Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – "Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych."
Issued by POLREGIO S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 4 Sept 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595805-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Facility Management & Cleaning
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych objętych zakresem podstawowym zamówienia oraz innych czynności wskazanych przez Zamawiającego objętych prawem opcji w zakresie zadania/zadań: Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest naprawa rewizyjna czwartego poziomu (P4) 12 szt. sprzęgów samoczynnych firmy Dellner Couplers, zdemontowanych z pojazdów serii EN63A; Zadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) ośmiu (8) sztuk sprzęgów czołowych typu 010.518 firmy Voith oraz czterech (4) sztuk sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith, zdemontowanych z pojazdów serii EN96-001, EN96-002, EN96-003, EN96-004.
Lots Lot 1 — Zadanie nr 1 - naprawa rewizyjna czwartego poziomu (P4) 12 szt. sprzęgów samoczynnych firmy Dellner Couplers, zdemontowanych z pojazdów serii EN63A;: Naprawa polega na przywróceniu wymiarów naprawczych oraz parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową. Lot 2 — Zadanie nr 2 - wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) ośmiu (8) sztuk sprzęgów czołowych typu 010.518 firmy Voith oraz czterech (4) sztuk sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith, zdemontowanych z pojazdów serii EN96-001, EN96-002, EN96-003, EN96-004.: Naprawa polega na przywróceniu wymiarów naprawczych oraz parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową.
Buyer: POLREGIO S.A ul. Kolejowa 1 , 01-217 Warszawa
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 50222000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 43 open Facility Management & Cleaning tenders in Poland. This one closes in 3 days.
Similar Facility Management & Cleaning tenders
- Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – DZP.242.332,2026 - Realizacja przeglądu urządzeń różnych producentów w okresie 24 miesięcy· closes 29 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Świadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw cieplarek/inkubatorów w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ.· closes 15 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of liquid pumps – Wykonanie remontu kapitalnego dwóch pomp wody sieciowej produkcji Warszawska Fabryka Pomp typ 35W50 zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie· closes 30 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Usługa wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw analizatorów, automatycznych liczników leukocytów, foteli do pobierania krwi, hemoglobinometrów, łaźni wodnych, mikroskopów oraz pH-metrów w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ.· closes 3 Sept
- Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Świadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw zgrzewarek w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ.· closes 15 Sept
Documents
- TED-official-notice-595805-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this facility management & cleaning opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Facility Management & Cleaning tenders
- Manifestation d’intérêt pour la fourniture de services d’hôtellerie et de conférence au Sénégal (Dakar et Saly – Petite Côte)UN Secretariat · Senegal
- Manifestation d’intérêt pour la fourniture de services d’hôtellerie et de conférence en Cote d'Ivoire (Abidjan et Grand Bassam)UN Secretariat · Côte d'Ivoire
- Netherlands – Repair and maintenance services – Onderhoudspartij (B, E & W)Stichting Resonans · Netherlands
- Poland – Cleaning services – Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku.Krajowa Informacja Skarbowa · Poland
- Poland – Repair and maintenance services of liquid pumps – Serwisowanie pomp firmy Grundfos SARLIN w Zakładzie „Południe”Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. · Poland
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →