Poland – Ice-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg gminnych, wewnętrznych, chodników, parkingów i placów na terenie gminy Sędziszów Małopolski w sezonie
Issued by Gmina Sędziszów Małopolski · via TED — Tenders Electronic Daily (EU)
- Published
- 2 Sept 2026
- Closes
- 2 Oct 2026, 23:59 UTC
- Reference
- 595316-2026
- Location
- Poland
- Sector
- Water & Environment
- Type
- services
Details
1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych, wewnętrznych, chodników parkingów i placów na terenie gminy Sędziszów Małopolski w sezonie 2026/2027. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia podstawowego (gwarantowanego) na 4 Części: Część I – Usługi związane z zimowym utrzymaniem ulic, chodników, parkingów i placów na terenie części miasta Sędziszów Małopolski oraz jednorazowym sprzątaniem po zakończeniu akcji zima. W ramach Części I Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług zimowego utrzymania dla: 1) I Kolejności utrzymania ulic, o łącznej długości 10,500 km 2) II Kolejności utrzymania ulic, o łącznej długości 18,210 km 3) Utrzymania chodników, parkingów i placów o łącznej powierzchni 47 952,50 m2 Część II – Usługi związane z interwencyjnym zimowym utrzymaniem ulic zlokalizowanych na terenie Osiedli: Kawęczyn Sędziszowski, Borek Wielki, Wolica Ługowa, Wolica Piaskowa. W ramach Części II Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług zimowego utrzymania dla n/w ulic w ramach osiedli: 1) Kawęczyn: Bieszczadzka, Karpacka, Roztocze, Jeżynowa, Podlesie, Sudecka, Beskidzka. 2) Borek Wielki: Szkolna (wraz z chodnikiem w kierunku Kościoła), Leśna, Perłowa, Dworska, Rolnicza, Zachodnia, Zielna, Grafitowa, Błękitna, Jastrzębia, Słowicza, Jaskółcza, Skowronkowa, Wschodnia (wraz z chodnikiem na całej długości), Narcyzowa, Słonecznikowa, Żurawia, Gołębia, Wiejska, Poręby, Jodłowa, Gajowa, Cisowa, Sosnowa, Świerkowa, Tomasza Dyły 3) Wolica Ługowa: Miodowa, Strzelców, Ziołowa, Strażacka, Liliowa, Krzewowa, Migdałowa, Waniliowa, Laurowa, Pod Dębem, Bakaliowa, Tymiankowa, Bazyliowa, Kawowa, Jeżynowa, Podlesie, Wolicka, Imbirowa, Miętowa, Spokojna, Karmelowa 4) Wolica Piaskowa: Jaśminowa, Wschodnia (wraz z chodnikiem na całej długości), Niepodległości, Orzechowa, Aroniowa, Szafranowa, Miętowa, Jeżynowa, Jagodowa, Brzoskwiniowa, Północna, Brzozowa (wraz z chodnikiem na całej długości), Malinowa, Wiśniowa, Wiejska, Potokowa, Źródlana, Podlesie, Bazyliowa Część III – Usługi związane z interwencyjnym zimowym utrzymaniem dróg gminnych oraz wewnętrznych zlokalizowanych na terenie miejscowości: Szkodna, Zagorzyce Górne, Zagorzyce Dolne. Część IV – Usługi związane z interwencyjnym zimowym utrzymaniem dróg gminnych oraz wewnętrznych zlokalizowanych na terenie miejscowości: Klęczany, Będziemyśl, Góra Ropczycka, Czarna Sędziszowska, Boreczek, Krzywa, Cierpisz, Ruda. Do obowiązków Wykonawcy w ramach Części IV należy ponadto interwencyjne zimowe utrzymanie chodników w miejscowościach: 1) Klęczany – przy drodze Klęczany- Majdan 2) Góra Ropczycka – przy ul. Parkowej – od dr. kr. nr 94 do świętych – w kierunku Gnojnicy 3) Czarna Sędziszowska – w kierunku drogi wojewódzkiej Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji usługi dla każdej z w/w części zawarte zostały w Załączniku nr 4.1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części I oraz Załączniku nr 4.2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części II, III ,IV.
Lots Lot 1 — Usługi związane z zimowym utrzymaniem ulic, chodników, parkingów i placów na terenie części miasta Sędziszów Małopolski oraz jednorazowym sprzątaniem po zakończeniu akcji zima: W ramach Części I Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług zimowego utrzymania dla: 1) I Kolejności utrzymania ulic, o łącznej długości 10,500 km 2) II Kolejności utrzymania ulic, o łącznej długości 18,210 km 3) Utrzymania chodników, parkingów i placów o łącznej powierzchni 47 952,50 m2 Szczegółowo przedmiot umowy dotyczący Części I opisuje Załącznik nr 4.1 do SWZ. Lot 2 — Usługi związane z interwencyjnym zimowym utrzymaniem ulic zlokalizowanych na terenie Osiedli: Kawęczyn Sędziszowski, Borek Wielki, Wolica Ługowa, Wolica Piaskowa.: W ramach Części II Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług zimowego utrzymania dla n/w ulic w ramach osiedli: 1) Kawęczyn: Bieszczadzka, Karpacka, Roztocze, Jeżynowa, Podlesie, Sudecka, Beskidzka. 2) Borek Wielki: Szkolna (wraz z chodnikiem w kierunku Kościoła), Leśna, Perłowa, Dworska, Rolnicza, Zachodnia, Zielna, Grafitowa, Błękitna, Jastrzębia, Słowicza, Jaskółcza, Skowronkowa, Wschodnia (wraz z chodnikiem na całej długości), Narcyzowa, Słonecznikowa, Żurawia, Gołębia, Wiejska, Poręby, Jodłowa, Gajowa, Cisowa, Sosnowa, Świerkowa, Tomasza Dyły 3) Wolica Ługowa: Miodowa, Strzelców, Ziołowa, Strażacka, Liliowa, Krzewowa, Migdałowa, Waniliowa, Laurowa, Pod Dębem, Bakaliowa, Tymiankowa, Bazyliowa, Kawowa, Jeżynowa, Podlesie, Wolicka, Imbirowa, Miętowa, Spokojna, Karmelowa 4) Wolica Piaskowa: Jaśminowa, Wschodnia (wraz z chodnikiem na całej długości), Niepodległości, Orzechowa, Aroniowa, Szafranowa, Miętowa, Jeżynowa, Jagodowa, Brzoskwiniowa, Północna, Brzozowa (wraz z chodnikiem na całej długości), Malinowa, Wiśniowa, Wiejska, Potokowa, Źródlana, Podlesie, Bazyliowa Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Zał. 4.2 Lot 3 — Usługi związane z interwencyjnym zimowym utrzymaniem dróg gminnych oraz wewnętrznych zlokalizowanych na terenie miejscowości: Szkodna, Zagorzyce Górne, Zagorzyce Dolne.: Szczegółowo przedmiot umowy dotyczący Części III opisuje Załącznik nr 4.2 do SWZ. Lot 4 — Usługi związane z interwencyjnym zimowym utrzymaniem dróg gminnych oraz wewnętrznych zlokalizowanych na terenie miejscowości: Klęczany, Będziemyśl, Góra Ropczycka, Czarna Sędziszowska, Boreczek, Krzywa, Cierpisz, Ruda.: Do obowiązków Wykonawcy w ramach Części IV należy ponadto interwencyjne zimowe utrzymanie chodników w miejscowościach: 1) Klęczany – przy drodze Klęczany- Majdan 2) Góra Ropczycka – przy ul. Parkowej – od dr. kr. nr 94 do świętych – w kierunku Gnojnicy 3) Czarna Sędziszowska – w kierunku drogi wojewódzkiej Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia opisany został w Zał. 4.2 do SWZ.
Buyer: Gmina Sędziszów Małopolski
Buyer country: POL
Procedure: open
CPV code: 90630000
Full notice, tender documents and how to bid are on the official TED page (link above).
Context for bidders
There are 118 open Water & Environment tenders in Poland. This one closes in 31 days.
Similar Water & Environment tenders
- Poland – Cleaning services – Usługi sprzątania dla RZGW Warszawa i jednostek podległych· closes 29 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Utrzymanie zimowe jezdni dróg miasta Gdyni z podziałem na sektory 1-4 – 4 części.· closes 29 Sept
- Poland – Cleaning services – USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE ORAZ TERENÓW PRZYLEGŁYCH DO BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE· closes 19 Sept
- Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie· closes 29 Sept
- Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wrzesińskiego w sezonie· closes 29 Sept
Documents
- TED-official-notice-595316-2026.pdfDownload (pdf)
Before you bid on this tender
A quick checklist to help you decide whether to bid and prepare a compliant submission for this water & environment opportunity. Always verify the details on the official source.
- Confirm the exact closing date and time (and time zone) on the official portal — deadlines are strict and can be revised by a corrigendum.
- Read the full notice and every attached document, including the scope, specifications and any bill of quantities or terms of reference.
- Check the eligibility criteria — prior similar experience, annual turnover, certifications and registrations — and make sure you qualify before investing effort.
- Prepare any earnest-money deposit (EMD) or bid security and the required formats early; missing or wrongly-formatted documents are a common cause of rejection.
- Note how bids must be submitted (online or physical), in what format, and whether a digital signature or portal registration is required.
- Watch for corrigenda and clarifications right up to the deadline — requirements and dates can change.
More Water & Environment tenders
- Repair and Reinforcing of Damaged Houses & Construction of New Core Houses with Sanitary BlocksUNOPS · Afghanistan
- WASH Sector - Water Supply System Rehabilitation in Al-Rawat (White Nile State)IOM · Global / multi-country
- WASH Sector - Water Supply System Rehabilitation in Jebal MoyaIOM · Sudan
- Procurement of 20 Quadcopter dronesUNDP · Ukraine
- Local Consultant in Environmental EconomicsUNDP · Armenia
FreeTender mirrors this notice for reference. Verify the details and bid on the official portal.
Verify & apply on the official portal →