD KM 0+000,00 DO KM 1+680,00 ORAZ ROZBUDOWA DW 415 NA ODCINKU ROGÓW OPOLSKI–GWOŹDZICE OD KM 5+732,26 DO KM 7+908,71: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 424 na odcinku Gwoździce–Odrowąż–Gogolin i drogi wojewódzkiej nr 415 na odcinku Gwoździce–Rogów Opolski – zadanie 2: rozbudowa DW 424 od km 0+000,00 do km 1+680,00 oraz rozbudowa DW 415 na odcinku Rogów Opolski–Gwoździce od km 5+732,26 do km 7+908,71 zgodnie z warunkami SWZ. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 45111000-8 – roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45233120-6 – roboty w zakresie budowy dróg; 45231300-8 – roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania; ścieków; 45233290-8 – instalowanie znaków drogowych, 45221110-6 – roboty budowlane w zakresie mostów; 45221120-9 – roboty budowlane w zakresie wiaduktów. 2. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zadania jest rozbudowa DW 415 na odcinku Rogów Opolski - Gwoździce jak również na rozbudowa DW424 na odcinku od Gwoździc aż do rzeki Odry. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności (rozbudowa drogi DW 424 i DW 415): 1) rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 415 polegającej na wykonaniu jezdni wraz z poboczami lub odcinkowo drogami dla pieszych i drogami dla pieszych i rowerów, 2) rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 424 polegającej na wykonaniu jezdni wraz z poboczami, 3) budowę nowego skrzyżowania wyżej wymienionych dróg wojewódzkich, 4) przebudowę dróg sąsiadujących z inwestycją m.in.: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Parkową, ul. Zuga, ul. Stawową, ul. Boczną i innymi, 5) wykonanie przejść dla pieszych, 6) budowę i przebudowę zjazdów, 7) budowę/przebudowę przepustów drogowych wraz z rowami, 8) wykonanie robót ziemnych związanych z robotami drogowymi i branżowymi, 9) elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym wyniesienie projektu organizacji ruchu docelowego, 10) budowę/przebudowę odwodnienia (kanalizacji deszczowej wraz z wylotami) oraz systemu rowów i drenaży, 11) przebudowę kolizyjnych sieci uzbrojenia terenu (elektroenergetycznych, teletechnicznych, sanitarnych, wodociągowych, gazowych), 12) przebudowę oświetlania drogowego, 13) wycinkę zieleni. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
Buyer: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 45233120
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 209 open Construction & Infrastructure tenders in Poland. This one closes in 33 days.
Similar Construction & Infrastructure tenders
- Poland – Construction work – Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)· closes 1 Oct
- Poland – Construction work – Mobilna Metropolia - Budowa Centrów Przesiadkowych na terenie gminy Bytom z podziałem na części· closes 3 Oct
- Poland – Building construction work – Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Siemianowicach Śląskich I - Termomodernizacja budynku Zespołu Przedszkolnego nr 1 Przedszkola nr 7 przy ul. Niepodległości 49.· closes 19 Sept
- Poland – Construction work – „Budowa hali sportowej w Lesznie”· closes 15 Sept
- Poland – Wharf construction work – Przebudowa infrastruktury dostępu dla statków w Basenie V Portu Gdynia· closes 18 Sept
Documents
- TED-official-notice-597529-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this construction & infrastructure opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Construction & Infrastructure tenders
- CONSTRUCTION TO COMPLETION OF FOUR DOOR PIT LATRINE FOR BOYS AND A URINAL WITH ONE CHAMBER FOR PLWDs AT LORUGUM POLICE STATUONNGCDF LOIMA · Kenya
- EOI for Empanelment of Suppliers for Solar Panels & Solar Street Lights – Pan-IndiaBharatCares · India
- Balance work of C/o New School Building i.e Library and Examination Hall in R/o GSSS Palampur Distt. Kangra (HP)PWD · India
- Tender for shifting of 2 Nos of 250 KVA 11/0.4 KV s/stn Bus Stand and Sabji Mandi ( Bum Chowk) Jahu a/w LT Line coming in the alignment of NH Mandi - Jahu on Partial turnkey basis under ESD HPSEBL Bhareri. (ED Barsar)HPSEBL · CE(OP) CZ Hamirpur · SE(OP) Hamirpur · Sr. Xen (E) Barsar · India
- Improvement and widening of motorable road to village Sapni Distt. Kinnaur Km 7.900 toPWD · India
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →