Poland – Poultry – Dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr
Issued by Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG) · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 4 Sept 2026
- Closes
- 5 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 600125-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Agriculture & Food
- Type
- goods
Details
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 2 Zadanie nr 1: Dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zadanie nr 2: Dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy). Miejsce dostaw dla zadania nr 1 i 2 - magazyny znajdują się: magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupa magazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmno magazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 Brodnica Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.: 1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.); 2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.) 3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.); 4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.); 5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.); 6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.). Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.). Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
Lots Lot 1 — Dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy): Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1: Dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zakres podstawowy 10 pozycji asortymentowych, w tym: Filet z piersi indyka - 2 788,321 kg; Filet z piersi indyka mrożony - 500,00 kg; Filet z piersi kurczaka - 2 500,00 kg; Filet z piersi kurczaka mrożony - 1 000,00 kg; Noga z kurczaka - 500,00 kg; Noga z kurczaka mrożona - 500,00 kg; Podudzie z kurczaka - 500,00 kg; Skrzydełka z kurczaka - 800,00 kg; Wątroba z indyka - 10,00 kg; Wątroba z kurczaka - 30,00 kg. Lot 2 — Dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy): Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 2: Dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zakres podstawowy 5 pozycji asortymentowych, w tym: Filet z piersi kurczaka wędzony - 150,00 kg; Krakowska drobiowa - 1 000,00 kg; Parówki z fileta kurczaka - 1 000,00 kg; Szynka drobiowa - 2 000,00 kg; Szynka z indyka - 3 000,00 kg.
Buyer: Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 15112000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
We hold 7 notices from Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG), going back to August 2026 — 7 of them still open. They buy mostly in Agriculture & Food and Transport & Logistics. There are 70 open Agriculture & Food tenders in Poland. This one closes in 32 days.
More from this buyer
- Poland – Deep-frozen products – Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 13 Oct
- Poland – Root and tuber vegetables – Dostawa warzyw i owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 8 Oct
- Poland – Dairy products – Dostawa mleka i przetworów mleczarskich w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 10 Oct
- Poland – Bakery products – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 8 Oct
- Poland – Bovine meat – Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 6 Oct
Similar Agriculture & Food tenders
- Poland – Eggs – Dostawa jaj świeżych kurzych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku· closes 8 Oct
- Poland – Meat – Dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego realizowana do 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku· closes 8 Oct
- Poland – Bakery products – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 8 Oct
- Poland – School-meal services – Usługi restauracyjne na rzecz uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 26 we Wrocławiu· closes 2 Oct
- Poland – Bovine meat – Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr· closes 6 Oct
Documents
- TED-official-notice-600125-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this agriculture & food opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Agriculture & Food tenders
- FRAMEWORK AGREEMENT TENDER FOR SUPPLY AND DELIVERY OF LAYERS BIRDS, CAGES, AND ASSORTED POULTRY ACCESSORIES FOR THE YEARST. JOHN’S TEACHERS’ TRAINING COLLEGE, KILIMAMBOGO · Kenya
- Procuring agency: Bhutan Telecom Ltd. Category: Services. Submission deadline: 07 Sep, 2026 12:00 AMBhutan Telecom Ltd · Bhutan
- Work Contract for repairing of damaged concrete panels of the Common Water Canal CWC from Km. 70.76 to Km. 22.00 under the Tons Hydel ProjectMadhya Pradesh Power Generating Company Limited · Addl Chief Engineer(THC)-Tons Hydel Power Station-Sirmour - MPPGCL · India
- Plantation Work at Various Ward of Nagar Palika Parishad, GadarwaraDirectorate Urban Administration and Development · Join Director-Jabalpur Division - UAD · Narsinghpur-Nagar Palika Gadarwara - UAD · India
- Catering Services for Four Extra Care SchemesVIVID Housing Ltd · United Kingdom
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →