FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Bakery products – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr

Issued by Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG) · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
4 Sept 2026
Closes
7 Oct 2026, 23:59 UTC
Reference
600841-2026
Location
Poland
Sector
Agriculture & Food
Type
goods

Details

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 1 Zadanie nr 1/1: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy). Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia. Miejsce dostaw - magazyny znajdują się: magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupa magazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmno magazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 Brodnica Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.: 1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.); 2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.) 3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.); 4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.); 5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.); 6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.). Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodniez Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.). Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.

Lots Lot 1 — Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy): Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1/1: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zakres podstawowy 37 pozycji asortymentowych, w tym: Bagietka pszenna - 10,00 kg; Bułka graham - 7 000,000 kg; Bułka maślana - 20,000 kg; Bułka pszenna zwykła - 5 000,000 kg; Bułka tarta - 2 000,00 kg; Bułka z ziarnami - 10 000,00 kg; Bułka ze słonecznikiem - 5 000,00 kg; Chleb graham - 5 000,000 kg; Chleb mieszany słonecznikowy - 5 000,00 kg; Chleb mieszany z soją - 5 000,00 kg; Chleb wieloziarnisty - 10 000,00 kg; Chleb zwykły - 1,00 kg; Chleb zwykły krojony w foli - 5 000,000 kg; Chleb żytni razowy - 5 000,00 kg; Chlebek pita - 2,00 kg; Półbagietka czosnkowa - 10,00 kg; Babka w polewie - 80,00 kg; Ciastka kruche - 5,00 kg; Donut - 1 000,00 kg; Drożdże świeże - 10,00 kg; Drożdżówka z jagodami - 200,00 kg; Drożdżówka z makiem - 1 000,00 kg; Drożdżówka z serem - 1 000,00 kg; Mini eklery - 5,00 kg; Jabłecznik - 400,00 kg; Korpusy babeczek słodkie - 3,00 kg; Korpusy babeczek słone - 3,00 kg; Makowiec - 20,00 kg; Mazurek - 20,00 kg; Mufinki z czekoladą - 1 000,00 kg; Mufinki z orzechami - 1 000,00 kg; Pączek - 1 000,00 kg; Piernik w polewie - 200,00 kg; Mini ptysie - 5,00 kg; Rogaliki - 5,00 kg; Sernik - 1 000,00 kg; Zakwas żytni żywy - 150,00 kg.

Buyer: Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 15612500

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

We hold 7 notices from Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG), going back to August 20267 of them still open. They buy mostly in Agriculture & Food and Transport & Logistics. There are 70 open Agriculture & Food tenders in Poland. This one closes in 34 days.

More from this buyer

Similar Agriculture & Food tenders

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this agriculture & food opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Agriculture & Food tenders

All Agriculture & Food tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →