Poland – Cleaning services – Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku.
Issued by Krajowa Informacja Skarbowa · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 596416-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej oraz Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej, Toruniu, Lesznie i Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I-4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I-V; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Lots Lot 1 — Część I - Usługa sprzątania: Krajowa Informacja Skarbowa ul. Warszawska 5, Bielsko-Biała: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV. Lot 2 — Część II - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/II do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV Lot 3 — Część III - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/III do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części III; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV. Lot 4 — Część IV - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/IV do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części IV; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV. Lot 5 — Część V - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/V do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części V; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Buyer: Krajowa Informacja Skarbowa
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90910000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 118 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 31 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Cleaning services – Usługi sprzątania dla RZGW Warszawa i jednostek podległych· closes 29 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Utrzymanie zimowe jezdni dróg miasta Gdyni z podziałem na sektory 1-4 – 4 części.· closes 29 Sept
- Poland – Cleaning services – USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE ORAZ TERENÓW PRZYLEGŁYCH DO BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE· closes 19 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie· closes 29 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wrzesińskiego w sezonie· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-596416-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- RFQ: Solar system for RPRS at CAMP-20 Ext and Teknaf MRF siteUNDP · Bangladesh
- Austria – Building-cleaning services – Gebäudereinigung für die laufende Reinigung der Garagen der WIENER LINIEN, Wien - WLI62-s2WIENER LINIEN GmbH & Co KG · Austria
- Italy – Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services – PROCEDURA TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI RITIRO, TRASPORTO ED AVVIO A RECUPERO DI FORSU (E.E.R. 20.01.08) PROVENIENTE DAL TERRITORIO DEL C.A.V. CO.S.R.A.B.Co.S.R.A.B. Consorzio Smaltimento Rifiuti Area Biellese · Italy
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w SobuczynieCzęstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. · Poland
- Netherlands – Sewer cleaning services – Reinigen en inspecteren rioleringGemeente Peel en Maas · Netherlands
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →