FreeTender
Accepting bidsitbPoland

Poland – Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services – Zagospodarowanie komponentów do produkcji RDF – odpadów o kodach 19 12 12 i 19 12 04 wraz z usługą ich odbioru i transportu

Issued by ZWIĄZEK KOMUNALNY GMIN "CZYSTE MIASTO,CZYSTA GMINA" · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)

Published
5 Sept 2026
Closes
9 Sept 2026, 23:59 UTC
Reference
606158-2026
Location
Poland
Sector
Water & Environment
Type
services

Details

1) Przedmiot zamówienia stanowi usługa zagospodarowania komponentów do produkcji RDF – odpadów o kodach 19 12 12 i 19 12 04 wraz z usługą ich odbioru i transportu w szacunkowej łącznej ilości 2 500 Mg. 2) Opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 3) Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej miejsca wykonania zamówienia. Miejsce odbycia wizji: teren Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, Orli Staw 2, 62-834 Ceków. Wykonawcy, którzy są zainteresowani odbyciem ww. wizji lokalnej w celu zapoznania się z obiektem i odpadami – w związku z realizacją przedmiotu zamówienia, zobowiązani są zgłosić chęć odbycia wizji za pośrednictwem platformy zakupowej poprzez przesłanie wiadomości do zamawiającego. 4) Zamawiający zgodnie z art. z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5) Oferta wraz z załącznikami musi zostać sporządzona w języku polskim. Ofertę należy sporządzić na Formularzu Oferty lub według takiego samego schematu, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. Ofertę należy złożyć, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 6) Do oferty wykonawca załącza również: a) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (JEDZ), o którym mowa w pkt. III.3.1)1. SWZ; b) Oświadczenia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, o których mowa w pkt. III.3.1)10. SWZ (wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ); c) dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wykonawcy/ wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt. I.2. SWZ – jeżeli dotyczy; d) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w pkt. I.1.4)b) SWZ (wzór stanowi załącznik nr 7 do SWZ) – jeżeli dotyczy e) Dowód wniesienia wadium, o którym mowa w III.4. SWZ. f) Zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy – w sytuacji, gdy oferta lub inne dokumenty składane w toku postępowania będą zawierały tajemnicę przedsiębiorstwa, wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzega, że nie mogą być one udostępniane, oraz wykazuje, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. 7) Zmiany umowy zawarte zostały w §11projektowanych postanowień umowy - załącznik nr 2 do SWZ. 8) Wykonawca przed zawarciem umowy m. in. okaże aktualne i opłacone ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 1 700 000,00 zł.

Lots Lot 1 — Zagospodarowanie komponentów do produkcji RDF – odpadów o kodach 19 12 12 i 19 12 04 wraz z usługą ich odbioru i transportu: 1) Przedmiot zamówienia stanowi usługa zagospodarowania komponentów do produkcji RDF – odpadów o kodach 19 12 12 i 19 12 04 wraz z usługą ich odbioru i transportu w szacunkowej łącznej ilości 2 500 Mg. 2) Opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

Buyer: ZWIĄZEK KOMUNALNY GMIN "CZYSTE MIASTO,CZYSTA GMINA"

Buyer country: POL

Procedure: open

CPV code: 90513000

Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).

Context for bidders

There are 183 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 5 days.

Documents

Before you bid on this tender

A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.

  • Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
  • Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
  • Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
  • Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
  • Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
  • Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.

More Water & Environment tenders

All Water & Environment tenders →

FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.

Verify & apply on the official portal →